Частина козельщан врятована від потопів

Останні новини

  • МЕДИЧНА РЕФОРМА: ВІД СЕЛА ДО СЕЛА, ВІД ПАЦІЄНТА ДО ЛІКАРЯ…
    Сушківська амбулаторія залишилася без власного сімейного лікаря. А ще кілька років тому місцева громада раділа: їм удалося за підтримки районної влади, фінансування тоді ще Пригарівської сільської ради, а також  завдяки ентузіазму та коштам місцевих фермерів, населення перетворити Сушківський ФАП на комфортну амбулаторію, забезпечити її кадрами, перш за все — молодим сімейним лікарем; купити автомобіль…
  • Найзатребуваніший сервісів Міністерства юстиції України
    Одним із найпопулярніших і найзатребуваніших сервісів Міністерства юстиції України насьогодні є видача свідоцтв про народження дітей безпосередньо у пологовому будинку.
  • ДЕ НА ПОЛТАВЩИНІ НАЙБІЛЬШЕ ХВОРІЮТЬ НА ГРИП ТА ГРВІ
    Протягом минулого тижня (станом на 28 січня) на Полтавщині продовжується сезонний підйом захворюваності на гострі респіраторні інфекції.

Частина козельщан врятована від потопів

місток1 дсНе так давно на адресу Козельщинської громадської приймальні Радикальної Партії Олега Ляшка звернувся мешканець вулиці Залізничної у Козельщині Володимир Охріменко. Чоловік прийшов зі своєю бідою: щороку під час повені  вода повністю заливає двори, погреби, будинки. На городах вода не сходить до початку червня.

місток2 дс— У 1986 році місцева влада збудувала тут зливовий водогін, який забезпечував стікання води змісток дс половини вулиць селища на вулицю Залізничну, — розповідає Володимир Охріменко. — З роками ж ця канава повністю замулилася. Труби, що пролягають попід проїжджою частиною, теж забило сміттям і землею.
— Під час засідання бюро райорганізації РПЛ, один із її членів Микола Миколайович Рій проявив ініціативу і вирішив узятися за цю проблему, — повідомив голова організації Андрій Підлісний. — Микола Миколайович також мешкає на цій вулиці, тож знає про все не з чуток. За власні кошти (а витратив він близько 20 тисяч гривень) найняв техніку, прочистив близько 200 метрів водогону. Через викопаний канал збудував навіть місток, по якому тепер вдячні люди ганяють корів на випасання, ходять на риболовлю чи на відпочинок до ставка «Солдатського».

Наталія РОМАНЧЕНКО

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1112
2177
10806
16987
46260
57730
1927714

Прогноз
1656

10.48%
8.47%
13.32%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):26
26 guests
no members

Ваш IP:3.84.243.246