швидкі виплати, величезні штрафи й перебої в інтернеті

Останні новини

  • Зці­ли­лась і ощас­ли­ви­лась
    Че­рез хво­ро­бу не скла­ло­ся у ме­не сі­мей­не жи­ття, щас­тя. Моє одру­жен­ня — всь­о­го на пі­вро­ку. Не ві­ри­ли ба­ть­ки, що я ко­лись ви­ду­жаю, тож не по­ві­ри­ли і чу­жі лю­ди.
  • Приведи нас, Маріе, до Сина!…
    Од­не з най­ве­лич­ні­ших в іс­то­рії люд­с­т­ва свят — Різ­д­во Гос­по­да Бо­га і Спа­са  на­шо­го Ісу­са Хрис­та. Ду­ша зав­ми­рає, ко­ли по­ду­ма­єш: це ж са­ма Лю­бов, са­ма  Бла­го­дать опус­ка­є­ть­ся до нас із своїх Не­бес­них ви­сот... Яко­го ще да­рун­ку тре­ба?
  • Пройшов Спас - пішло літо від нас...
    До найбільших серед дванадцяти річних свят християнського календарного циклу належить і Преображення Господнє, або Спас (Великий Спас), що припадає на 19 серпня. Він вважається третім святом після Різдва та Великодня. Перший Спас збігається з Маковеєм, тобто 14 серпня, а третій збігається з післясвятом Успіння (29 серпня). Згідно з переказами, одного разу Ісус Христос з трьома своїми учнями піднявся на гору під назвою – Фавор. Як тільки добрався він до самої вершини і безпосередньо зійшов на неї, він змінився на краще. Неймовірною білизною засяяло його вбрання, і обличчя його також засяяло. Преображення — явлення Сина, під час якого Отець свідчить голосом зі світлої хмари Святого Духа: «Цей є...

швидкі виплати, величезні штрафи й перебої в інтернеті

road penaltyv2.png чб

Нові правила оформлення лікарняних
З 1 жовтня 2018 року почне діяти нова форма заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення застрахованим особам та окремих виплат потерпілим на виробництві, повідомляє Горішньоплавнівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області.

19 липня 2018 року правління Фонду соціального страхування України Постановою №12 затвердило новий «Порядок фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та деяких виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України» (далі — Порядок).
Згідно із прийнятим Порядком, оформлена заява-розрахунок може бути передана роботодавцем і прийнята Фондом в електронному вигляді із застосуванням електрон-ного цифрового підпису. Крім того, Фондом запроваджуються нові підходи до обслуговування страхувальників. Із цією метою робочі органи виконавчої дирекції Фонду здійснюватимуть попередній контроль правильності нарахування виплат та у разі виявлення помилок — надаватимуть рекомендації страхувальнику щодо їх усунення ще до фінансування виплат.
Відповідно до прийнятого Порядку запроваджується система оперативного інформування роботодавцями про здійснення виплат найманим працівникам шляхом надання до робочого органу виконавчої дирекції Фонду повідомлення. Повідомлення може бути надіслане в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису чи листом з повідомленням, або надано безпосередньо до робочого органу виконавчої дирекції Фонду чи його відділення за місцем знаходження. (Додатки доступні за посиланням http://www.fse.gov.ua/fse/control/main/uk/publish/article/958546).
Основною метою зазначених нормативних нововведень є запобігання затримці надання застрахованим особам матеріального забезпечення, а також недопущення помилок роботодавців під час нарахування допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

ШТРАФИ ЗА ПОРУШЕННЯ ПДР ЗРОСЛИ УСЕМЕРО

Дисциплінувати водіїв, а отже, зменшити кількість ДТП, планують чималою платою за порушення Правил дорожнього руху, повідомляє Центр громадського моніторингу та контролю.
З 27 вересня штраф за перевищення швидкості на понад 50 км/год. зростає з 510 грн. до 3,4 тис. грн. Таку ж суму водій буде зобов’язаний заплатити, якщо втече з місця ДТП. Крім того, його зможуть позбавити права керування терміном до шести місяців. Якщо він порушить заборону, то змушений буде сплатити 20,4 тис. грн., а якщо зробить це ще раз, то аж удвічі більше.

Влітку депутати також ухвалили у першому читанні закон щодо криміналізації відповідальності за водіння у нетверезому стані. Тож, якщо документ пройде і друге читання, водіїв, які вжили алкоголь чи наркотики і сіли за кермо, зможуть саджати за ґрати на строк від 8 до 10 років. А за вчинення п’яним водієм ДТП, у якому загинули люди, – на строк до 15 років.
Крім того, Верховна Рада збільшила штрафи за невикористання пасів безпеки та мотошоломів з 51 грн. до 850 грн. У Нацполіції сподіваються, що це допоможе зберегти життя людей. Адже за статистикою 70% водіїв, а також 80% пасажирів на задніх сидіннях могли б вижити у ДТП, якби були пристебнуті. Тим часом активісти кампанії «За безпечні дороги» зазначають, що наразі лише 15% водіїв користуються пасами безпеки.
З 27 вересня також зростають штрафи за неправильне паркування, при цьому інспектори зможуть штрафувати водіїв заочно. У березні Президент Петро Порошенко підписав закон, який узаконив фото- та відеофіксацію порушень. У різних випадках за незаконне паркування доведеться сплатити від 255 до 1700 грн.

ЇЗДИМО З УВІМКНЕНИМИ ФАРАМИ

З 1 жовтня на заміських дорогах необхідно вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар.
Нагадуємо, дана вимога пункту 9.8 Правил дорожнього руху діє до 1 травня, є обов’язковою для виконання і покликана підвищити безпеку дорожнього руху на затемнених ділянках дороги як у світлу пору доби, так і в темну.
Звертаємо увагу, що саме у зазначений період, у зв’язку зі скороченням світлового дня та погодними умовами виникає необхідність у підвищенні видимості автомобіля для пішоходів та інших учасників руху.
За ігнорування цієї норми, згідно з частиною 2 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення за «Порушення водіями транспортних засобів правил користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку, використання цих приладів та їх переобладнання з порушенням вимог відповідних стандартів» передбачено штраф у розмірі 425 гривень.

ІНТЕРНЕТ ПРАЦЮВАТИМЕ ЗІ ЗБОЯМИ

У жовтні 2018 року Інтернет може працювати зі збоями. Причиною може стати «перша в історії зміна криптографічних ключів, які служать захистом для системи доменних імен», кажуть у корпорації з управління доменними іменами і IP-адресами. Криптографічні ключі були введені у 2010 році за ініціативою ICANN (міжнародної некомерційної організації, що займається розподілом доменних імен).
«Із труднощами при відкритті сайтів зіткнеться «лише невеликий відсоток інтернет-користувачів». Зміна криптографічних ключів попередньо запланована на 11 жовтня», — сказали у корпорації.
візьмемо участь в «іграх нескорених»
20-27 жовтня п’ят-надцять українських військових удруге візьмуть участь у міжнародних змаганнях #InvictusGames. Цього року «Ігри Нескорених» відбуватимуться у Сіднєї, Австралія.

МАТИМЕМО ДОДАТКОВИЙ ВИХІДНИЙ

У жовтні українці матимуть додатковий вихідний з нагоди Дня захисника України, який відзначають 14 числа. Цього року це свято випадає на неділю, у зв’язку з чим вихідний переноситься на понеділок, 15 жовтня, повідомляє ONLINE.UA.

ПЕРЕЙДЕМО НА ЗИМОВИЙ ЧАС

За традицією, останньої неділі жовтня 2018 року в Україні відбудеться перехід на зимовий час. У ніч з 27 на 28 жовтня о 4 годині ранку стрілки годинника потрібно перевести на годину назад.
У 2011 році в Україні вже була спроба скасування переведення годинників, але вона виявилася невдалою, і ми продовжуємо переходити на зимовий час через короткотривалість світлої пори доби ще з 1981 року.
З ідеєю скасувати переведення годинників у цьому році також виступило Міністерство економічного розвитку і торгівлі. Планувалося, що Кабмін може підтримати цю ініціативу, якщо таку практику ухвалять у Європейському Союзі. Так, Єврокомісія ще 5 липня запустила на своєму сайті онлайн-голосування, де кожен житель ЄС може підтримати ідею скасувати практику сезонного часу. За попередніми даними, приблизно 80% (4,6 мільйонів осіб) респондентів підтримали цю ідею. Але поки що для нас, українців, ніяких змін немає.

Підготувала
Наталія РОМАНЧЕНКО

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
107
1827
1862
17858
21569
79093
1784932

11.06%
7.33%
13.86%
0.57%
0.33%
66.86%
Online (15 minutes ago):22
22 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.73