Мисливці змагалися у влучності

Останні новини

  • Зці­ли­лась і ощас­ли­ви­лась
    Че­рез хво­ро­бу не скла­ло­ся у ме­не сі­мей­не жи­ття, щас­тя. Моє одру­жен­ня — всь­о­го на пі­вро­ку. Не ві­ри­ли ба­ть­ки, що я ко­лись ви­ду­жаю, тож не по­ві­ри­ли і чу­жі лю­ди.
  • Приведи нас, Маріе, до Сина!…
    Од­не з най­ве­лич­ні­ших в іс­то­рії люд­с­т­ва свят — Різ­д­во Гос­по­да Бо­га і Спа­са  на­шо­го Ісу­са Хрис­та. Ду­ша зав­ми­рає, ко­ли по­ду­ма­єш: це ж са­ма Лю­бов, са­ма  Бла­го­дать опус­ка­є­ть­ся до нас із своїх Не­бес­них ви­сот... Яко­го ще да­рун­ку тре­ба?
  • Пройшов Спас - пішло літо від нас...
    До найбільших серед дванадцяти річних свят християнського календарного циклу належить і Преображення Господнє, або Спас (Великий Спас), що припадає на 19 серпня. Він вважається третім святом після Різдва та Великодня. Перший Спас збігається з Маковеєм, тобто 14 серпня, а третій збігається з післясвятом Успіння (29 серпня). Згідно з переказами, одного разу Ісус Христос з трьома своїми учнями піднявся на гору під назвою – Фавор. Як тільки добрався він до самої вершини і безпосередньо зійшов на неї, він змінився на краще. Неймовірною білизною засяяло його вбрання, і обличчя його також засяяло. Преображення — явлення Сина, під час якого Отець свідчить голосом зі світлої хмари Святого Духа: «Цей є...

Мисливці змагалися у влучності

стрільби8 липня поблизу села Підгорівки відбулися змагання зі стендової стрільби між мисливськими первинними організаціями нашого району.

стрільби1Кошти для проведення змагань виділила Козельщинська районна рада УТМР, а мисливець М.М.Рій надав спонсорську допомогу для закупівлі мішені-тарілки для стендової стрільби.
Відповідальними за проведення цього міроприємства були єгері В.П.Підлісний і С.О.Лисий, які чудово справилися зі своєю роботою. Суддями на змаганні були голова Новогалещинської первинної організації В.В.Швець і голова Козельщинської районної ради УТМР А.П.Підлісний.
На змагання прибуло близько 30 учасників, яким належним чином був проведений інструктаж з техніки безпеки. Команди первинних мисливських організацій змагалися між собою, а потім між переможцями був визначений кращий стрілець.
Перше місце зайняла команда Новогалещинської первинної організації (голова В.В.Швець), на другому місці — Вакулівська команда (голова Ю.М.Литвин), третє місце — у бреусян (голова О.Л.Верхогляд). Найкращим стрілком Козельщинської районної ради УТМР став галещанин М.С.Рило. Переможці змагань були нагороджені почесними грамотами і пам’ятними подарунками.

Наш кор.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1595
2041
4130
13457
39108
66381
1666427

Прогноз
3144

11.70%
6.20%
14.17%
0.58%
0.35%
67.00%
Online (15 minutes ago):17
17 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.254