Частина козельщан врятована від потопів

Останні новини

  • Електрокардіограф — екстреній медицині
    Нещодавно для підстанції екстреної медичної допомоги Козельщинського району придбано електрокардіограф з функцією дистанційної передачі ЕКГ – «ЮКАРД100».
  • ЩО ТО ЗА РОСЛИНА — «ХІРУРГ» БЕЗ НОЖА?
    «Чула, що є така рослина, яку називають «хірург без ножа». Кажуть,  що є цілющі рецепти застосування її від варикозу, навіть при відкритих виразках. Чи правда це? Розкажіть, будь ласка, про неї. А.САВЕЛІНА»
  • ПОПЕРЕДИТИ, ЩОБ ЖИТИ
    За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я,  від 30 до 50% випадків раку можна уникнути, якщо щорічно проходити профілактичні обстеження. Адже на початкових стадіях онкозахворювання значно краще піддається лікуванню. Симптоми, що можуть з’являтися у процесі розвитку хвороби, залежать від її виду.

Частина козельщан врятована від потопів

місток1 дсНе так давно на адресу Козельщинської громадської приймальні Радикальної Партії Олега Ляшка звернувся мешканець вулиці Залізничної у Козельщині Володимир Охріменко. Чоловік прийшов зі своєю бідою: щороку під час повені  вода повністю заливає двори, погреби, будинки. На городах вода не сходить до початку червня.

місток2 дс— У 1986 році місцева влада збудувала тут зливовий водогін, який забезпечував стікання води змісток дс половини вулиць селища на вулицю Залізничну, — розповідає Володимир Охріменко. — З роками ж ця канава повністю замулилася. Труби, що пролягають попід проїжджою частиною, теж забило сміттям і землею.
— Під час засідання бюро райорганізації РПЛ, один із її членів Микола Миколайович Рій проявив ініціативу і вирішив узятися за цю проблему, — повідомив голова організації Андрій Підлісний. — Микола Миколайович також мешкає на цій вулиці, тож знає про все не з чуток. За власні кошти (а витратив він близько 20 тисяч гривень) найняв техніку, прочистив близько 200 метрів водогону. Через викопаний канал збудував навіть місток, по якому тепер вдячні люди ганяють корів на випасання, ходять на риболовлю чи на відпочинок до ставка «Солдатського».

Наталія РОМАНЧЕНКО

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
276
2041
5758
13457
40736
66381
1668055

Прогноз
2640

11.70%
6.21%
14.17%
0.58%
0.35%
67.01%
Online (15 minutes ago):15
15 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.171