Все, що разом будуємо, сьогодні зміцнює нашу незалежну державу і розвиває рідний край

Останні новини

  • Перші «Олесеволівські читання-2018»
    4 травня у Бреусівському Будинку культури відбулися перші районні літературно-краєзнавчі «Олесеволівські читання-2018». На захід із Києва прибув письменник-земляк, авторитетний дослідник Голодомору 1932-33 рр. в Україні, випускник місцевої школи Олесь Воля з дружиною Ганнусею, братом Михайлом та соратником-побратимом по перу Олександром Кавуненком.
  • Пам’яті видатного письменника-земляка
    Цей рік для жителів нашого району знаменний 100-річчям від дня народження славетного земляка, письменника, поета, літературного та громадського діяча Олеся Терентійовича Гончара.
  • Про батьків Тараса Шевченка
    Про батьків, особливо про матір Тараса Григоровича Шевченка, ми знаємо дуже мало. Хто ж  була ця жінка, яка народила поета, художника, генія України?

Все, що разом будуємо, сьогодні зміцнює нашу незалежну державу і розвиває рідний край

Я як депутат Полтавської обласної ради вважаю своїм обов’язком об’єктивно інформувати громадськість про актуальні проблеми, що важливі для жителів нашого району.

Завжди вважав і вважаю, що серед усіх напрямків розвитку соціальної сфери саме підтримка спорту та здорового способу життя має займати особливе місце. Це дійсно запорука майбутнього успішного розвитку громад, адже ми фактично закладаємо на десятиліття дієвий механізм збереження здоров’я нашої нації. Хочу навести конкретний приклад того, які потужні результати дає своєчасна інвестиція у розвиток фізкультури та спорту на рівні району.
Ми всі вже звикли, що у районі успішно діє мережа дитячо-юнацької спортивної школи, справжнім серцем якої став нині діючий спортивний комплекс.
Саме з ініціативи депутатського корпусу районної ради через участь і перемогу в обласному конкурсі проектів громад відбулося становлення цього прекрасного сучасного спортивного об’єкту, де, займаючись спортом, виросло ціле покоління молоді, а дехто з них приводить туди вже власних дітей.
А все починалося з ідеї та бажання разом створити спортивний об’єкт, що, наче магніт, притягуватиме десятиліттями молодь із вулиць і прищеплюватиме любов до спорту і здорового способу життя. Тоді також велику роль зіграла одностайність депутатів районної та селищної рад і потужна підтримка депутатів Полтавської обласної ради.
Сьогодні результат їх спільних зусиль став міцним фундаментом для подальших вагомих спортивних здобутків представників нашого району. Продовженням цієї важливої справи є реалізація проекту — переможця обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад 2016 року «Спорт та здоровий спосіб життя — запорука розвитку громади» (реконструкція районного стадіону).
Протягом 2017 року за рахунок коштів районного та селищного бюджету виготовлено технічну документацію та правовстановлюючі документи на земельну ділянку та існуючі об’єкти нерухомості, проведено необхідні геодезичні роботи, виготовлено передбачену чинним законодавством проектно-кошторисну документацію, яка пройшла комплексну експертизу. Також наприкінці 2017 року була завершена тривала і складна тендерна процедура, передбачена чинним законодавством, що дозволило до кінця бюджетного року освоїти кошти, надані з обласного бюджету (599,5 тис. грн.), придбавши відповідно до проекту частину матеріалів, які необхідні для виконання будівельно-монтажних робіт на вказаному об’єкті. Тобто спільними зусиллями були створені всі умови для успішної реалізації проекту.
На жаль, через відмову колишнього голови райдержадміністрації виконувати рішення сесії районної ради щодо фінансування цього спільного проекту та пов’язане з цим зволікання інших учасників, реалізація важливого для громад району проекту опинилася під загрозою. До речі, це одна з причин, чому депутати висловили недовіру очільнику райдержадміністрації. Як депутат я не міг залишатися осторонь і за підтримки Полтавської обласної ради, що є організатором конкурсу проектів громад, прийняв рішення про виділення додатково одного мільйона гривень на реконструкцію стадіону.
Сподіваюсь, що всі небайдужі до розвитку спорту, утвердження здорового способу життя, який є запорукою зміцнення здоров’я українського народу та обороноздатності нашої незалежної держави, підтримають цей спільний проект. Вважаю, що ця добра справа варта зусиль. Це прекрасний шанс і можливість далі розвивати співпрацю органів самоврядування, суб’єктів господарювання і усіх меценатів для зміцнення нашої незалежної держави і розвитку рідного Козельщинського краю.

Олександр КОВАЛЕНКО,
депутат Полтавської обласної ради

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
111
1801
5450
13924
31483
114877
1479892

Прогноз
1824

12.20%
5.86%
14.67%
0.52%
0.39%
66.36%
Online (15 minutes ago):35
35 guests
no members

Ваш IP:54.224.103.239