СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО ДАЄ НОВІ РЕЗУЛЬТАТИ

Останні новини

  • Електрокардіограф — екстреній медицині
    Нещодавно для підстанції екстреної медичної допомоги Козельщинського району придбано електрокардіограф з функцією дистанційної передачі ЕКГ – «ЮКАРД100».
  • ЩО ТО ЗА РОСЛИНА — «ХІРУРГ» БЕЗ НОЖА?
    «Чула, що є така рослина, яку називають «хірург без ножа». Кажуть,  що є цілющі рецепти застосування її від варикозу, навіть при відкритих виразках. Чи правда це? Розкажіть, будь ласка, про неї. А.САВЕЛІНА»
  • ПОПЕРЕДИТИ, ЩОБ ЖИТИ
    За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я,  від 30 до 50% випадків раку можна уникнути, якщо щорічно проходити профілактичні обстеження. Адже на початкових стадіях онкозахворювання значно краще піддається лікуванню. Симптоми, що можуть з’являтися у процесі розвитку хвороби, залежать від її виду.

СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО ДАЄ НОВІ РЕЗУЛЬТАТИ

тракторНещодавно комунальне господарство Козельщинської об’єднаної територіальної громади поповнилося новою технікою — трактором «Беларус» вартістю понад півмільйона гривень.

трактор1Такий коштовний подарунок зробили громаді приватне акціонерне товариство «Полтавський ГЗК» і товариство з обмеженою відповідальністю «Біланівський ГЗК» у результаті звернення голови Козельщинської селищної ради Олександра Троцького до керівників названих компаній групи Феррекспо: Ю.В.Химича та В.В.Лотоуса. Трактор — до речі, перший у комунальному підприємстві «Козельщина» — придбаний у якості благодійної допомоги для потреб комунального господарства.
— Уже зараз трактор задіяний у обкошуванні узбіч, вивезенні сміття, — коментує подію перший заступник Козельщинського селищного голови Анатолій Срібний. — Роботи для нього непочатий край, адже до цього комунальники працювали на орендованій техніці, яка зовсім вийшла з ладу. Ми вже замовили подрібнювач гілля для нового трактора, плануємо у майбутньому придбати ще один трактор, щоби мати змогу підтримувати належний благоустрій підвідомчої території у будь-яку пору року.
Нагадаємо, перед цим за безпосереднього сприяння ТОВ «Біланівський ГЗК» було завершено роботи з буріння водозабірних свердловин у селах Солониці та Нижній Жужманівці. Вони були розпочаті ще у 2017 році відповідно до договору про соціальне партнерство та участь у розвитку соціальної сфери між територіальною громадою Солоницької сільської ради та ТОВ «Біланівський ГЗК». Усього збудовано 360 свердловин.
Співпраця між Біланівським гірничо-збагачувальним комбінатом і громадами Козельщинського району продовжується.

Олена ЛЕОНОВА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
60
2041
5758
13457
40736
66381
1668055

Прогноз
2640

11.70%
6.21%
14.17%
0.58%
0.35%
67.01%
Online (15 minutes ago):10
10 guests
no members

Ваш IP:54.80.87.166