Частина козельщан врятована від потопів

Останні новини

  • Про все-все мені нагадують «три зозулі, з поклоном»…
    — А почитаймо, — раптом десь у надвечір’ї зверталася до мене дружина Надя, — таким чином і наснажимося, а потім знову за робочий стіл, за ручку з пером…— А що ж почитаємо? — уточнюю.— Та почнемо з Григора (це вона мала на увазі Григора Тютюнника): він так болісно писав.І стиха додавала:
  • Перші «Олесеволівські читання-2018»
    4 травня у Бреусівському Будинку культури відбулися перші районні літературно-краєзнавчі «Олесеволівські читання-2018». На захід із Києва прибув письменник-земляк, авторитетний дослідник Голодомору 1932-33 рр. в Україні, випускник місцевої школи Олесь Воля з дружиною Ганнусею, братом Михайлом та соратником-побратимом по перу Олександром Кавуненком.
  • Пам’яті видатного письменника-земляка
    Цей рік для жителів нашого району знаменний 100-річчям від дня народження славетного земляка, письменника, поета, літературного та громадського діяча Олеся Терентійовича Гончара.

Частина козельщан врятована від потопів

місток1 дсНе так давно на адресу Козельщинської громадської приймальні Радикальної Партії Олега Ляшка звернувся мешканець вулиці Залізничної у Козельщині Володимир Охріменко. Чоловік прийшов зі своєю бідою: щороку під час повені  вода повністю заливає двори, погреби, будинки. На городах вода не сходить до початку червня.

місток2 дс— У 1986 році місцева влада збудувала тут зливовий водогін, який забезпечував стікання води змісток дс половини вулиць селища на вулицю Залізничну, — розповідає Володимир Охріменко. — З роками ж ця канава повністю замулилася. Труби, що пролягають попід проїжджою частиною, теж забило сміттям і землею.
— Під час засідання бюро райорганізації РПЛ, один із її членів Микола Миколайович Рій проявив ініціативу і вирішив узятися за цю проблему, — повідомив голова організації Андрій Підлісний. — Микола Миколайович також мешкає на цій вулиці, тож знає про все не з чуток. За власні кошти (а витратив він близько 20 тисяч гривень) найняв техніку, прочистив близько 200 метрів водогону. Через викопаний канал збудував навіть місток, по якому тепер вдячні люди ганяють корів на випасання, ходять на риболовлю чи на відпочинок до ставка «Солдатського».

Наталія РОМАНЧЕНКО

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1005
1827
1862
17858
21569
79093
1784932

11.06%
7.33%
13.86%
0.57%
0.33%
66.86%
Online (15 minutes ago):15
15 guests
no members

Ваш IP:141.8.142.117