ПОЧЕСНА ГРАМОТА ВЕРХОВНОЇ РАДИ — ЗАВУЧУ ШКОЛИ

Останні новини

  • Про все-все мені нагадують «три зозулі, з поклоном»…
    — А почитаймо, — раптом десь у надвечір’ї зверталася до мене дружина Надя, — таким чином і наснажимося, а потім знову за робочий стіл, за ручку з пером…— А що ж почитаємо? — уточнюю.— Та почнемо з Григора (це вона мала на увазі Григора Тютюнника): він так болісно писав.І стиха додавала:
  • Перші «Олесеволівські читання-2018»
    4 травня у Бреусівському Будинку культури відбулися перші районні літературно-краєзнавчі «Олесеволівські читання-2018». На захід із Києва прибув письменник-земляк, авторитетний дослідник Голодомору 1932-33 рр. в Україні, випускник місцевої школи Олесь Воля з дружиною Ганнусею, братом Михайлом та соратником-побратимом по перу Олександром Кавуненком.
  • Пам’яті видатного письменника-земляка
    Цей рік для жителів нашого району знаменний 100-річчям від дня народження славетного земляка, письменника, поета, літературного та громадського діяча Олеся Терентійовича Гончара.

ПОЧЕСНА ГРАМОТА ВЕРХОВНОЇ РАДИ — ЗАВУЧУ ШКОЛИ

ГРАМОТАТакої високої нагороди удостоїлась минулого тижня заступник директора з навчально-виховної роботи Козельщинської  ЗОШ І-ІІІ ступенів  Ірина Вікторівна Литвин.
За дорученням голови Верховної Ради Андрія Парубія Почесну грамоту і нагрудний знак до неї педагогу особисто привіз і вручив народний депутат України Андрій Река.

ГРАМОТА1Ірина Вікторівна Литвин прийшла працювати у Козельщинську середню школу учителем англійської мови у 1989 році. Із 1 вересня 2017 року зайняла посаду заступника директора з НВР.
За 28 років роботи у школі на посаді учителя англійської мови Ірина Вікторівна показала себе грамотним, компетентним спеціалістом, який глибоко знає предмет, розуміє тенденції розвитку шкільної освіти, уміє зацікавити і мотивувати учнів до вивчення предмету. Вона постійно впроваджує інноваційні технології в освітній процес, системно організовує осмислений творчий процес на уроках англійської мови. Бере участь у конкурсах для вчителів. Має багато напрацювань.
Із 2000 року Ірина Вікторівна очолює районне методичне об'єднання учителів іноземної мови. Постійно проводить засідання, майстер-класи, семінари, відкриті уроки, консультує малодосвідчених учителів, бере участь у Всеукраїнських і регіональних конференціях, форумах і семінарах.
Її учні є переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови на районному та обласному рівнях, учасниками конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. З ініціативи учителя оформлено кабінет англійської мови. Школярі залучені до цікавої та змістовної роботи у гуртках «Англійський калейдоскоп», «Тематична лексика», літній мовній школі та під час проведення Тижнів англійської мови.
Нині у рамках програми Британської Ради «Безперервний професійний розвиток» учитель продовжує удосконалювати всі ланки освітнього процесу. Працює над створенням електронної бібліотеки у відповідності з навчальними програмами.
24 роки Ірина Вікторівна пропрацювала класним керівником, докладаючи багато зусиль для оновлення форм і методів виховної роботи на сучасному етапі. 20 її випускників обрали англійську мову для своєї професії, а деякі успішно використовують набуті знання за кордоном.

ГРАМОТА 2Заслужений авторитет серед громадськості, педагогічного та учнівського колективів, дисциплінованість, порядність, демократичність, творчий підхід до справи, уміння неабияк зацікавити дітей, приймати важливі управлінські рішення та нести за них відповідальність — усі ці та ще багато інших чеснот, притаманних Ірині Вікторівні, без сумніву, переконують у тому, що висока державна нагорода, яка дається за особливі заслуги перед українським народом, знайшла дійсно достойного власника.
Урочисте вручення та поздоровлення від колег і учнів відбулися в актовій залі Козельщинської школи. Яскраві квіти, свої щирі вітання і побажання додали до слів народного депутата також голова районної ради Юрій Марченко та його заступник Дмитро Піщаний, заступник голови райдержадміністрації Світлана Тригубенко, Козельщинський селищний голова Олександр Троцький із першим заступником Анатолієм Срібним, начальник відділу освіти, сім'ї та молоді райдержадміністрації Олег Кабаченко та завідувач районним методичним кабінетом Тетяна Бутенко.
— Я щиро дякую всім за таку високу оцінку моєї скромної праці, — звернулася до присутніх Ірина Вікторівна. — Для мене це дуже відповідально і є авансом, високим кредитом довіри, яку мені ще потрібно виправдати. Зрозуміло, що самостійно людина не приходить у це життя і самостійно, звісно ж, не здобуває такі нагороди. Насамперед, я дякую моїм учням, які наповнюють сенсом мою працю і для яких хочеться зробити цей світ кращим. Я впевнена, що наш навчальний заклад стане надійним стартовим майданчиком для нових звершень і успіхів. Бо ми всі — разом, бо ми — єдина сім’я, бо у нас єдина мета — зробити цей світ кращим.
Ми також приєднуємося до щирих вітань і бажаємо творчих успіхів, натхнення і невтомної життєвої активності!

Наталія Романченко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1005
1827
1862
17858
21569
79093
1784932

11.06%
7.33%
13.86%
0.57%
0.33%
66.86%
Online (15 minutes ago):15
15 guests
no members

Ваш IP:141.8.142.117