Блиснуло весняне сонце — взяли в руки сірники

Останні новини

  • КУРС НА ОСВІТНЮ РЕФОРМУ ВЗЯТО
    Слово «новий», здається, ніколи не вибуває з лексикону мешканців населених пунктів Новогалещинської об’єднаної територіальної громади. По-перше, сама назва громади містить його. По-друге, ОТГ утворилася не так давно, і багато чого для неї нове. Як, наприклад, з нуля утворено галузеві відділи виконкому. По-третє, заклади освіти Новогалещинської ОТГ розпочали новий навчальний рік у новій іпостасі, будучи підпорядкованими новоствореному відділу освіти виконкому. І, нарешті, усі ці нововведення відбуваються в умовах запровадження освітньої реформи — Концепції «Нова українська школа» в освітніх закладах громади.
  • ВЛЕТІЛО В КОПІЄЧКУ…
    Непомітно збіг останній місяць літа. Якраз час підвести риску: скільки ж витратили батьки на те, щоби зібрати улюблене чадо до школи?
  • НА СТАРТІ
    Відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників Козельщинського краю, присвячена впровадженню Нової української школи та визначенню стратегічних напрямів розвитку системи освіти регіону в 2018/2019 навчальному роціУчасники конференції обговорили здобутки освітньої галузі за минулий, окреслили основні завдання на новий 2018/2019 навчальний рік та обговорили шляхи запровадження концепції Нової української школи, створення сучасного освітнього середовища. Традиційно працівників освітньої галузі Козельщинського краю відзначили нагородами за сумлінну працю та професійні досягнення.У роботі конференції взяли участь і привітали освітян голова районної ради Юрій Марченко, Козельщинський селищний голова Олександр Троцький, заступник голови райдержадміністрації Світлана Тригубенко.

Блиснуло весняне сонце — взяли в руки сірники

пожежііііііЛише протягом 7 квітня вогнеборці Полтавщини 4 рази виїжджали на ліквідацію пожеж на відкритих територіях у Полтавському, Новосанжарському, Козельщинському районі та у м. Полтаві. Внаслідок пожеж вогнем знищено понад 30 га сухої трави. У більшості випадків причинами пожеж стало необережне поводження громадян з вогнем, повідомляється на сайті ГУ ДСНС України у Полтавській області.

— Саме на свято Благовіщення, коли кажуть, що пташка й гнізда не в’є, декому з мануйлівчан вкрай закортіло випалити луки, де він зазвичай випасає своїх корів, — розповідає єгер Козельщинського ГМРП Владислав Сьомкін. — По обіді під час чергового рейду я в біноколь помітив, що вдалині горить поле. Придивившись, побачив, що водій білого скутера (у ньому я впізнав місцевого мешканця) кілька разів зупинявся і залишав після себе підпали. На жаль, по луках на автомобілі наздогнати мопедиста я не зміг. Але одразу повідомив про подію директора Козельщинського ГМРП, підняли на ноги місцевих мисливців, а також підрозділ МНС і поліцію. Разом зі слідчо-оперативною групою ми приїхали на місце проживання палія, навіть побачили доказ його причетності до підпалів — брудний мопед у дровнику, але сам господар надійно заховався. Його дружина ж нас запевняла, що той уранці... поїхав до Кременчука.
— Шкода, злочинцеві вдалося залишити після себе «добру» пам’ять — кілька десятків гектарів випалених лук і, звісно ж, і кількадесят обгорілих живих істот — та при цьому уникнути відповідальності. Але, гадаю, так буде не завжди і він та йому подібні колись таки піймаються, — запевняє начальник Козельщинського РС Андрій Остапенко. — Очищення вогнем зазвичай занадто дорого обходиться і тим, хто запалив сірника, і тим, хто гасить полум’я. А згідно зі статтею 245 Кримінального Кодексу України знищення або пошкодження сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків вогнем чи іншим загальнонебезпечним способом караються штрафом від 5100 до 8500 гривень або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.
9 квітня на приватній земельній ділянці у селі Буняківці невідомі особи також підпалили сухостої. Силами козельщинських рятувальників удалося уникнути розповсюдження пожежі на інші відкриті території.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1290
2041
4130
13457
39108
66381
1666427

Прогноз
3144

11.70%
6.20%
14.17%
0.58%
0.35%
67.00%
Online (15 minutes ago):19
19 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.11