Міні-футбол

Останні новини

  • Зці­ли­лась і ощас­ли­ви­лась
    Че­рез хво­ро­бу не скла­ло­ся у ме­не сі­мей­не жи­ття, щас­тя. Моє одру­жен­ня — всь­о­го на пі­вро­ку. Не ві­ри­ли ба­ть­ки, що я ко­лись ви­ду­жаю, тож не по­ві­ри­ли і чу­жі лю­ди.
  • Приведи нас, Маріе, до Сина!…
    Од­не з най­ве­лич­ні­ших в іс­то­рії люд­с­т­ва свят — Різ­д­во Гос­по­да Бо­га і Спа­са  на­шо­го Ісу­са Хрис­та. Ду­ша зав­ми­рає, ко­ли по­ду­ма­єш: це ж са­ма Лю­бов, са­ма  Бла­го­дать опус­ка­є­ть­ся до нас із своїх Не­бес­них ви­сот... Яко­го ще да­рун­ку тре­ба?
  • Пройшов Спас - пішло літо від нас...
    До найбільших серед дванадцяти річних свят християнського календарного циклу належить і Преображення Господнє, або Спас (Великий Спас), що припадає на 19 серпня. Він вважається третім святом після Різдва та Великодня. Перший Спас збігається з Маковеєм, тобто 14 серпня, а третій збігається з післясвятом Успіння (29 серпня). Згідно з переказами, одного разу Ісус Христос з трьома своїми учнями піднявся на гору під назвою – Фавор. Як тільки добрався він до самої вершини і безпосередньо зійшов на неї, він змінився на краще. Неймовірною білизною засяяло його вбрання, і обличчя його також засяяло. Преображення — явлення Сина, під час якого Отець свідчить голосом зі світлої хмари Святого Духа: «Цей є...

Міні-футбол

8 вересня з нагоди Дня фізичної культури та спорту та у рамках Тижня футболу в Україні на майданчику для міні-футболу у райцентрі відбувся юнацький турнір з міні-футболу.

Боролися за кубок турніру шість команд, розділених на дві підгрупи. У підгрупі «А» беззаперечним лідером стала команда «Спартак» (Рибалки): здобувши дві впевнені перемоги, вона вийшла у фінал турніру. Друге місце у команди Козельщинської ДЮСШ, а третє — за Бреусівською ЗОШ. У підгрупі «Б» нічого особливого — усі зустрічі закінчилися внічию, і місця команд визначалися тільки за додатковими показниками. Тож перше місце — у команди «Спарта» (Лутовинівка), друге посіла «Молодь» (ДЮСШ Нова Галещина), а третє — у команди «Псел» (Мануйлівка).
За третє місце у турнірі боролися команди з Нової Галещини та Козельщини. Більше оплесків зірвали козельщани, але контратаки новогалещан були вдалішими, тож перемога і третє місце у матчі дісталися їм.
Фінальний матч між «Спартою» (Лутовинівка) і «Спартаком» (Рибалки) був іще драматичнішим. Початок матчу видався невдалим для воротаря лутовинівської команди, який отримав травму, а заміна воротаря погано позначилася на грі юних футболістів. Тож у результаті перемогу святкували рибалківські спортсмени, а «Спарта» — на другому місці.

Валерій СРІБНИЙ,
директор ДЮСШ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
107
1827
1862
17858
21569
79093
1784932

11.06%
7.33%
13.86%
0.57%
0.33%
66.86%
Online (15 minutes ago):22
22 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.73