ПОЧЕСНА ГРАМОТА ВЕРХОВНОЇ РАДИ — ЗАВУЧУ ШКОЛИ

Останні новини

  • ЛІТО У РОЗПАЛІ. У ПРЯМОМУ СЕНСІ
    5 червня о 22 год. 15 хв. на приватній земельній ділянці в селі Новоселівці Бреусівської сільської ради виникла пожежа, вогнем знищено тюк цьогорічного лугового сіна масою близько 300 кг.
  • ШАР-ГОРА: ВТРИМАТИ МАРКУ
    Минулої суботи на Шар-горі у Приліпці традиційно пройшло обласне свято «Козацької слави цілюще джерело», що знову зібрало сотні гостей і дало привід ділитися враженнями протягом не одного дня. Як і в минулі роки, повсюди кипіла жвава торгівля, звучала народна пісня. Почесні гості свята на чолі з легендарним «Яковом Остряницею» пройшли колоною і поклали квіти до пам’ятного знаку на честь древньої  Говтви та її славних козаків.  Після офіційних привітань перед глядачами виступали артисти Полтавської обласної філармонії та фольклорні колективи. «Цвяхом програми» стала історична реконструкція бою, підготовлена сучасним козацтвом. Навколо було барвисто від вишиванок, рушників, сувенірів, картин; гамірно від звуків різноманітної музики,...
  • СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО ДАЄ НОВІ РЕЗУЛЬТАТИ
    Нещодавно комунальне господарство Козельщинської об’єднаної територіальної громади поповнилося новою технікою — трактором «Беларус» вартістю понад півмільйона гривень.

ПОЧЕСНА ГРАМОТА ВЕРХОВНОЇ РАДИ — ЗАВУЧУ ШКОЛИ

ГРАМОТАТакої високої нагороди удостоїлась минулого тижня заступник директора з навчально-виховної роботи Козельщинської  ЗОШ І-ІІІ ступенів  Ірина Вікторівна Литвин.
За дорученням голови Верховної Ради Андрія Парубія Почесну грамоту і нагрудний знак до неї педагогу особисто привіз і вручив народний депутат України Андрій Река.

ГРАМОТА1Ірина Вікторівна Литвин прийшла працювати у Козельщинську середню школу учителем англійської мови у 1989 році. Із 1 вересня 2017 року зайняла посаду заступника директора з НВР.
За 28 років роботи у школі на посаді учителя англійської мови Ірина Вікторівна показала себе грамотним, компетентним спеціалістом, який глибоко знає предмет, розуміє тенденції розвитку шкільної освіти, уміє зацікавити і мотивувати учнів до вивчення предмету. Вона постійно впроваджує інноваційні технології в освітній процес, системно організовує осмислений творчий процес на уроках англійської мови. Бере участь у конкурсах для вчителів. Має багато напрацювань.
Із 2000 року Ірина Вікторівна очолює районне методичне об'єднання учителів іноземної мови. Постійно проводить засідання, майстер-класи, семінари, відкриті уроки, консультує малодосвідчених учителів, бере участь у Всеукраїнських і регіональних конференціях, форумах і семінарах.
Її учні є переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови на районному та обласному рівнях, учасниками конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. З ініціативи учителя оформлено кабінет англійської мови. Школярі залучені до цікавої та змістовної роботи у гуртках «Англійський калейдоскоп», «Тематична лексика», літній мовній школі та під час проведення Тижнів англійської мови.
Нині у рамках програми Британської Ради «Безперервний професійний розвиток» учитель продовжує удосконалювати всі ланки освітнього процесу. Працює над створенням електронної бібліотеки у відповідності з навчальними програмами.
24 роки Ірина Вікторівна пропрацювала класним керівником, докладаючи багато зусиль для оновлення форм і методів виховної роботи на сучасному етапі. 20 її випускників обрали англійську мову для своєї професії, а деякі успішно використовують набуті знання за кордоном.

ГРАМОТА 2Заслужений авторитет серед громадськості, педагогічного та учнівського колективів, дисциплінованість, порядність, демократичність, творчий підхід до справи, уміння неабияк зацікавити дітей, приймати важливі управлінські рішення та нести за них відповідальність — усі ці та ще багато інших чеснот, притаманних Ірині Вікторівні, без сумніву, переконують у тому, що висока державна нагорода, яка дається за особливі заслуги перед українським народом, знайшла дійсно достойного власника.
Урочисте вручення та поздоровлення від колег і учнів відбулися в актовій залі Козельщинської школи. Яскраві квіти, свої щирі вітання і побажання додали до слів народного депутата також голова районної ради Юрій Марченко та його заступник Дмитро Піщаний, заступник голови райдержадміністрації Світлана Тригубенко, Козельщинський селищний голова Олександр Троцький із першим заступником Анатолієм Срібним, начальник відділу освіти, сім'ї та молоді райдержадміністрації Олег Кабаченко та завідувач районним методичним кабінетом Тетяна Бутенко.
— Я щиро дякую всім за таку високу оцінку моєї скромної праці, — звернулася до присутніх Ірина Вікторівна. — Для мене це дуже відповідально і є авансом, високим кредитом довіри, яку мені ще потрібно виправдати. Зрозуміло, що самостійно людина не приходить у це життя і самостійно, звісно ж, не здобуває такі нагороди. Насамперед, я дякую моїм учням, які наповнюють сенсом мою працю і для яких хочеться зробити цей світ кращим. Я впевнена, що наш навчальний заклад стане надійним стартовим майданчиком для нових звершень і успіхів. Бо ми всі — разом, бо ми — єдина сім’я, бо у нас єдина мета — зробити цей світ кращим.
Ми також приєднуємося до щирих вітань і бажаємо творчих успіхів, натхнення і невтомної життєвої активності!

Наталія Романченко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
161
1801
5450
13924
31483
114877
1479892

Прогноз
1824

12.20%
5.86%
14.67%
0.52%
0.39%
66.36%
Online (15 minutes ago):50
50 guests
no members

Ваш IP:54.224.103.239