Дружно! Весело! Спортивно стартував новий навчальний рік

Останні новини

  • Електрокардіограф — екстреній медицині
    Нещодавно для підстанції екстреної медичної допомоги Козельщинського району придбано електрокардіограф з функцією дистанційної передачі ЕКГ – «ЮКАРД100».
  • ЩО ТО ЗА РОСЛИНА — «ХІРУРГ» БЕЗ НОЖА?
    «Чула, що є така рослина, яку називають «хірург без ножа». Кажуть,  що є цілющі рецепти застосування її від варикозу, навіть при відкритих виразках. Чи правда це? Розкажіть, будь ласка, про неї. А.САВЕЛІНА»
  • ПОПЕРЕДИТИ, ЩОБ ЖИТИ
    За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я,  від 30 до 50% випадків раку можна уникнути, якщо щорічно проходити профілактичні обстеження. Адже на початкових стадіях онкозахворювання значно краще піддається лікуванню. Симптоми, що можуть з’являтися у процесі розвитку хвороби, залежать від її виду.

Дружно! Весело! Спортивно стартував новий навчальний рік

забігНасиченим та цікавим на різноманітні спортивні події виявився «Олімпійський тиждень» у рамках заходів до Дня фізичної культури та спорту для Козельщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

забіг1еселі старти1Шлях до вершин спорту школярі у вівторок, 4 вересня, почали з малого — з ранкової загальношкільної зарядки та Олімпійського уроку.
Наступного дня продовжили — традиційним масовим забігом, у якому взяли участь учителі та всі бажаючі учні 7-11 класів.
На завершення тижня фізичної культури і спорту було організовано змагання «Веселі старти» еесліеселі стартисеред команд учительського колективу та десятикласників.
Як зазначила директор школи Наталія Івашина, мета організації заходу — це залучення молоді до здорового способу життя, можливість брати активну участь у спортивних змаганнях.
Ця подія є традиційною, і цього разу всі отримали масу позитивних емоцій та заряд бадьорості на цілий рік.
еселі старти2еселі старти3Спортивні заходи у районі ще тільки набирають обертів — про них читайте у наших наступних випусках. Тож подальших успіхів та блискучих перемог!

Наталія РОМАНЧЕНКО

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
60
2041
5758
13457
40736
66381
1668055

Прогноз
2640

11.70%
6.21%
14.17%
0.58%
0.35%
67.01%
Online (15 minutes ago):10
10 guests
no members

Ваш IP:54.80.87.166