наш рукоборець Сергій Джафаров — чемпіон україни!

Останні новини

  • МЕДИЧНА РЕФОРМА: ВІД СЕЛА ДО СЕЛА, ВІД ПАЦІЄНТА ДО ЛІКАРЯ…
    Сушківська амбулаторія залишилася без власного сімейного лікаря. А ще кілька років тому місцева громада раділа: їм удалося за підтримки районної влади, фінансування тоді ще Пригарівської сільської ради, а також  завдяки ентузіазму та коштам місцевих фермерів, населення перетворити Сушківський ФАП на комфортну амбулаторію, забезпечити її кадрами, перш за все — молодим сімейним лікарем; купити автомобіль…
  • Найзатребуваніший сервісів Міністерства юстиції України
    Одним із найпопулярніших і найзатребуваніших сервісів Міністерства юстиції України насьогодні є видача свідоцтв про народження дітей безпосередньо у пологовому будинку.
  • ДЕ НА ПОЛТАВЩИНІ НАЙБІЛЬШЕ ХВОРІЮТЬ НА ГРИП ТА ГРВІ
    Протягом минулого тижня (станом на 28 січня) на Полтавщині продовжується сезонний підйом захворюваності на гострі респіраторні інфекції.

наш рукоборець Сергій Джафаров — чемпіон україни!

армспорт дс17-18 листопада спортивний комплекс Полтавської аграрної академії зустрічав учасників Чемпіонату України з армспорту серед студентів вищих навчальних закладів I-IV рівня акредитації. Близько 150 спортсменів з більш ніж 40 навчальних закладів України змагалися за нагороди змагань. До заявок своїх навчальних закладів увійшли й учні Козельщинської ДЮСШ Сергій Джафаров, Юрій Руденко та Артем Іванко.

 

Незважаючи на значну конкуренцію, у кожній віковій категорії наші спортсмени продемонстрували хороший рівень боротьби. Найуспішніше виступив Сергій Джафаров (вагова категорія 60 кг), технічно здолавши усіх своїх суперників, без поразок вийшов до фіналу, де здобув упевнену перемогу та золоту медаль Чемпіонату України.
Юрій Руденко та Артем Іванко змагалися у новій для себе віковій категорії 70 кг. Здолавши сильних суперників, наші юнаки посіли відповідно 5 та 7 місця.
Колектив ДЮСШ вітає спортсменів з високими спортивними здобутками, а Сергія Джафарова — із золотою нагородою та виконанням норматива Кандидата у майстри спорту України.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
75
2215
7201
16987
42655
57730
1924109

Прогноз
1920

10.49%
8.44%
13.34%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):25
25 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.103