Почесно мати таких земляків

Останні новини

  • З району на військову службу відправили перших призовників
    10 квітня з району відправили на строкову службу перших чотирьох призовників. Усього ж цієї весни до лав Збройних Сил, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби заплановано призвати 17 юнаків.
  • Біля Підгорівки військовослужбовці та резервісти перевіряли вміння володіти зброєю
    Військовослужбовці районного військкомату та резервісти з роти охорони у свій вихідний день удосконалювали навички з ведення вогню зі стрілецької зброї.
  • Розпочалася приписна кампанія
    У січні у Козельщинському районному військовому комісаріаті запрацювала комісія з приписки юнаків 2001 року народження до районної призовної дільниці. Хлопці проходили поглиблений медичний огляд та професійно-психологічний відбір. Члени комісії вивчали освітній рівень призовників, стан їхнього здоров’я та фізичної підготовки. За три дні 70 допризовників з Козельщинського району стали призовниками.

Почесно мати таких земляків

КоаленкоРішенням 18-ї сесії районної ради сьомого скликання звання «Почесний громадянин Козельщинського краю» було присвоєно найбільш знаним і поважним мешканцям нашого району.

Зокрема, депутат Полтавської обласної ради Олександр Коваленко широко відомий у районі господарник, який створив і протягом 15 років очолював агрофірму «Добробут» — основне бюджетоутворююче підприємство району, котре забезпечило його мешканців робочими місцями та соціальними гарантіями, а населені пункти, де є його підрозділи, — підтримкою соціальної інфраструктури. Крім цього, Олександр Андрійович як депутат постійно надає допомогу всім, хто до нього звертається, а також активно й результативно відстоює інтереси Козельщинського району в обласній раді.
Краєзнавець, історик, письменник Григорій Сердюк вніс неоціненний вклад в увіковічення перлини нашого краю — собору Козельщинського Різдва Богородиці монастиря, написавши у спів-авторстві з професором В.Н.Жук книгу «Перлина Козельщини». Григорій Дмитрович — автор багатьох наукових статей, які стали частиною енциклопедичних довідників; він є членом Національної спілки журналістів України та Національної спілки краєзнавців України, лауреатом літературно-мистецької премії ім. В.Малика та Полтавської обласної премії ім. А.С.Макаренка, призером конкурсу на здобуття премії імені Самійла Величка. Його ім’я занесене до Всеукраїнської книги Величі та пошани України 1991-2011. І зараз Г.Д.Сердюк працює над історичними матеріалами і новими статтями, які невдовзі побачать світ.DSC00421
Багаторічний профспілковий лідер освітянської галузі району, краєзнавець і педагог Леонтій Марченко — автор книги «Слався повік, Козельщинский краю», що складається з біографій, своєрідних літературних портретів людей, які тим чи іншим чином вплинули на розвиток району й імена яких, на думку автора, мають залишитися у пам’яті нащадків. Л.Н.Марченко й зараз працює над продовженням книги, яка матиме назву «Пам’ять серця». Нариси про героїв новітньої історії, нові факти й біографії — усе це знайде місце на сторінках нової книги.
Незабаром цим достойним громадянам нашого краю в урочистій обстановці буде вручено відповідні значки й посвідчення.

 

Надія ЛИТВИН
Фото Юрія ОПЕРАЙЛА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
416
1938
10926
14269
32911
54269
1535589

Прогноз
1656

12.06%
5.85%
14.55%
0.51%
0.38%
66.66%
Online (15 minutes ago):38
38 guests
no members

Ваш IP:157.55.39.130