ПАХНЕ РІДНЕ СЕЛО І ЦВІТІННЯМ ЛУГІВ, І РОЗДОЛЛЯМ НЕБЕС, І ПІСНЯМИ ГАЇВ…

Останні новини

  • ХАЙ ПОВНЯТЬСЯ НОВИМИ ПОДІЯМИ ЩЕ ДЕСЯТКИ ЖУРНАЛІВ ВАШОГО ЖИТТЯ!
    Писати про покоління «дітей війни» легко і, водночас, важко. Легко лише в одному: усі їхні долі схожі, наче написані однією рукою. А слухати й записувати спомини важко, бо весь час згадую свою маму: голодне дитинство без батька, жага до навчання, рабська праця матерів, які віддавали останні копійки, щоб дитина вчилася далі після семирічки…
  • Дорогий мій татку!
    Дивлюся я на тебе і не можу зрозуміти, чому ж у нас свято Великодня закінчилося так банально?
  • ПРО ПОГОДУ І КАРТОПЛЮ
    — А погода у вас яка? Дощить? Значить, і до нас скоро дійде,— підсумовує мама нашу телефонну розмову. Вони з татом уже давно вирахували, що як у Москві дощ чи сніг, то за день-півтора і до них дійде. Дивляться вечорами програму «Время» обов'язково аж до погоди, а як зі мною розмовляють, то про погоду чи не зразу після «Як ти там, доцю?».

ПАХНЕ РІДНЕ СЕЛО І ЦВІТІННЯМ ЛУГІВ, І РОЗДОЛЛЯМ НЕБЕС, І ПІСНЯМИ ГАЇВ…

трудоикЩороку, за традицією, на свято Трійці мешканці сіл Трудовика, Вишняків і Гайового відзначають День села. Саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які  тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку й турботу, цінні поради батька. У цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей.

трудоик3У рамках Дня села відбулося освячення пам’ятного знаку, який відродили за ініціативи депутататрудоик4 районної ради Івана Бондаря, депутата Василівської сільської ради Ірини Троцької та за участі сільського голови Алли Таратути. Тут знайшли своє місце знайдені та зібрані камені, що мають пряме відношення до Троцько-Пинчуківської церкви, яка існувала в селі до 1930 року. Обряд провели отець Петро, отець Богдан та отець Костянтин.
Урочистості відбувалися на шкільному стадіоні. До концерту поставилися креативно та з гумором. Готувалися серйозно, адже таке дійство у селян буває раз на рік. Звучали привітання, пісні. Та головним музичним дарунком були виступи гостей — народних трудоик6артистів України Івана Поповича та Ніни Мирводи, яких запросили на свято голови фермерських господарств «Лаванда і «Лунки» І.М.Бондар і П.Г.Скрильник, які ніколи не стоять осторонь проблем своїх односельців, створюють для людей села умови для кращого їх проживання. Бо не кожен має змогу поїхати на концерт, почути чудові пісні трудоик5чи просто подивитися наживо на відомих артистів. Добре, що на селах є такі голови фермерських господарств.
Вітаючи односельців, Василівський сільський голова Алла Таратута подякувала усім, хто небайдужий до проблем громади і бере активну участь у житті села. До її привітань долучився і заступник голови районної ради Д.І.Піщаний, який прибув на урочистості з почесною місією — вручив подяки за особистий внесок у розвиток Василівської територіальної громади, активну участь у її житті та з нагоди Дня села депутатові районної ради, голові фермерського господарства «Лаванда» І.М.Бондарю, голові фермерського господарства «Лунки» П.Г.Скрильнику та голові фермерського господарства «Бірюза» А.П.Троцькому.
трудоик2Усі присутні на дійстві могли пригоститися українськими стравами, культурно відпочити, насолодитися видовищним фаєр-шоу. Організатори та спонсори свята відзначили, що найголовніший результат — це присутність людей. Тож можна впевнено стверджувати, що головна мета досягнута.трудоик1
Свято добігало кінця, та ніхто не хотів розходитися по домівках, позитивні емоції та враження переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини у Вишняки. Хочеться вірити, що ця добра традиція продовжуватиметься й у наступні роки, буде щедрою фінансова підтримка від спонсорів і невичерпною творча ініціатива від людей.

Інна ВОРОНА, Юрій ОПЕРАЙЛО (фото)

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
157
2853
5601
36418
84598
95067
1418130

Прогноз
3120

12.48%
5.96%
14.83%
0.52%
0.40%
65.81%
Online (15 minutes ago):38
38 guests
no members

Ваш IP:58.218.51.130