Визначили кращих мисливців Полтавщини

Останні новини

  • Будівничий соборів наших душ
    На жаль, нині у школі прозу видатного українського літератора Олеся Гончара вивчають дуже стисло. Але він — саме той письменник, котрий своїми емоційно насиченими текстами підкреслює загальнолюдські цінності, спонукає до всебічного розвитку.
  • До 100-рiччя вiд дня народження Олеся Гончара: улюбленi цитати
    «Дорожіть днем — ось що я вам скажу, молоді! Дорожіть миттю, секундою! Живіть так, щоб встигли зоставити слід після себе путящий. Живе не той, хто чадить. Живе — хто іскрить! … Зоставте ж слід…Не бляшанку з-під шпротів, покинуту на Скарбному, не купу сміття, а таке, щоб людей радувало — близьких і далеких… Дорожіть, дорожіть миттю, синочки! Бо ГЕСи плануються, все на світі планується — не планується одна тільки смерть» («Собор»)
  • Гончар у моєму житті
    Собор душі… Коли я вперше почула цей вислів, то навіть не знала, кому він належить. Собор — це християнський храм, куди приходять люди, щоб очистити свою душу. Це добро, краса, сама чистота й духовність. Духовні цінності не можна вимірювати їжею чи речами, адже нашим душам потрібні любов, доброта, милосердя, тобто все, що робить людину кращою, піднімає над мізерним і буденним у вищі сфери духу.

Визначили кращих мисливців Полтавщини

1Серед кращих первинних мисливських організацій Полтавської області другим визнали Високовакулівський осередок. 

2Про це 26 березня оголосили на засіданні ради Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців та рибалок під час підбиття підсумків роботи обласної та районних організацій УТМР за 2017 рік. Тож ми щиро вітаємо голову Високовакулівської первинної організації Юрія Литвина і його дружний колектив із високими досягненнями.
За досягнуті успіхи у виконанні статутних завдань, збереженні та примноженні чисельності рядів товариства грамотою відзначили і голову ради Козельщинського УТМР Андрія Підлісного.
Ще одна значна подія відбулася у собаківництві: вперше за останні роки у районі зареєстрували в’язку мисливських собак породи лягавих (власник Сергій Мойсеєнко). На всіх новонароджених цуценят (а їх аж вісім!) були видані довідки нових зразків про походження. А от паспорти на породистих собак з родоводом можна оформити безпосередньо у Полтавському УТМР, повідомив Андрій Підлісний.

Наталія Романченко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
161
1801
5450
13924
31483
114877
1479892

Прогноз
1824

12.20%
5.86%
14.67%
0.52%
0.39%
66.36%
Online (15 minutes ago):50
50 guests
no members

Ваш IP:54.224.103.239