ПАХНЕ РІДНЕ СЕЛО І ЦВІТІННЯМ ЛУГІВ, І РОЗДОЛЛЯМ НЕБЕС, І ПІСНЯМИ ГАЇВ…

Останні новини

  • ХАЙ КВІТНУТЬ БУЙНИМ ЦВІТОМ ПАШКІВСЬКІ «МАЛЬВИ» І ПІДРОСТАЮТЬ ЇХНІ «МАЛЬВІНКИ»!
    Нещодавно у Пашківці сталася приємна, хоча й не розпіарена (як нині прийнято говорити) подія: своє перше десятиріччя відзначив місцевий вокальний аматорський колектив «Мальви» Пашківського сільського клубу.
  • Я БАГАТА СВОЄЮ РОДИНОЮ ТА ЛЮДЬМИ, ЯКІ МЕНЕ ОТОЧУЮТЬ
    Всього було у моєму житті — і радощі свої, і прикрощі. Народилася і виросла я у селі Сушках, точніше на хуторі Кринки, який місцеві називали «Крим», бо його вуличка пролягала побіля ставка з вербами та верболозами. Багато дітвори там росло. Весело було. На дорозі пиляки було по кісточки, так що курява стояла стовпом майже цілий день. Благо, що поряд ставок, тож з дороги — шубовсть прямо у воду!
  • До 100-рiччя вiд дня народження Олеся Гончара: улюбленi цитати
    «Всяке буття є страждання, так східні мудреці вчать. Нірвана, кажуть. Стану нірвани, мовляв, треба досягти, ото й буде повне щастя по—нашому. А щоб нірвана тобі відкрилась, мусиш зректися всього земного, подолати в собі жагу життя, звільнитись від усяких бажань та суєти, цілком віддатися спогляданню. Однак щодо Баглая, то в нього філософія інша: труд звеличує людину. Звісно, не скотячий. Не тільки ради шлунка. І не пустопорожній, не на холостому ходу.  Бо такого в нас чи не найбільше, про декого справді можна сказати: житимеш довго, але даремно.» («Собор»)

ПАХНЕ РІДНЕ СЕЛО І ЦВІТІННЯМ ЛУГІВ, І РОЗДОЛЛЯМ НЕБЕС, І ПІСНЯМИ ГАЇВ…

трудоикЩороку, за традицією, на свято Трійці мешканці сіл Трудовика, Вишняків і Гайового відзначають День села. Саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які  тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку й турботу, цінні поради батька. У цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей.

трудоик3У рамках Дня села відбулося освячення пам’ятного знаку, який відродили за ініціативи депутататрудоик4 районної ради Івана Бондаря, депутата Василівської сільської ради Ірини Троцької та за участі сільського голови Алли Таратути. Тут знайшли своє місце знайдені та зібрані камені, що мають пряме відношення до Троцько-Пинчуківської церкви, яка існувала в селі до 1930 року. Обряд провели отець Петро, отець Богдан та отець Костянтин.
Урочистості відбувалися на шкільному стадіоні. До концерту поставилися креативно та з гумором. Готувалися серйозно, адже таке дійство у селян буває раз на рік. Звучали привітання, пісні. Та головним музичним дарунком були виступи гостей — народних трудоик6артистів України Івана Поповича та Ніни Мирводи, яких запросили на свято голови фермерських господарств «Лаванда і «Лунки» І.М.Бондар і П.Г.Скрильник, які ніколи не стоять осторонь проблем своїх односельців, створюють для людей села умови для кращого їх проживання. Бо не кожен має змогу поїхати на концерт, почути чудові пісні трудоик5чи просто подивитися наживо на відомих артистів. Добре, що на селах є такі голови фермерських господарств.
Вітаючи односельців, Василівський сільський голова Алла Таратута подякувала усім, хто небайдужий до проблем громади і бере активну участь у житті села. До її привітань долучився і заступник голови районної ради Д.І.Піщаний, який прибув на урочистості з почесною місією — вручив подяки за особистий внесок у розвиток Василівської територіальної громади, активну участь у її житті та з нагоди Дня села депутатові районної ради, голові фермерського господарства «Лаванда» І.М.Бондарю, голові фермерського господарства «Лунки» П.Г.Скрильнику та голові фермерського господарства «Бірюза» А.П.Троцькому.
трудоик2Усі присутні на дійстві могли пригоститися українськими стравами, культурно відпочити, насолодитися видовищним фаєр-шоу. Організатори та спонсори свята відзначили, що найголовніший результат — це присутність людей. Тож можна впевнено стверджувати, що головна мета досягнута.трудоик1
Свято добігало кінця, та ніхто не хотів розходитися по домівках, позитивні емоції та враження переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини у Вишняки. Хочеться вірити, що ця добра традиція продовжуватиметься й у наступні роки, буде щедрою фінансова підтримка від спонсорів і невичерпною творча ініціатива від людей.

Інна ВОРОНА, Юрій ОПЕРАЙЛО (фото)

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
60
2041
5758
13457
40736
66381
1668055

Прогноз
2640

11.70%
6.21%
14.17%
0.58%
0.35%
67.01%
Online (15 minutes ago):10
10 guests
no members

Ваш IP:54.80.87.166