Надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням доходів сім’ї

Останні новини

  • 15 днів — 15 пожеж!
    Останнім часом на території Козельщинського району почастішали випадки пожеж. Цьому сприяв довготривалий період засухи та високий температурний рівень повітря.  Лише за останні 15 днів на території району виникло 15 надзвичайних подій, основна частина яких сталася через необережне поводження з вогнем  під час спалювання сміття та підпали сухої трави на відкритих місцевостях.
  • Частина козельщан врятована від потопів
    Не так давно на адресу Козельщинської громадської приймальні Радикальної Партії Олега Ляшка звернувся мешканець вулиці Залізничної у Козельщині Володимир Охріменко. Чоловік прийшов зі своєю бідою: щороку під час повені  вода повністю заливає двори, погреби, будинки. На городах вода не сходить до початку червня.
  • ЦІНИ РОСТУТЬ, ТОЖ ВАРТО ЗАТЯГНУТИ ПАСКИ. НА ДОРОЗІ ТАКОЖ ДОВЕДЕТЬСЯ ПОТІСНИТИСЯ
    З 1 вересня 2018 «HOMENET» ще на 20 гривень піднімає  тарифні плани Про це повідомляє на своєму офіційному сайті провайдер. Отож із 01.09.2018 щомісячна вартість пакетів зі швидкістю 100 Мбіт/с для населених пунктів нашого району складатиме 190 гривень у місяць.Нагадаємо, тарифний план вартістю 170 гривень діяв із 1 березня 2018 року. До цього абонентська плата становила 150 гривень на місяць.

Надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням доходів сім’ї

Законом України від 28.12.2014 року № 76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» внесені зміни до Законів України в частині надання пільги окремим категоріям громадян з урахуванням доходів сім’ї.
Надання пільги на оплату житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадян з урахуванням доходів сім’ї поширюється на осіб, які мають право на пільги за соціальною ознакою згідно із Законами України:
«Про міліцію» — звільнені зі служби за віком, хворобою або вислугою років працівники міліції, особи начальницького складу податкової міліції, непрацездатні члени сімей, які перебували на їх утриманні;


«Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» — особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 3; дружини (чоловіки) та опікуни (на час опікунства) дітей померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 3, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою; сім’ї, які мають дитину-інваліда, інвалідність якої пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи;
«Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» — учасники війни; особи, на яких поширюється чинність цього Закону; особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; вдови (вдівці) та батьки померлих осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;
«Про жертви нацистських переслідувань», «Про охорону дитинства» — багатодітні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї, у яких не менше року проживають троє або більше дітей; сім’ї, у яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування;
«Про соціальний захист дітей війни», «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Про освіту», «Про бібліотеки і бібліотечну справу», «Про культуру».
Починаючи з 01.07.2015 року, пільги надаються за умови, якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика у розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищував величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу. З 01.01.2015 року податкова соціальна пільга становить 1710 гривень.
Якщо ви або члени вашої сім’ї, які користуються пільгами, працюєте, навчаєтеся, одержуєте доходи від підприємницької діяльності або є непрацюючими працездатними особами — для визначення права на отримання пільг вам необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації за адресою: смт Козельщина, вул. Партизанська, 10, каб. № 2.
При собі необхідно мати наступні документи: паспорт; ідентифікаційний код ваш та членів вашої сім’ї; довідки про доходи ваші та членів вашої сім’ї (крім довідок про розмір пенсії та соціальної допомоги) за 6 місяців, що передують місяцю звернення; у випадку відсутності доходів за цей період – документи, що підтверджують їх відсутність.
В управлінні праці та соціального захисту населення вам необхідно буде заповнити Декларацію про доходи сім’ї пільговика
Для отримання додаткової інформації, а також попереднього запису на прийом, звертайтеся за телефоном: 3-22-34.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1473
2303
11507
13131
43647
58260
1604585

Прогноз
2496

12.03%
6.07%
14.37%
0.50%
0.36%
66.66%
Online (15 minutes ago):14
14 guests
no members

Ваш IP:130.180.209.161