Шахово-шашковий турнір

Останні новини

Шахово-шашковий турнір

шахи29 вересня у приміщенні Козельщинської загальноосвітньої школи I-III ступенів проходили змагання з шахів та шашок серед дорослих та шаховий турнір серед школярів. У цьому дійстві взяли участь як досвідчені місцеві чемпіони, так і зовсім юні школярі з Козельщини, Нової Галещини, Лутовинівки, Омельничого.

З початком змагань учасників привітав голова РО ВФСТ «Колос» Володимир Березовський та заступник директора з навчально-виховної роботи Козельщинської ЗОШ Ірина Литвин, яка побажала дорослим та юним спортсменам нових перемог і всіляких гараздів.
Змагання стартували. Як завжди, серед дорослих шахістів точилася безкомпромісна, часом принципова спортивна боротьба. Грали тільки місцеві, але всі — чемпіони. У підсумку призерами дорослого шахового турніру стали В.Миленький із Дяченок, Г.Хорєв та М.Сидоренко із смт Козельщини.
У змаганнях із шашок стовідсоткову перемогу здобув Ю.Гармаш із Лутовинівки. Юрій Михайлович перемагає не лише у районних турнірах, але й на різноманітних обласних змаганнях із шашок. Тож він, а також наші спортсмени-шашкісти Анатолій Остапченко, Василь Перепелиця — усі заслуговують на глибоку повагу.
Друге місце у Ю.Гнойового (с. Солониця), а третє у П.Куцого (смт Козельщина).
Спостерігав за спортивною боротьбою серед наших юних шахістів. У змаганнях узяли участь юні шашкісти Дарина і Софія Міщенко, Антон Заплоцінський, Дмитро Алехно, Арсен Щепаченко (усі з Козельщини), Антон Свинаренко (Нова Галещина), Микола Кот (Лутовинівка), Микола Іванко та Денис Дідковський (Омельниче). І було очевидно, що вони не просто грають у шахи — їм цікаво! Тому фактично вони всі — переможці. Але все ж таки є і спортивна складова шахового змагання. Цього дня першим призером став Антон Свинаренко, другим — Антон Заплоцінський, а третім — Микола Іванко.
Моє побажання підростаючій зміні: шлях до успіху — це ваш, особистий, індивідуальний і єдиний шлях, який можете пройти тільки ви, і за вас це ніхто не зробить. У житті будуть перемоги і поразки, але все це треба пройти. Насмілюйтеся і йдіть уперед!
Усі діти, учасники наших змагань, а також дорослі призери шахового та шашкового турнірів отримали пам’ятні подарунки від Козельщинського селищного голови Олександра Троцького. Грамоти та медалі Козельщинської РО ВФСТ «Колос» призерам вручив Володимир Березовський.
Від імені учасників змагань щиро дякую директору Козельщинської ЗОШ Наталії Івашині за співпрацю та гостинність.
Наразі все. До нових змагань і нових перемог!

Федір САРИЧЕВ,
суддя змагання: дворазовий призер Всеукраїнських спартакіад із шахів

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
297
1575
8882
17858
28589
79093
1791952

Прогноз
1704

11.02%
7.36%
13.83%
0.57%
0.33%
66.89%
Online (15 minutes ago):12
12 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.188