Вгадайте: яка районка найкраща в україні? Правильно!

Останні новини

  • Жити з людьми, жити для людей
    У ці дні близькі, рідні та друзі вшановують пам’ять Дмитра Івановича Піщаного і засвідчують йому свою повагу. Адже на 40-й день після смерті людини її душа постає перед Всевишнім, щоб дізнатися про своє місце у потойбічному світі. Тож нехай моя розповідь про Дмитра Івановича стане вагомим аргументом на користь його душі.
  • Щоб не плакать, сміємося…
    Ніхто не хоче бути батьками дитини з особливими потребами, не планує цього, коли уявляє себе батьком або матір'ю. На жаль, це — сліпа лотерея, від участі в якій не застрахований ніхто.
  • ДЛЯ НЕЇ ХОРІШКІВСЬКА ЗЕМЛЯ СТАЛА РІДНОЮ
    Із Сибіру — до ХорішокКоли онуки були малими (а їх у Раїси Єгорівни четверо: три хлопці й одна дівчина), вони сідали гуртом, брали географічний атлас, і бабуся Рая починала «урок географії»:— Дивіться, діти, де ваша бабуся навчалася, де жила і звідки сюди приїхала. А показувати було що… Ось тут, у Забайкаллі (Читинська область), народилася... Ось сюди, на Алтай, маленькою — у дитинстві боліли суглоби — медсестра возила дівчинку лікуватися. Середню й вищу освіту здобула у Тюменській області, вивчившись на вчителя російської мови та літератури. На четвертому курсі вийшла заміж, народила доньку; працювала у Бєлгородській області…

Вгадайте: яка районка найкраща в україні? Правильно!

фестиаль1На Івано-Франківщині пройшов перший медіа-фестиваль «Буковель Натхнення». Організувала захід громадська організація «Український журналістський фонд». У фестивалі взяли участь понад 200 журналістів з усіх регіонів, і потрапити у їх число пощастило й мені (але про це — пізніше).

Відповідно до програми фестивалю, відбувся круглий стіл «Благодійність як тема і як журналістська акція». Також  журналісти обмінювалися досвідом, ідеями, надихаючись красою Українських Карпат, брали участь у численних тренінгах, дискусіях, психологічному практикумі, працювали в акварельній майстерні. Працівників багатьох регіональних ЗМІ зацікавили теми професійних майстер-класів, практикумів. Наприклад, ішла мова про те, в чому переваги й сила об’єднання журналістів; про практику використання вільних ліцензій для друкованих ЗМІ; про те, як розвивати сайт газети і готуватися до презентацій.

фестиальдсВідбулося багато творчих зустрічей, зокрема з публіцистом зі столиці Василем Богданом — майстром аналітичних жанрів і «Журналістом року» в конкурсі НСЖУ. Його виступ був на «гарячу» тему: «Війна на сході як виклик для української журналістики». Автор і ведуча телепрограми «Бастіони» Марина Тепленко (Вінниця) провела круглий стіл щодо практики підготовки матеріалів про збройний конфлікт на сході України. У цій дискусії брала участь і я, тож зазначу, що вона видалася не тільки експресивною, цікавою й пізнавальною, але й результативною: журналісти прийняли резолюцію стосовно можливості відтермінування роздержавлення військових друкованих видань Міноборони на час військового конфлікту на сході України. І протокольним рішенням ця резолюція буде направлена у всі органи влади, які відповідають за реформування преси.
З питань соціальної журналістики з аудиторією спілкувався Євген Хотимчук (Луцьк) — редактор журналу «Люди і долі (життєві драми)». До «Літературної вітальні» фестивалю завітали митці, серед яких Сергій Пущенко — художник із Харкова, автор альбому живопису, графіки та світлин «Портрети добровольців на війні» — переможець у спілчанському творчому конкурсі в номінації «Журналістська акція». Власні книжки публіцистики, художньої прози, поезії презентували журналісти й письменники Павло Кущ, Сергій Шевченко, Євген Букет (усі — Київ), Михайло Калініченко (Черкаси), Володимир Ісаєв (Рівне).
За програмою форуму заходи проводилися одночасно на трьох інформаційних майданчиках. У насиченій програмі фестивалю відбулися й урочисті заходи – нагородження переможців творчих конкурсів Національної спілки журналістів України і конкурсу Українського журналістського фонду «Поспішай творити добро».
Відзнаки вручили перша секретар спілки Ліна Кущ, секретар спілки Сергій Шевченко, член журі конкурсу, президент фонду «Журналістська ініціатива» Людмила Мех.
Цього року лауреатами спілчанських творчих конкурсів стали 20 журналістів і колективів ЗМІ. І дуже приємно, що до цієї двадцятки потрапили й наші «Козельщинські вісті».
— На конкурс у номінації «Краща районна (міськрайонна), міська газета» було подано дуже багато газет від кількох десятків редакцій з усієї України, — розповіла Людмила Мех. — У фіналі визначилися два основних претенденти: рівненська (тиражем 5 тисяч примірників) та козельщинська газети. І перевагу здобула маленька районка з Козельщини. Нехай вона має невеликий наклад, нехай її роблять фактично три працівники, з яких лише один – професійний журналіст; але вона має своє обличчя, свій стиль, йдучи у ногу з часом і водночас дотримуючись класики газетної справи та журналістики. Такою класикою є, зокрема, рубрика «Козельщинських вістей» — «Повертаючись до надрукованого». Але особливої відзнаки заслуговує «фірмений продукт» — колонка редактора. Її можна назвати власним жанром автора, і це родзинка кожного номера газети, — наголосила метр української журналістики. — Тож бажаю колективу «Козельщинських вістей» тримати марку і ні за яких обставин не втрачати натхнення!

Так, Диплом переможця у Все-українському професійному конкурсі насправді надихає. Тож на порозі нашого 88-ліття, яке ми відзначимо 2 жовтня, віримо, що «Козельщинські вісті» й надалі працюватимуть наполегливо, творитимуть натхненно і житимуть довго, адже дві вісімки у цьогорічній даті — це, як не крути, — а подвійний знак нескінченності!

Надія ЛИТВИН

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
151
2215
7201
16987
42655
57730
1924109

Прогноз
1920

10.49%
8.44%
13.34%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):76
76 guests
no members

Ваш IP:54.173.237.152