Все, що разом будуємо, сьогодні зміцнює нашу незалежну державу і розвиває рідний край

Останні новини

  • «А й справдI, воно менI нужне?..»
    На хуторі Худенках, де пройшло моє дитинство, було у кінці 50-х років минулого століття щось трохи більше двох десятків осель. Жили тут дві багатодітні сім’ї — по семеро і більше дітей. Усі вони зростали, як правило, працьовитими, уміли постояти за себе. «Зірок» у науках не знімали, але лайливими були — до неможливості. Ми, інші хутірські діти, з самого малечку пізнавали від них новий курс наук зі вживання… матюків та й, що гріха таїти, інших «заборонених» речей.
  • Який домисел? Це ж брехня!..
    Це було у 80-і роки минулого століття. Я працював тоді власкором «Кіровоградської правди». Якось прибув у відрядження в один із районів області. За звичаєм, перш за все, завітав до колег у редакцію районної газети, де редактором віднедавна працював мій однокашник по Київському університету Толя.Не встиг ступити на поріг редакції, як назустріч стрімко вибігає явно розгніваний літній чоловік з буйною сивою шевелюрою.— Ідіоти, писаки хренові, матір вашу! — репетує дядько, вже простуючи по вулиці. — Морди б вам понабивати за таку писанину!..Заходжу в кабінет до редактора.
  • Приколи, притчі, побрехеньки від Костянтина Тараненка
    Від автора:Ось і знову, шановні читачі, ми зустрічаємося з вами у нашому жвавому, непересічному і такому «смачному» «Веселому варенику»!Звичайно, не винайду велосипеда і не відкрию Америку, коли згадаю, до певної міри, банальну, але таку живучу, як українці за вибриків різних режимів, істину: народ живе до того часу, доки уміє сміятися над собою.Отже, до вашої уваги — чергова пригорща приколів, притч і побрехеньок, почутих, записаних та пережитих у різні часи і періоди мого життя. Якщо до вподоби — смійтеся на здоров’я, а ні — вибачте. Як зумів, так і написав. З повагою і до нових зустрічей! Назавжди ваш — К.Т.

Все, що разом будуємо, сьогодні зміцнює нашу незалежну державу і розвиває рідний край

Я як депутат Полтавської обласної ради вважаю своїм обов’язком об’єктивно інформувати громадськість про актуальні проблеми, що важливі для жителів нашого району.

Завжди вважав і вважаю, що серед усіх напрямків розвитку соціальної сфери саме підтримка спорту та здорового способу життя має займати особливе місце. Це дійсно запорука майбутнього успішного розвитку громад, адже ми фактично закладаємо на десятиліття дієвий механізм збереження здоров’я нашої нації. Хочу навести конкретний приклад того, які потужні результати дає своєчасна інвестиція у розвиток фізкультури та спорту на рівні району.
Ми всі вже звикли, що у районі успішно діє мережа дитячо-юнацької спортивної школи, справжнім серцем якої став нині діючий спортивний комплекс.
Саме з ініціативи депутатського корпусу районної ради через участь і перемогу в обласному конкурсі проектів громад відбулося становлення цього прекрасного сучасного спортивного об’єкту, де, займаючись спортом, виросло ціле покоління молоді, а дехто з них приводить туди вже власних дітей.
А все починалося з ідеї та бажання разом створити спортивний об’єкт, що, наче магніт, притягуватиме десятиліттями молодь із вулиць і прищеплюватиме любов до спорту і здорового способу життя. Тоді також велику роль зіграла одностайність депутатів районної та селищної рад і потужна підтримка депутатів Полтавської обласної ради.
Сьогодні результат їх спільних зусиль став міцним фундаментом для подальших вагомих спортивних здобутків представників нашого району. Продовженням цієї важливої справи є реалізація проекту — переможця обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад 2016 року «Спорт та здоровий спосіб життя — запорука розвитку громади» (реконструкція районного стадіону).
Протягом 2017 року за рахунок коштів районного та селищного бюджету виготовлено технічну документацію та правовстановлюючі документи на земельну ділянку та існуючі об’єкти нерухомості, проведено необхідні геодезичні роботи, виготовлено передбачену чинним законодавством проектно-кошторисну документацію, яка пройшла комплексну експертизу. Також наприкінці 2017 року була завершена тривала і складна тендерна процедура, передбачена чинним законодавством, що дозволило до кінця бюджетного року освоїти кошти, надані з обласного бюджету (599,5 тис. грн.), придбавши відповідно до проекту частину матеріалів, які необхідні для виконання будівельно-монтажних робіт на вказаному об’єкті. Тобто спільними зусиллями були створені всі умови для успішної реалізації проекту.
На жаль, через відмову колишнього голови райдержадміністрації виконувати рішення сесії районної ради щодо фінансування цього спільного проекту та пов’язане з цим зволікання інших учасників, реалізація важливого для громад району проекту опинилася під загрозою. До речі, це одна з причин, чому депутати висловили недовіру очільнику райдержадміністрації. Як депутат я не міг залишатися осторонь і за підтримки Полтавської обласної ради, що є організатором конкурсу проектів громад, прийняв рішення про виділення додатково одного мільйона гривень на реконструкцію стадіону.
Сподіваюсь, що всі небайдужі до розвитку спорту, утвердження здорового способу життя, який є запорукою зміцнення здоров’я українського народу та обороноздатності нашої незалежної держави, підтримають цей спільний проект. Вважаю, що ця добра справа варта зусиль. Це прекрасний шанс і можливість далі розвивати співпрацю органів самоврядування, суб’єктів господарювання і усіх меценатів для зміцнення нашої незалежної держави і розвитку рідного Козельщинського краю.

Олександр КОВАЛЕНКО,
депутат Полтавської обласної ради

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
771
2743
7907
20240
54505
56951
1738775

Прогноз
3384

11.30%
7.08%
13.90%
0.57%
0.34%
66.82%
Online (15 minutes ago):34
34 guests
no members

Ваш IP:40.77.167.77