СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО ДАЄ НОВІ РЕЗУЛЬТАТИ

Останні новини

  • ХАЙ ПОВНЯТЬСЯ НОВИМИ ПОДІЯМИ ЩЕ ДЕСЯТКИ ЖУРНАЛІВ ВАШОГО ЖИТТЯ!
    Писати про покоління «дітей війни» легко і, водночас, важко. Легко лише в одному: усі їхні долі схожі, наче написані однією рукою. А слухати й записувати спомини важко, бо весь час згадую свою маму: голодне дитинство без батька, жага до навчання, рабська праця матерів, які віддавали останні копійки, щоб дитина вчилася далі після семирічки…
  • Дорогий мій татку!
    Дивлюся я на тебе і не можу зрозуміти, чому ж у нас свято Великодня закінчилося так банально?
  • ПРО ПОГОДУ І КАРТОПЛЮ
    — А погода у вас яка? Дощить? Значить, і до нас скоро дійде,— підсумовує мама нашу телефонну розмову. Вони з татом уже давно вирахували, що як у Москві дощ чи сніг, то за день-півтора і до них дійде. Дивляться вечорами програму «Время» обов'язково аж до погоди, а як зі мною розмовляють, то про погоду чи не зразу після «Як ти там, доцю?».

СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО ДАЄ НОВІ РЕЗУЛЬТАТИ

тракторНещодавно комунальне господарство Козельщинської об’єднаної територіальної громади поповнилося новою технікою — трактором «Беларус» вартістю понад півмільйона гривень.

трактор1Такий коштовний подарунок зробили громаді приватне акціонерне товариство «Полтавський ГЗК» і товариство з обмеженою відповідальністю «Біланівський ГЗК» у результаті звернення голови Козельщинської селищної ради Олександра Троцького до керівників названих компаній групи Феррекспо: Ю.В.Химича та В.В.Лотоуса. Трактор — до речі, перший у комунальному підприємстві «Козельщина» — придбаний у якості благодійної допомоги для потреб комунального господарства.
— Уже зараз трактор задіяний у обкошуванні узбіч, вивезенні сміття, — коментує подію перший заступник Козельщинського селищного голови Анатолій Срібний. — Роботи для нього непочатий край, адже до цього комунальники працювали на орендованій техніці, яка зовсім вийшла з ладу. Ми вже замовили подрібнювач гілля для нового трактора, плануємо у майбутньому придбати ще один трактор, щоби мати змогу підтримувати належний благоустрій підвідомчої території у будь-яку пору року.
Нагадаємо, перед цим за безпосереднього сприяння ТОВ «Біланівський ГЗК» було завершено роботи з буріння водозабірних свердловин у селах Солониці та Нижній Жужманівці. Вони були розпочаті ще у 2017 році відповідно до договору про соціальне партнерство та участь у розвитку соціальної сфери між територіальною громадою Солоницької сільської ради та ТОВ «Біланівський ГЗК». Усього збудовано 360 свердловин.
Співпраця між Біланівським гірничо-збагачувальним комбінатом і громадами Козельщинського району продовжується.

Олена ЛЕОНОВА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
157
2853
5601
36418
84598
95067
1418130

Прогноз
3120

12.48%
5.96%
14.83%
0.52%
0.40%
65.81%
Online (15 minutes ago):38
38 guests
no members

Ваш IP:58.218.51.130