Міні-футбол

Останні новини

  • Перемогу в спартакіаді здобула команда «Енергетик»
    8 лютого у спортивному залі Козельщинської ДЮСШ відбулася районна спартакіада серед працівників підприємств, установ та організацій, метою якої є популяризація здорового способу життя, залучення працівників району до активних занять фізичною культурою та спортом. Організував і підготував захід місцевий осередок спорту — громадська організація ВФСТ «Колос».
  • Армспорт
    2 лютого у спортивному комплексі Полтавської аграрної академії відбулися чемпіонати області з армспорту серед чоловіків, жінок і молоді. Козельщинський район представляли вихованці ДЮСШ і дорослі спортсмени-ентузіасти боротьби на руках. У молодіжному чемпіонаті призерами змагань стали: у боротьбі на ліву руку — перше місце у Григорія Пособчука (ваг. кат. 60 кг), Сергія Джафарова (ваг. кат. 65 кг), Юрія Руденка (ваг. кат. 70 кг); друге місце дісталося Віті Коваленко (ваг. кат. 55 кг), а третє місце — Артему Іванку (ваг. кат. 70 кг).
  • ПРО СПОРТ, НАТХНЕННЯ І МРІЇ
    Як почнеш, так і завершиш — стверджує гарна українська промовка. Гарними спортивними справами наповнився перший місяць року — січень. Уже традиційно організатори від спорту проводять чемпіонат Козельщинського району та відкритий турнір з цього виду спорту серед ветеранів. Отже, мова сьогодні іде про чемпіонат.…П’яте січня, дев’ята година ранку. Спортивний зал Козельщинської школи переповнений. Очільник Козельщинської об’єднаної територіальної громади Олександр Троцький, вітаючи учасників, відзначив належні умови для розвитку настільного тенісу, зокрема закуплені фірмові тенісні столи, на яких не соромно проводити змагання і значно вищого рівня. Згадав Олександр Андрійович і свою причетність до цього виду спорту. Пригадав і оті перші покручені, облущені столи,...

Міні-футбол

8 вересня з нагоди Дня фізичної культури та спорту та у рамках Тижня футболу в Україні на майданчику для міні-футболу у райцентрі відбувся юнацький турнір з міні-футболу.

Боролися за кубок турніру шість команд, розділених на дві підгрупи. У підгрупі «А» беззаперечним лідером стала команда «Спартак» (Рибалки): здобувши дві впевнені перемоги, вона вийшла у фінал турніру. Друге місце у команди Козельщинської ДЮСШ, а третє — за Бреусівською ЗОШ. У підгрупі «Б» нічого особливого — усі зустрічі закінчилися внічию, і місця команд визначалися тільки за додатковими показниками. Тож перше місце — у команди «Спарта» (Лутовинівка), друге посіла «Молодь» (ДЮСШ Нова Галещина), а третє — у команди «Псел» (Мануйлівка).
За третє місце у турнірі боролися команди з Нової Галещини та Козельщини. Більше оплесків зірвали козельщани, але контратаки новогалещан були вдалішими, тож перемога і третє місце у матчі дісталися їм.
Фінальний матч між «Спартою» (Лутовинівка) і «Спартаком» (Рибалки) був іще драматичнішим. Початок матчу видався невдалим для воротаря лутовинівської команди, який отримав травму, а заміна воротаря погано позначилася на грі юних футболістів. Тож у результаті перемогу святкували рибалківські спортсмени, а «Спарта» — на другому місці.

Валерій СРІБНИЙ,
директор ДЮСШ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1712
2177
10806
16987
46260
57730
1927714

Прогноз
1656

10.48%
8.47%
13.32%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):17
17 guests
no members

Ваш IP:54.197.24.206