Дружно! Весело! Спортивно стартував новий навчальний рік

Останні новини

  • Про все-все мені нагадують «три зозулі, з поклоном»…
    — А почитаймо, — раптом десь у надвечір’ї зверталася до мене дружина Надя, — таким чином і наснажимося, а потім знову за робочий стіл, за ручку з пером…— А що ж почитаємо? — уточнюю.— Та почнемо з Григора (це вона мала на увазі Григора Тютюнника): він так болісно писав.І стиха додавала:
  • Перші «Олесеволівські читання-2018»
    4 травня у Бреусівському Будинку культури відбулися перші районні літературно-краєзнавчі «Олесеволівські читання-2018». На захід із Києва прибув письменник-земляк, авторитетний дослідник Голодомору 1932-33 рр. в Україні, випускник місцевої школи Олесь Воля з дружиною Ганнусею, братом Михайлом та соратником-побратимом по перу Олександром Кавуненком.
  • Пам’яті видатного письменника-земляка
    Цей рік для жителів нашого району знаменний 100-річчям від дня народження славетного земляка, письменника, поета, літературного та громадського діяча Олеся Терентійовича Гончара.

Дружно! Весело! Спортивно стартував новий навчальний рік

забігНасиченим та цікавим на різноманітні спортивні події виявився «Олімпійський тиждень» у рамках заходів до Дня фізичної культури та спорту для Козельщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

забіг1еселі старти1Шлях до вершин спорту школярі у вівторок, 4 вересня, почали з малого — з ранкової загальношкільної зарядки та Олімпійського уроку.
Наступного дня продовжили — традиційним масовим забігом, у якому взяли участь учителі та всі бажаючі учні 7-11 класів.
На завершення тижня фізичної культури і спорту було організовано змагання «Веселі старти» еесліеселі стартисеред команд учительського колективу та десятикласників.
Як зазначила директор школи Наталія Івашина, мета організації заходу — це залучення молоді до здорового способу життя, можливість брати активну участь у спортивних змаганнях.
Ця подія є традиційною, і цього разу всі отримали масу позитивних емоцій та заряд бадьорості на цілий рік.
еселі старти2еселі старти3Спортивні заходи у районі ще тільки набирають обертів — про них читайте у наших наступних випусках. Тож подальших успіхів та блискучих перемог!

Наталія РОМАНЧЕНКО

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1005
1827
1862
17858
21569
79093
1784932

11.06%
7.33%
13.86%
0.57%
0.33%
66.86%
Online (15 minutes ago):15
15 guests
no members

Ваш IP:141.8.142.117