Призначено генерального директора ТОВ «Агрофірма «Добробут»»

Останні новини

  • 15 днів — 15 пожеж!
    Останнім часом на території Козельщинського району почастішали випадки пожеж. Цьому сприяв довготривалий період засухи та високий температурний рівень повітря.  Лише за останні 15 днів на території району виникло 15 надзвичайних подій, основна частина яких сталася через необережне поводження з вогнем  під час спалювання сміття та підпали сухої трави на відкритих місцевостях.
  • Частина козельщан врятована від потопів
    Не так давно на адресу Козельщинської громадської приймальні Радикальної Партії Олега Ляшка звернувся мешканець вулиці Залізничної у Козельщині Володимир Охріменко. Чоловік прийшов зі своєю бідою: щороку під час повені  вода повністю заливає двори, погреби, будинки. На городах вода не сходить до початку червня.
  • ЦІНИ РОСТУТЬ, ТОЖ ВАРТО ЗАТЯГНУТИ ПАСКИ. НА ДОРОЗІ ТАКОЖ ДОВЕДЕТЬСЯ ПОТІСНИТИСЯ
    З 1 вересня 2018 «HOMENET» ще на 20 гривень піднімає  тарифні плани Про це повідомляє на своєму офіційному сайті провайдер. Отож із 01.09.2018 щомісячна вартість пакетів зі швидкістю 100 Мбіт/с для населених пунктів нашого району складатиме 190 гривень у місяць.Нагадаємо, тарифний план вартістю 170 гривень діяв із 1 березня 2018 року. До цього абонентська плата становила 150 гривень на місяць.

Призначено генерального директора ТОВ «Агрофірма «Добробут»»

БЕРЕЗОСЬКИЙ для сайтуЗнайомтесь: Андрій Петрович Березовський. У сільському господарстві не новачок, агроном за фахом, має чималий досвід в агросфері. Наприкінці січня очолив ТОВ «Агрофірма «Добробут»».

— Андрію Петровичу, назвіть ключові аспекти Вашої діяльності на новій посаді.
— «Добробут» АСТАРТИ – велике успішне підприємство, землі якого розташовані в кількох районах Полтавської області. Моїм завданням є знайти та реалізувати разом із командою АСТАРТИ ще більш оптимальну організаційну структуру підприємства. Вона має слугувати збереженню ресурсів, спрощенню та зменшенню кількості операцій та бути логічною і зрозумілою для всіх співробітників. Як керівник я прагну згуртувати колектив, створити платформу для розвитку тих спеціалістів, які зацікавлені в тому, щоб реалізовувати можливості для себе в АСТАРТІ. Можливості ставати кращими професіоналами, отримувати більше повноважень і відповідальності, посилювати власний добробут і впливати на постійний процес вдосконалення.
— Що наразі є пріоритетним у Вашій роботі?
— Зараз я активно відвідую виробничі підрозділи та отримую цінну інформацію про виробничі та людські потреби. З цим і почнемо працювати. Це співпало з тим, що вже у березні починається посівна кампанія, яка є дуже важливою з оглядом на минулий посушливий рік. Плануємо сіяти кукурудзу, пшеницю, буряк, соняшник. Відмовимося тільки від сої в 2018 році.
— У Вас чималий досвід діяльності в агросфері. Розкажіть, будь ласка, детальніше про Вашу роботу в сільському господарстві.
— Я агроном за фахом, закінчив Білоцерківський аграрний університет у 2007 році. Працював агрономом у «Миронівському хлібопродукті», а потім агрономом і директором підприємства з угіддями у 20 000 гектарів у «Мрії». 2016 року прийшов в АСТАРТУ, у «Волочиськ-Агро», а влітку очолив «Агро-регіон» — підприємство, яке увійшло до складу АСТАРТИ нещодавно. «Агро-регіон» — це надзвичайна команда, якій завдяки дбайливому ставленню до кожного процесу та деталей виробництва вдалося досягти найкращих у холдингу показників у вирощуванні соняшнику, кукурудзи, сої.
— Що Вас надихає та мотивує?
— Я не можу сидіти на місці. Постійно прагну відчувати, що система змінюється на краще. Для мене особисто ці зміни і є показником мого власного розвитку; а мотивацією є досвід, який наповнює мене новими знаннями.
— Андрію Петровичу, чому обрали саме «АСТАРТУ»?
— Це компанія, у якої є потужне коріння. Це надає відчуття того, що ми займаємося значущою справою та усвідомлюємо свої дії. Це і є стабільність у певному сенсі. А для мене дуже важливо ще й мати шанс для розвитку.
— Дякую за розмову.

Бесіду вела Марина СІДАШ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1473
2303
11507
13131
43647
58260
1604585

Прогноз
2496

12.03%
6.07%
14.37%
0.50%
0.36%
66.66%
Online (15 minutes ago):14
14 guests
no members

Ваш IP:130.180.209.161