Визначили кращих мисливців Полтавщини

Останні новини

  • Електрокардіограф — екстреній медицині
    Нещодавно для підстанції екстреної медичної допомоги Козельщинського району придбано електрокардіограф з функцією дистанційної передачі ЕКГ – «ЮКАРД100».
  • ЩО ТО ЗА РОСЛИНА — «ХІРУРГ» БЕЗ НОЖА?
    «Чула, що є така рослина, яку називають «хірург без ножа». Кажуть,  що є цілющі рецепти застосування її від варикозу, навіть при відкритих виразках. Чи правда це? Розкажіть, будь ласка, про неї. А.САВЕЛІНА»
  • ПОПЕРЕДИТИ, ЩОБ ЖИТИ
    За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я,  від 30 до 50% випадків раку можна уникнути, якщо щорічно проходити профілактичні обстеження. Адже на початкових стадіях онкозахворювання значно краще піддається лікуванню. Симптоми, що можуть з’являтися у процесі розвитку хвороби, залежать від її виду.

Визначили кращих мисливців Полтавщини

1Серед кращих первинних мисливських організацій Полтавської області другим визнали Високовакулівський осередок. 

2Про це 26 березня оголосили на засіданні ради Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців та рибалок під час підбиття підсумків роботи обласної та районних організацій УТМР за 2017 рік. Тож ми щиро вітаємо голову Високовакулівської первинної організації Юрія Литвина і його дружний колектив із високими досягненнями.
За досягнуті успіхи у виконанні статутних завдань, збереженні та примноженні чисельності рядів товариства грамотою відзначили і голову ради Козельщинського УТМР Андрія Підлісного.
Ще одна значна подія відбулася у собаківництві: вперше за останні роки у районі зареєстрували в’язку мисливських собак породи лягавих (власник Сергій Мойсеєнко). На всіх новонароджених цуценят (а їх аж вісім!) були видані довідки нових зразків про походження. А от паспорти на породистих собак з родоводом можна оформити безпосередньо у Полтавському УТМР, повідомив Андрій Підлісний.

Наталія Романченко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
471
2003
10094
13131
42234
58260
1603172

Прогноз
2568

12.04%
6.07%
14.38%
0.50%
0.36%
66.65%
Online (15 minutes ago):41
one guest
no members

Ваш IP:178.154.200.73