ПАХНЕ РІДНЕ СЕЛО І ЦВІТІННЯМ ЛУГІВ, І РОЗДОЛЛЯМ НЕБЕС, І ПІСНЯМИ ГАЇВ…

Останні новини

  • З району на військову службу відправили перших призовників
    10 квітня з району відправили на строкову службу перших чотирьох призовників. Усього ж цієї весни до лав Збройних Сил, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби заплановано призвати 17 юнаків.
  • Біля Підгорівки військовослужбовці та резервісти перевіряли вміння володіти зброєю
    Військовослужбовці районного військкомату та резервісти з роти охорони у свій вихідний день удосконалювали навички з ведення вогню зі стрілецької зброї.
  • Розпочалася приписна кампанія
    У січні у Козельщинському районному військовому комісаріаті запрацювала комісія з приписки юнаків 2001 року народження до районної призовної дільниці. Хлопці проходили поглиблений медичний огляд та професійно-психологічний відбір. Члени комісії вивчали освітній рівень призовників, стан їхнього здоров’я та фізичної підготовки. За три дні 70 допризовників з Козельщинського району стали призовниками.

ПАХНЕ РІДНЕ СЕЛО І ЦВІТІННЯМ ЛУГІВ, І РОЗДОЛЛЯМ НЕБЕС, І ПІСНЯМИ ГАЇВ…

трудоикЩороку, за традицією, на свято Трійці мешканці сіл Трудовика, Вишняків і Гайового відзначають День села. Саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які  тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку й турботу, цінні поради батька. У цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей.

трудоик3У рамках Дня села відбулося освячення пам’ятного знаку, який відродили за ініціативи депутататрудоик4 районної ради Івана Бондаря, депутата Василівської сільської ради Ірини Троцької та за участі сільського голови Алли Таратути. Тут знайшли своє місце знайдені та зібрані камені, що мають пряме відношення до Троцько-Пинчуківської церкви, яка існувала в селі до 1930 року. Обряд провели отець Петро, отець Богдан та отець Костянтин.
Урочистості відбувалися на шкільному стадіоні. До концерту поставилися креативно та з гумором. Готувалися серйозно, адже таке дійство у селян буває раз на рік. Звучали привітання, пісні. Та головним музичним дарунком були виступи гостей — народних трудоик6артистів України Івана Поповича та Ніни Мирводи, яких запросили на свято голови фермерських господарств «Лаванда і «Лунки» І.М.Бондар і П.Г.Скрильник, які ніколи не стоять осторонь проблем своїх односельців, створюють для людей села умови для кращого їх проживання. Бо не кожен має змогу поїхати на концерт, почути чудові пісні трудоик5чи просто подивитися наживо на відомих артистів. Добре, що на селах є такі голови фермерських господарств.
Вітаючи односельців, Василівський сільський голова Алла Таратута подякувала усім, хто небайдужий до проблем громади і бере активну участь у житті села. До її привітань долучився і заступник голови районної ради Д.І.Піщаний, який прибув на урочистості з почесною місією — вручив подяки за особистий внесок у розвиток Василівської територіальної громади, активну участь у її житті та з нагоди Дня села депутатові районної ради, голові фермерського господарства «Лаванда» І.М.Бондарю, голові фермерського господарства «Лунки» П.Г.Скрильнику та голові фермерського господарства «Бірюза» А.П.Троцькому.
трудоик2Усі присутні на дійстві могли пригоститися українськими стравами, культурно відпочити, насолодитися видовищним фаєр-шоу. Організатори та спонсори свята відзначили, що найголовніший результат — це присутність людей. Тож можна впевнено стверджувати, що головна мета досягнута.трудоик1
Свято добігало кінця, та ніхто не хотів розходитися по домівках, позитивні емоції та враження переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини у Вишняки. Хочеться вірити, що ця добра традиція продовжуватиметься й у наступні роки, буде щедрою фінансова підтримка від спонсорів і невичерпною творча ініціатива від людей.

Інна ВОРОНА, Юрій ОПЕРАЙЛО (фото)

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
416
1938
10926
14269
32911
54269
1535589

Прогноз
1656

12.06%
5.85%
14.55%
0.51%
0.38%
66.66%
Online (15 minutes ago):38
38 guests
no members

Ваш IP:157.55.39.130