Події. Факти. Коментарі.

Останні новини

  • Електрокардіограф — екстреній медицині
    Нещодавно для підстанції екстреної медичної допомоги Козельщинського району придбано електрокардіограф з функцією дистанційної передачі ЕКГ – «ЮКАРД100».
  • ЩО ТО ЗА РОСЛИНА — «ХІРУРГ» БЕЗ НОЖА?
    «Чула, що є така рослина, яку називають «хірург без ножа». Кажуть,  що є цілющі рецепти застосування її від варикозу, навіть при відкритих виразках. Чи правда це? Розкажіть, будь ласка, про неї. А.САВЕЛІНА»
  • ПОПЕРЕДИТИ, ЩОБ ЖИТИ
    За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я,  від 30 до 50% випадків раку можна уникнути, якщо щорічно проходити профілактичні обстеження. Адже на початкових стадіях онкозахворювання значно краще піддається лікуванню. Симптоми, що можуть з’являтися у процесі розвитку хвороби, залежать від її виду.

Події. Факти. Коментарі.

У ЛУТОВИНІВЦІ ЗГОРІЛО КАФЕ

кафе13 листопада о 04:30 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу, що виникла у будівлі кафе на вул. Надії Курченко у с. Лутовинівці.

НЕХАЙ НЕ ЗАРОСТАЄ ТРАВОЮ БІГОВА ДОРІЖКА І ПОВНЯТЬСЯ ТРИБУНИ ВБОЛІВАЛЬНИКАМИ!

стадіон2

Погожий, золотий день свята Покрови додав іще одну сторіночку до історії Козельщини — теж золоту. Нарешті відкрив свої ворота для відвідувачів реконструйований стадіон, який тепер може сміливо претендувати на статус районного. Адже його територія та споруди докорінно змінилися.

Перше, що бачиш на підході до стадіону, — це добротна бетонна огорожа по всьому його периметру; а крім неї — гарні металеві ворота й обладнане місце для стоянки автомобілів. Далі — більше. Змінилася й адміністративна споруда з роздягальнею для спортсменів: вона, окрім внутрішнього оздоблювального ремонту, отримала ще один поверх, де розмістилася справжня VIP-ложа і звідки повністю відкривається панорама футбольного поля та дуже зручно вести фото- і відеозйомку.

«Де була б ти сьогодні, Європо? Де була б ти, якби не вони?!»

viber imageУ день 75-ї річниці визволення Козельщини від фашистських загарбників, коли ми вшановуємо відвагу і жертовність наших батьків, дідів і прадідів, у актовому залі Козельщинської районної ради відбулася презентація книги нашого земляка, бреусянина, відомого краєзнавця, педагога, літератора, патріота Григорія Сердюка «Величний подвиг Козельщинського краю»,  яка побачила світ завдяки фінансовій підтримці  Сергія Сушка та його сина Миколи.

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
2764
2743
9690
20240
56288
56951
1740558

Прогноз
2880

11.29%
7.10%
13.89%
0.57%
0.34%
66.81%
Online (15 minutes ago):29
29 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.94