Звернення до керівництва Козельщинського району, територіальних об’єднаних громад, усіх мешканців району

Останні новини

  • ЛІТО У РОЗПАЛІ. У ПРЯМОМУ СЕНСІ
    5 червня о 22 год. 15 хв. на приватній земельній ділянці в селі Новоселівці Бреусівської сільської ради виникла пожежа, вогнем знищено тюк цьогорічного лугового сіна масою близько 300 кг.
  • ШАР-ГОРА: ВТРИМАТИ МАРКУ
    Минулої суботи на Шар-горі у Приліпці традиційно пройшло обласне свято «Козацької слави цілюще джерело», що знову зібрало сотні гостей і дало привід ділитися враженнями протягом не одного дня. Як і в минулі роки, повсюди кипіла жвава торгівля, звучала народна пісня. Почесні гості свята на чолі з легендарним «Яковом Остряницею» пройшли колоною і поклали квіти до пам’ятного знаку на честь древньої  Говтви та її славних козаків.  Після офіційних привітань перед глядачами виступали артисти Полтавської обласної філармонії та фольклорні колективи. «Цвяхом програми» стала історична реконструкція бою, підготовлена сучасним козацтвом. Навколо було барвисто від вишиванок, рушників, сувенірів, картин; гамірно від звуків різноманітної музики,...
  • СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО ДАЄ НОВІ РЕЗУЛЬТАТИ
    Нещодавно комунальне господарство Козельщинської об’єднаної територіальної громади поповнилося новою технікою — трактором «Беларус» вартістю понад півмільйона гривень.

Звернення до керівництва Козельщинського району, територіальних об’єднаних громад, усіх мешканців району

Шановні земляки!
У нелегкий час ми живемо нині. Стрімко йде переоцінка цінностей, культурної та інтелектуальної спадщини, вікових надбань українського народу. На превеликий жаль, проходить це не завжди виважено й толерантно.

Один із таких прикладів, на думку журналістів району, — безпідставне ігнорування імені видатного українського письменника, нашого славного земляка Олеся Терентійовича Гончара, 100-ліття від дня народження якого ми відзначаємо третього квітня цього року.
Чому так сталося на державному рівні? Кому завадив автор «Собору» й десятків інших творів — великий патріот української землі, видатний, всесвітньовідомий літератор? Сподіваємося, на ці запитання дасть відповіді час.
Цими днями відбулися чергові збори районної первинної організації Національної Спілки журналістів України. Всі без винятку члени НСЖУ (а нас 14 осіб) внесли пропозицію оголосити у районі 2018-й — роком Олеся Гончара. Вважаємо, що цей захід буде бодай дещицею увіковічення світлої пам’яті нашого земляка.
Отож прохаємо усіх небайдужих мешканців Козельщинського краю підтримати нас у цьому починанні. А прийдешні покоління будуть щиро вдячні нам за це.

Районна організація Національної Спілки журналістів України

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
161
1801
5450
13924
31483
114877
1479892

Прогноз
1824

12.20%
5.86%
14.67%
0.52%
0.39%
66.36%
Online (15 minutes ago):50
50 guests
no members

Ваш IP:54.224.103.239