Звернення до керівництва Козельщинського району, територіальних об’єднаних громад, усіх мешканців району

Останні новини

  • Про все-все мені нагадують «три зозулі, з поклоном»…
    — А почитаймо, — раптом десь у надвечір’ї зверталася до мене дружина Надя, — таким чином і наснажимося, а потім знову за робочий стіл, за ручку з пером…— А що ж почитаємо? — уточнюю.— Та почнемо з Григора (це вона мала на увазі Григора Тютюнника): він так болісно писав.І стиха додавала:
  • Перші «Олесеволівські читання-2018»
    4 травня у Бреусівському Будинку культури відбулися перші районні літературно-краєзнавчі «Олесеволівські читання-2018». На захід із Києва прибув письменник-земляк, авторитетний дослідник Голодомору 1932-33 рр. в Україні, випускник місцевої школи Олесь Воля з дружиною Ганнусею, братом Михайлом та соратником-побратимом по перу Олександром Кавуненком.
  • Пам’яті видатного письменника-земляка
    Цей рік для жителів нашого району знаменний 100-річчям від дня народження славетного земляка, письменника, поета, літературного та громадського діяча Олеся Терентійовича Гончара.

Звернення до керівництва Козельщинського району, територіальних об’єднаних громад, усіх мешканців району

Шановні земляки!
У нелегкий час ми живемо нині. Стрімко йде переоцінка цінностей, культурної та інтелектуальної спадщини, вікових надбань українського народу. На превеликий жаль, проходить це не завжди виважено й толерантно.

Один із таких прикладів, на думку журналістів району, — безпідставне ігнорування імені видатного українського письменника, нашого славного земляка Олеся Терентійовича Гончара, 100-ліття від дня народження якого ми відзначаємо третього квітня цього року.
Чому так сталося на державному рівні? Кому завадив автор «Собору» й десятків інших творів — великий патріот української землі, видатний, всесвітньовідомий літератор? Сподіваємося, на ці запитання дасть відповіді час.
Цими днями відбулися чергові збори районної первинної організації Національної Спілки журналістів України. Всі без винятку члени НСЖУ (а нас 14 осіб) внесли пропозицію оголосити у районі 2018-й — роком Олеся Гончара. Вважаємо, що цей захід буде бодай дещицею увіковічення світлої пам’яті нашого земляка.
Отож прохаємо усіх небайдужих мешканців Козельщинського краю підтримати нас у цьому починанні. А прийдешні покоління будуть щиро вдячні нам за це.

Районна організація Національної Спілки журналістів України

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1005
1827
1862
17858
21569
79093
1784932

11.06%
7.33%
13.86%
0.57%
0.33%
66.86%
Online (15 minutes ago):15
15 guests
no members

Ваш IP:141.8.142.117