Козельщинські картингісти знову з призами!

Останні новини

  • Електрокардіограф — екстреній медицині
    Нещодавно для підстанції екстреної медичної допомоги Козельщинського району придбано електрокардіограф з функцією дистанційної передачі ЕКГ – «ЮКАРД100».
  • ЩО ТО ЗА РОСЛИНА — «ХІРУРГ» БЕЗ НОЖА?
    «Чула, що є така рослина, яку називають «хірург без ножа». Кажуть,  що є цілющі рецепти застосування її від варикозу, навіть при відкритих виразках. Чи правда це? Розкажіть, будь ласка, про неї. А.САВЕЛІНА»
  • ПОПЕРЕДИТИ, ЩОБ ЖИТИ
    За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я,  від 30 до 50% випадків раку можна уникнути, якщо щорічно проходити профілактичні обстеження. Адже на початкових стадіях онкозахворювання значно краще піддається лікуванню. Симптоми, що можуть з’являтися у процесі розвитку хвороби, залежать від її виду.

Козельщинські картингісти знову з призами!

картингдс1 вересня у місті Кам’янському (до 2016 року — Дніпродзержинськ) відбувся 5 етап Кубку єдності та Чемпіонату м. Кам’янського, де взяли участь пілоти з Козельщини.
За результатами змагань Данило Лобач посів третє місце, Платон Лобач — також третє, Богдан Пономарьов — шосте місце.
Також підбито підсумки п’яти етапів: Данило Лобач — друге, Платон Лобач — третє, Богдан Пономарьов — четверте місця. 

картинг Східний регіондс8 вересня у Полтаві пройшов третій етап Чемпіонату України з картингу (східний регіон) серед школярів. Нагородження було за третій етап і загальне за три етапи. У третьому етапі козельщинські пілоти розподілили місця наступним чином: Марія Кравченко — третє місце, Платон Лобач — друге, Богдан Пономарьов — третє, Данило Лобач — перше, Павло Кравченко — друге, Дарія Мишко — друге, Павло Луценко — третє, Тимофій Мишко — друге місця.
У загальному заліку за три етапи Марія Кравченко посіла третє місце, Данило Лобач — перше, Павло Кравченко — друге, Дарія Мишко — третє місця.
Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
276
2041
5758
13457
40736
66381
1668055

Прогноз
2640

11.70%
6.21%
14.17%
0.58%
0.35%
67.01%
Online (15 minutes ago):15
15 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.171