СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО ДАЄ НОВІ РЕЗУЛЬТАТИ

Останні новини

  • З району на військову службу відправили перших призовників
    10 квітня з району відправили на строкову службу перших чотирьох призовників. Усього ж цієї весни до лав Збройних Сил, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби заплановано призвати 17 юнаків.
  • Біля Підгорівки військовослужбовці та резервісти перевіряли вміння володіти зброєю
    Військовослужбовці районного військкомату та резервісти з роти охорони у свій вихідний день удосконалювали навички з ведення вогню зі стрілецької зброї.
  • Розпочалася приписна кампанія
    У січні у Козельщинському районному військовому комісаріаті запрацювала комісія з приписки юнаків 2001 року народження до районної призовної дільниці. Хлопці проходили поглиблений медичний огляд та професійно-психологічний відбір. Члени комісії вивчали освітній рівень призовників, стан їхнього здоров’я та фізичної підготовки. За три дні 70 допризовників з Козельщинського району стали призовниками.

СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО ДАЄ НОВІ РЕЗУЛЬТАТИ

тракторНещодавно комунальне господарство Козельщинської об’єднаної територіальної громади поповнилося новою технікою — трактором «Беларус» вартістю понад півмільйона гривень.

трактор1Такий коштовний подарунок зробили громаді приватне акціонерне товариство «Полтавський ГЗК» і товариство з обмеженою відповідальністю «Біланівський ГЗК» у результаті звернення голови Козельщинської селищної ради Олександра Троцького до керівників названих компаній групи Феррекспо: Ю.В.Химича та В.В.Лотоуса. Трактор — до речі, перший у комунальному підприємстві «Козельщина» — придбаний у якості благодійної допомоги для потреб комунального господарства.
— Уже зараз трактор задіяний у обкошуванні узбіч, вивезенні сміття, — коментує подію перший заступник Козельщинського селищного голови Анатолій Срібний. — Роботи для нього непочатий край, адже до цього комунальники працювали на орендованій техніці, яка зовсім вийшла з ладу. Ми вже замовили подрібнювач гілля для нового трактора, плануємо у майбутньому придбати ще один трактор, щоби мати змогу підтримувати належний благоустрій підвідомчої території у будь-яку пору року.
Нагадаємо, перед цим за безпосереднього сприяння ТОВ «Біланівський ГЗК» було завершено роботи з буріння водозабірних свердловин у селах Солониці та Нижній Жужманівці. Вони були розпочаті ще у 2017 році відповідно до договору про соціальне партнерство та участь у розвитку соціальної сфери між територіальною громадою Солоницької сільської ради та ТОВ «Біланівський ГЗК». Усього збудовано 360 свердловин.
Співпраця між Біланівським гірничо-збагачувальним комбінатом і громадами Козельщинського району продовжується.

Олена ЛЕОНОВА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
416
1938
10926
14269
32911
54269
1535589

Прогноз
1656

12.06%
5.85%
14.55%
0.51%
0.38%
66.66%
Online (15 minutes ago):38
38 guests
no members

Ваш IP:157.55.39.130