Шахово-шашковий турнір

Останні новини

  • Як діяти, якщо за кордоном втратили документи?
    «Доброго дня, пане міністре! Перебуваючи за кордоном під час новорічних свят, я потрапила у неприємну історію — у мене викрали закордонний паспорт. Згодом усе відновила, але я дуже перенервувала, тому що не знала, що робити та куди звертатися. Розкажіть, будь ласка, як правильно діяти в такому випадку? Людмила Поліщук»
  • ПРИЙШЛА СУБСИДІЯ. ЯК СПЛАЧУВАТИ СВІЙ ОБОВ’ЯЗКОВИЙ ПЛАТІЖ?
    — У цей опалювальний сезон багато моїх односельців, кому призначено субсидію, у тому числі і я, отримали незрозумілі попередження про заборгованість зі сплати обов’язкового платежу від нашого постачальника природного газу — ТОВ «Полтавагаз збут». Але звідки взялася ця заборгованість, якщо я, наприклад, економлю газ і вкладаюся у суму призначеної мені субсидії? У мене немає необхідності сплачувати обов’язковий платіж, я у попередні роки цього не робила, не робитиму й зараз. За що я маю платити, якщо використаний мною газ уже оплачений державою? Яким документом керуються постачальники газу, виставляючи нам заборгованість?Ольга ЛОБАС, село Верхня Мануйлівка
  • Надбавка у 620 гривень і нові пільги на дітей
    На початку зими українців чекають не тільки довгі вихідні, а й перегляд соціальних стандартів. Крім того, у деяких містах можуть підвищити тарифи на гарячу воду й опалення. Також  переглянуть ціни одного з мобільних операторів. Повідомляє korupciya.com.

Шахово-шашковий турнір

шахи29 вересня у приміщенні Козельщинської загальноосвітньої школи I-III ступенів проходили змагання з шахів та шашок серед дорослих та шаховий турнір серед школярів. У цьому дійстві взяли участь як досвідчені місцеві чемпіони, так і зовсім юні школярі з Козельщини, Нової Галещини, Лутовинівки, Омельничого.

З початком змагань учасників привітав голова РО ВФСТ «Колос» Володимир Березовський та заступник директора з навчально-виховної роботи Козельщинської ЗОШ Ірина Литвин, яка побажала дорослим та юним спортсменам нових перемог і всіляких гараздів.
Змагання стартували. Як завжди, серед дорослих шахістів точилася безкомпромісна, часом принципова спортивна боротьба. Грали тільки місцеві, але всі — чемпіони. У підсумку призерами дорослого шахового турніру стали В.Миленький із Дяченок, Г.Хорєв та М.Сидоренко із смт Козельщини.
У змаганнях із шашок стовідсоткову перемогу здобув Ю.Гармаш із Лутовинівки. Юрій Михайлович перемагає не лише у районних турнірах, але й на різноманітних обласних змаганнях із шашок. Тож він, а також наші спортсмени-шашкісти Анатолій Остапченко, Василь Перепелиця — усі заслуговують на глибоку повагу.
Друге місце у Ю.Гнойового (с. Солониця), а третє у П.Куцого (смт Козельщина).
Спостерігав за спортивною боротьбою серед наших юних шахістів. У змаганнях узяли участь юні шашкісти Дарина і Софія Міщенко, Антон Заплоцінський, Дмитро Алехно, Арсен Щепаченко (усі з Козельщини), Антон Свинаренко (Нова Галещина), Микола Кот (Лутовинівка), Микола Іванко та Денис Дідковський (Омельниче). І було очевидно, що вони не просто грають у шахи — їм цікаво! Тому фактично вони всі — переможці. Але все ж таки є і спортивна складова шахового змагання. Цього дня першим призером став Антон Свинаренко, другим — Антон Заплоцінський, а третім — Микола Іванко.
Моє побажання підростаючій зміні: шлях до успіху — це ваш, особистий, індивідуальний і єдиний шлях, який можете пройти тільки ви, і за вас це ніхто не зробить. У житті будуть перемоги і поразки, але все це треба пройти. Насмілюйтеся і йдіть уперед!
Усі діти, учасники наших змагань, а також дорослі призери шахового та шашкового турнірів отримали пам’ятні подарунки від Козельщинського селищного голови Олександра Троцького. Грамоти та медалі Козельщинської РО ВФСТ «Колос» призерам вручив Володимир Березовський.
Від імені учасників змагань щиро дякую директору Козельщинської ЗОШ Наталії Івашині за співпрацю та гостинність.
Наразі все. До нових змагань і нових перемог!

Федір САРИЧЕВ,
суддя змагання: дворазовий призер Всеукраїнських спартакіад із шахів

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
151
2215
7201
16987
42655
57730
1924109

Прогноз
1920

10.49%
8.44%
13.34%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):76
76 guests
no members

Ваш IP:54.173.237.152