Дружно! Весело! Спортивно стартував новий навчальний рік

Останні новини

  • МЕДИЧНА РЕФОРМА: ВІД СЕЛА ДО СЕЛА, ВІД ПАЦІЄНТА ДО ЛІКАРЯ…
    Сушківська амбулаторія залишилася без власного сімейного лікаря. А ще кілька років тому місцева громада раділа: їм удалося за підтримки районної влади, фінансування тоді ще Пригарівської сільської ради, а також  завдяки ентузіазму та коштам місцевих фермерів, населення перетворити Сушківський ФАП на комфортну амбулаторію, забезпечити її кадрами, перш за все — молодим сімейним лікарем; купити автомобіль…
  • Найзатребуваніший сервісів Міністерства юстиції України
    Одним із найпопулярніших і найзатребуваніших сервісів Міністерства юстиції України насьогодні є видача свідоцтв про народження дітей безпосередньо у пологовому будинку.
  • ДЕ НА ПОЛТАВЩИНІ НАЙБІЛЬШЕ ХВОРІЮТЬ НА ГРИП ТА ГРВІ
    Протягом минулого тижня (станом на 28 січня) на Полтавщині продовжується сезонний підйом захворюваності на гострі респіраторні інфекції.

Дружно! Весело! Спортивно стартував новий навчальний рік

забігНасиченим та цікавим на різноманітні спортивні події виявився «Олімпійський тиждень» у рамках заходів до Дня фізичної культури та спорту для Козельщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

забіг1еселі старти1Шлях до вершин спорту школярі у вівторок, 4 вересня, почали з малого — з ранкової загальношкільної зарядки та Олімпійського уроку.
Наступного дня продовжили — традиційним масовим забігом, у якому взяли участь учителі та всі бажаючі учні 7-11 класів.
На завершення тижня фізичної культури і спорту було організовано змагання «Веселі старти» еесліеселі стартисеред команд учительського колективу та десятикласників.
Як зазначила директор школи Наталія Івашина, мета організації заходу — це залучення молоді до здорового способу життя, можливість брати активну участь у спортивних змаганнях.
Ця подія є традиційною, і цього разу всі отримали масу позитивних емоцій та заряд бадьорості на цілий рік.
еселі старти2еселі старти3Спортивні заходи у районі ще тільки набирають обертів — про них читайте у наших наступних випусках. Тож подальших успіхів та блискучих перемог!

Наталія РОМАНЧЕНКО

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1112
2177
10806
16987
46260
57730
1927714

Прогноз
1656

10.48%
8.47%
13.32%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):26
26 guests
no members

Ваш IP:3.84.243.246