Призначено генерального директора ТОВ «Агрофірма «Добробут»»

Останні новини

  • ЗВІЛЬНЯЛИ ЗІ СНІГОВОГО ПОЛОНУ, РЯТУВАЛИ ВІД ВОГНЮ…
    Перший тиждень березня позначився екстреними та надзвичайними випадками на території району, які потребували залучення людських і технічних ресурсів місцевої рятувальної служби. Козельщинські рятувальники металися від вогню до снігових заметів на автошляхах і навпаки, допомагаючи потерпілим від негоди та вогняної стихії.
  • Призначено генерального директора ТОВ «Агрофірма «Добробут»»
    Знайомтесь: Андрій Петрович Березовський. У сільському господарстві не новачок, агроном за фахом, має чималий досвід в агросфері. Наприкінці січня очолив ТОВ «Агрофірма «Добробут»».
  • Врятовано перелітного птаха
    20 лютого о 16:00 від мешканки смт Козельщини до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на території її приватного домоволодіння знаходиться поранений невідомий їй птах, який не підпускає до себе.

Призначено генерального директора ТОВ «Агрофірма «Добробут»»

БЕРЕЗОСЬКИЙ для сайтуЗнайомтесь: Андрій Петрович Березовський. У сільському господарстві не новачок, агроном за фахом, має чималий досвід в агросфері. Наприкінці січня очолив ТОВ «Агрофірма «Добробут»».

— Андрію Петровичу, назвіть ключові аспекти Вашої діяльності на новій посаді.
— «Добробут» АСТАРТИ – велике успішне підприємство, землі якого розташовані в кількох районах Полтавської області. Моїм завданням є знайти та реалізувати разом із командою АСТАРТИ ще більш оптимальну організаційну структуру підприємства. Вона має слугувати збереженню ресурсів, спрощенню та зменшенню кількості операцій та бути логічною і зрозумілою для всіх співробітників. Як керівник я прагну згуртувати колектив, створити платформу для розвитку тих спеціалістів, які зацікавлені в тому, щоб реалізовувати можливості для себе в АСТАРТІ. Можливості ставати кращими професіоналами, отримувати більше повноважень і відповідальності, посилювати власний добробут і впливати на постійний процес вдосконалення.
— Що наразі є пріоритетним у Вашій роботі?
— Зараз я активно відвідую виробничі підрозділи та отримую цінну інформацію про виробничі та людські потреби. З цим і почнемо працювати. Це співпало з тим, що вже у березні починається посівна кампанія, яка є дуже важливою з оглядом на минулий посушливий рік. Плануємо сіяти кукурудзу, пшеницю, буряк, соняшник. Відмовимося тільки від сої в 2018 році.
— У Вас чималий досвід діяльності в агросфері. Розкажіть, будь ласка, детальніше про Вашу роботу в сільському господарстві.
— Я агроном за фахом, закінчив Білоцерківський аграрний університет у 2007 році. Працював агрономом у «Миронівському хлібопродукті», а потім агрономом і директором підприємства з угіддями у 20 000 гектарів у «Мрії». 2016 року прийшов в АСТАРТУ, у «Волочиськ-Агро», а влітку очолив «Агро-регіон» — підприємство, яке увійшло до складу АСТАРТИ нещодавно. «Агро-регіон» — це надзвичайна команда, якій завдяки дбайливому ставленню до кожного процесу та деталей виробництва вдалося досягти найкращих у холдингу показників у вирощуванні соняшнику, кукурудзи, сої.
— Що Вас надихає та мотивує?
— Я не можу сидіти на місці. Постійно прагну відчувати, що система змінюється на краще. Для мене особисто ці зміни і є показником мого власного розвитку; а мотивацією є досвід, який наповнює мене новими знаннями.
— Андрію Петровичу, чому обрали саме «АСТАРТУ»?
— Це компанія, у якої є потужне коріння. Це надає відчуття того, що ми займаємося значущою справою та усвідомлюємо свої дії. Це і є стабільність у певному сенсі. А для мене дуже важливо ще й мати шанс для розвитку.
— Дякую за розмову.

Бесіду вела Марина СІДАШ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
76
2035
2904
12935
34754
47964
1153044

Прогноз
2016

10.94%
6.35%
16.38%
0.60%
0.48%
65.25%
Online (15 minutes ago):64
64 guests
no members

Ваш IP:54.80.217.80