Почесно мати таких земляків

Останні новини

  • ХАЙ КВІТНУТЬ БУЙНИМ ЦВІТОМ ПАШКІВСЬКІ «МАЛЬВИ» І ПІДРОСТАЮТЬ ЇХНІ «МАЛЬВІНКИ»!
    Нещодавно у Пашківці сталася приємна, хоча й не розпіарена (як нині прийнято говорити) подія: своє перше десятиріччя відзначив місцевий вокальний аматорський колектив «Мальви» Пашківського сільського клубу.
  • Я БАГАТА СВОЄЮ РОДИНОЮ ТА ЛЮДЬМИ, ЯКІ МЕНЕ ОТОЧУЮТЬ
    Всього було у моєму житті — і радощі свої, і прикрощі. Народилася і виросла я у селі Сушках, точніше на хуторі Кринки, який місцеві називали «Крим», бо його вуличка пролягала побіля ставка з вербами та верболозами. Багато дітвори там росло. Весело було. На дорозі пиляки було по кісточки, так що курява стояла стовпом майже цілий день. Благо, що поряд ставок, тож з дороги — шубовсть прямо у воду!
  • До 100-рiччя вiд дня народження Олеся Гончара: улюбленi цитати
    «Всяке буття є страждання, так східні мудреці вчать. Нірвана, кажуть. Стану нірвани, мовляв, треба досягти, ото й буде повне щастя по—нашому. А щоб нірвана тобі відкрилась, мусиш зректися всього земного, подолати в собі жагу життя, звільнитись від усяких бажань та суєти, цілком віддатися спогляданню. Однак щодо Баглая, то в нього філософія інша: труд звеличує людину. Звісно, не скотячий. Не тільки ради шлунка. І не пустопорожній, не на холостому ходу.  Бо такого в нас чи не найбільше, про декого справді можна сказати: житимеш довго, але даремно.» («Собор»)

Почесно мати таких земляків

КоаленкоРішенням 18-ї сесії районної ради сьомого скликання звання «Почесний громадянин Козельщинського краю» було присвоєно найбільш знаним і поважним мешканцям нашого району.

Зокрема, депутат Полтавської обласної ради Олександр Коваленко широко відомий у районі господарник, який створив і протягом 15 років очолював агрофірму «Добробут» — основне бюджетоутворююче підприємство району, котре забезпечило його мешканців робочими місцями та соціальними гарантіями, а населені пункти, де є його підрозділи, — підтримкою соціальної інфраструктури. Крім цього, Олександр Андрійович як депутат постійно надає допомогу всім, хто до нього звертається, а також активно й результативно відстоює інтереси Козельщинського району в обласній раді.
Краєзнавець, історик, письменник Григорій Сердюк вніс неоціненний вклад в увіковічення перлини нашого краю — собору Козельщинського Різдва Богородиці монастиря, написавши у спів-авторстві з професором В.Н.Жук книгу «Перлина Козельщини». Григорій Дмитрович — автор багатьох наукових статей, які стали частиною енциклопедичних довідників; він є членом Національної спілки журналістів України та Національної спілки краєзнавців України, лауреатом літературно-мистецької премії ім. В.Малика та Полтавської обласної премії ім. А.С.Макаренка, призером конкурсу на здобуття премії імені Самійла Величка. Його ім’я занесене до Всеукраїнської книги Величі та пошани України 1991-2011. І зараз Г.Д.Сердюк працює над історичними матеріалами і новими статтями, які невдовзі побачать світ.DSC00421
Багаторічний профспілковий лідер освітянської галузі району, краєзнавець і педагог Леонтій Марченко — автор книги «Слався повік, Козельщинский краю», що складається з біографій, своєрідних літературних портретів людей, які тим чи іншим чином вплинули на розвиток району й імена яких, на думку автора, мають залишитися у пам’яті нащадків. Л.Н.Марченко й зараз працює над продовженням книги, яка матиме назву «Пам’ять серця». Нариси про героїв новітньої історії, нові факти й біографії — усе це знайде місце на сторінках нової книги.
Незабаром цим достойним громадянам нашого краю в урочистій обстановці буде вручено відповідні значки й посвідчення.

 

Надія ЛИТВИН
Фото Юрія ОПЕРАЙЛА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
60
2041
5758
13457
40736
66381
1668055

Прогноз
2640

11.70%
6.21%
14.17%
0.58%
0.35%
67.01%
Online (15 minutes ago):10
10 guests
no members

Ваш IP:54.80.87.166