Надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням доходів сім’ї

Останні новини

  • МЕДИЧНА РЕФОРМА: ВІД СЕЛА ДО СЕЛА, ВІД ПАЦІЄНТА ДО ЛІКАРЯ…
    Сушківська амбулаторія залишилася без власного сімейного лікаря. А ще кілька років тому місцева громада раділа: їм удалося за підтримки районної влади, фінансування тоді ще Пригарівської сільської ради, а також  завдяки ентузіазму та коштам місцевих фермерів, населення перетворити Сушківський ФАП на комфортну амбулаторію, забезпечити її кадрами, перш за все — молодим сімейним лікарем; купити автомобіль…
  • Найзатребуваніший сервісів Міністерства юстиції України
    Одним із найпопулярніших і найзатребуваніших сервісів Міністерства юстиції України насьогодні є видача свідоцтв про народження дітей безпосередньо у пологовому будинку.
  • ДЕ НА ПОЛТАВЩИНІ НАЙБІЛЬШЕ ХВОРІЮТЬ НА ГРИП ТА ГРВІ
    Протягом минулого тижня (станом на 28 січня) на Полтавщині продовжується сезонний підйом захворюваності на гострі респіраторні інфекції.

Надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням доходів сім’ї

Законом України від 28.12.2014 року № 76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» внесені зміни до Законів України в частині надання пільги окремим категоріям громадян з урахуванням доходів сім’ї.
Надання пільги на оплату житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадян з урахуванням доходів сім’ї поширюється на осіб, які мають право на пільги за соціальною ознакою згідно із Законами України:
«Про міліцію» — звільнені зі служби за віком, хворобою або вислугою років працівники міліції, особи начальницького складу податкової міліції, непрацездатні члени сімей, які перебували на їх утриманні;


«Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» — особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 3; дружини (чоловіки) та опікуни (на час опікунства) дітей померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 3, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою; сім’ї, які мають дитину-інваліда, інвалідність якої пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи;
«Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» — учасники війни; особи, на яких поширюється чинність цього Закону; особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; вдови (вдівці) та батьки померлих осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;
«Про жертви нацистських переслідувань», «Про охорону дитинства» — багатодітні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї, у яких не менше року проживають троє або більше дітей; сім’ї, у яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування;
«Про соціальний захист дітей війни», «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Про освіту», «Про бібліотеки і бібліотечну справу», «Про культуру».
Починаючи з 01.07.2015 року, пільги надаються за умови, якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика у розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищував величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу. З 01.01.2015 року податкова соціальна пільга становить 1710 гривень.
Якщо ви або члени вашої сім’ї, які користуються пільгами, працюєте, навчаєтеся, одержуєте доходи від підприємницької діяльності або є непрацюючими працездатними особами — для визначення права на отримання пільг вам необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації за адресою: смт Козельщина, вул. Партизанська, 10, каб. № 2.
При собі необхідно мати наступні документи: паспорт; ідентифікаційний код ваш та членів вашої сім’ї; довідки про доходи ваші та членів вашої сім’ї (крім довідок про розмір пенсії та соціальної допомоги) за 6 місяців, що передують місяцю звернення; у випадку відсутності доходів за цей період – документи, що підтверджують їх відсутність.
В управлінні праці та соціального захисту населення вам необхідно буде заповнити Декларацію про доходи сім’ї пільговика
Для отримання додаткової інформації, а також попереднього запису на прийом, звертайтеся за телефоном: 3-22-34.

Comments are now closed for this entry

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1112
2177
10806
16987
46260
57730
1927714

Прогноз
1656

10.48%
8.47%
13.32%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):26
26 guests
no members

Ваш IP:3.84.243.246