Турнір з футболу

Останні новини

• Майбутнє нації
    Третє місце в обласному етапі  конкурсу для учнів 6-11 класів «Здорове життя – успіх буття» у 2016/2017 навчальному році у номінації «Соціальна реклама» здобула учениця Лутовинівської ЗОШ І-ІІ ступенів Анна Солдатова.
  • РОЗКАЖУ ВАМ БАЄЧКУ…
    Сьогодні студенти всього світу відзначають своє свято. Студентські роки — найпрекрасніша пора у житті, наповнена цікавими і незабутніми подіями, романтикою, безтурботністю, новими знайомствами та зустрічами. Як-то кажуть, студенти живуть весело від сесії до сесії. А скільки всього ще попереду! У кожного свої незабутні спогади про студентське життя. Як важко здавали сесію, а потім як святкували її здачу. Як не вистачало грошей, і всі скидалися на пачку макаронів. Як збиралися вечорами і під гітару співали пісні.
  • ПІДГОРІВКА: місце ДТП змінити не можна...
    29 серпня на автошляху Полтава — Олександрія у районі с. Підгорівки сталася дорожньо-транспортна пригода: перекинувся автомобіль ЗІЛ-554, ущерть завантажений дровами, яким керував громадянин В. Як пояснив сам водій, під час спуску машину кинуло вправо, після чого вона перекинулася. Очевидно, чоловік не врахував габаритів вантажу при обранні безпечної швидкості, не впорався з керуванням, що і спричинило аварію. На щастя, обійшлося без жертв, водій відбувся забоєм тулуба, вивихом ноги і, як-то кажуть, легким переляком. На місце події виїжджали працівники Козельщинського відділення поліції та взводу № 2 роти № 3 РПП БПОП ГУ НП у Полтавській області.

футболМинулими вихідними у с. Очеретуватому Семенівського району проходив традиційний турнір з футболу серед ветеранів. Наша ветеранська команда за третє місце здобула бронзові нагороди — кубок, медалі, а також грошову відзнаку. Кращим воротарем турніру було визнано нашого Романа Лисівця, який отримав від спонсорів фірмову футболку та грошову винагороду.

8 вересня в актовому залі РДА відбувся шахово-шашковий турнір у рамках Дня фізичної культури і спорту. Чемпіоном із шашок став Анатолій Остапченко, почесне друге місце у Василя Перепелиці, а на третій сходинці — Микола Сидоренко, який став ще й чемпіоном із шахів. Геннадій Хорєв — на другому місці, а на третьому — Віктор Мосієнко. Головним суддею традиційно був Федір Саричев.
Днями на веслувальній базі у с. Климівці (Полтава) відбулася спартакіада серед сільських голів, голів районних рад, їх заступників і працівників обласної ради. До програми змагань входили змагання із шашок, пляжного волейболу, перетягування канату, гирьового спорту. Наші представники посіли десяте загальнокомандне місце. Кращий результат у гирьовому спорті у Юрія Марченка — 4 місце. Серед капітанів команд — 8 місце. До десятки потрапили Юрій Чаплянка та Володимир Григоров за гру у пляжний волейбол. За гру в шашки Світлана Лавренко отримала дев’яте місце.