Півсотні козельщан здали документи на реєстрацію скутерів

Останні новини

  • Перемогу в спартакіаді здобула команда «Енергетик»
    8 лютого у спортивному залі Козельщинської ДЮСШ відбулася районна спартакіада серед працівників підприємств, установ та організацій, метою якої є популяризація здорового способу життя, залучення працівників району до активних занять фізичною культурою та спортом. Організував і підготував захід місцевий осередок спорту — громадська організація ВФСТ «Колос».
  • Армспорт
    2 лютого у спортивному комплексі Полтавської аграрної академії відбулися чемпіонати області з армспорту серед чоловіків, жінок і молоді. Козельщинський район представляли вихованці ДЮСШ і дорослі спортсмени-ентузіасти боротьби на руках. У молодіжному чемпіонаті призерами змагань стали: у боротьбі на ліву руку — перше місце у Григорія Пособчука (ваг. кат. 60 кг), Сергія Джафарова (ваг. кат. 65 кг), Юрія Руденка (ваг. кат. 70 кг); друге місце дісталося Віті Коваленко (ваг. кат. 55 кг), а третє місце — Артему Іванку (ваг. кат. 70 кг).
  • ПРО СПОРТ, НАТХНЕННЯ І МРІЇ
    Як почнеш, так і завершиш — стверджує гарна українська промовка. Гарними спортивними справами наповнився перший місяць року — січень. Уже традиційно організатори від спорту проводять чемпіонат Козельщинського району та відкритий турнір з цього виду спорту серед ветеранів. Отже, мова сьогодні іде про чемпіонат.…П’яте січня, дев’ята година ранку. Спортивний зал Козельщинської школи переповнений. Очільник Козельщинської об’єднаної територіальної громади Олександр Троцький, вітаючи учасників, відзначив належні умови для розвитку настільного тенісу, зокрема закуплені фірмові тенісні столи, на яких не соромно проводити змагання і значно вищого рівня. Згадав Олександр Андрійович і свою причетність до цього виду спорту. Пригадав і оті перші покручені, облущені столи,...

Півсотні козельщан здали документи на реєстрацію скутерів

реєстрація мопеді дс20 вересня мобільний сервісний центр Регіонального сервісного центру МВС у Полтавській області побував у Козельщині, де розмістився на площі біля адмінбудівлі райдержадміністрації і районної ради.

Нагадаємо, із серпня у Центрі надання адміністративних послуг РДА приймалися документи на здійснення державної реєстрації (за спрощеною системою) моторолерів та скутерів, придбаних до 23 грудня 2009 року.
Усього для реєстрації прибуло більше ста громадян із транспортними засобами, у 50 було прийнято відповідні документи. Решту громадян співробітники сервісного центру обіцяли прийняти в одному із наступних місяців, а точну дату повідомити додатково.
— Багатьом із бажаючих зареєструвати мопед ми змушені були відмовити у прийнятті документів, — розповідає провідний консультант-адміністратор ТСЦ 5341 РСЦ МВС у Полтавській області Роман Тищенко. — Проблема у не-обізнаності громадян. Приганяють на огляд досить заїжджений транспортний засіб і при цьому пред’являють… новісінький талон, щойно придбаний у місцевого підприємця. Причому таких талонів — десятки, ще потрібно розібратися, звідки той підприємець їх узяв. Пояснюю для тих, хто планує приїхати знову на реєстрацію під час нашого наступного візиту: якщо скутер чи мопед придбані до 23 грудня 2009 року, то зареєструвати їх можна без надання документів, що підтверджують факт покупки даного транспортного засобу. Тобто, бігти й купувати талон не потрібно. Якщо у власника відсутні такі документи, він може довести законність придбання транспортного засобу іншим способом. Достатньо пред’явити пояснення двох сусідів, які можуть підтвердити факт придбання і користування мопеда, на час його купівлі мешкали і були прописані на вашій вулиці (до пояснення сусіда подати копію його паспорта (першої, другої і сторінки з реєстрацією)).реєстрація дс
І хоча задоволеними лишилися далеко не всі відвідувачі центру на колесах, та нововведення таки оцінили, відзначивши зручність, доцільність і необхідність такої послуги на місці.
— Автомобілісти не мають проблем із тим, щоби самим поїхати за 30-40 кілометрів у найближчий сервісний центр, — жаліється пані Тетяна. Того дня їй так і не вдалося здати документи на реєстрацію. — А от для нас, власників двоколісних, це вже проблема. Тому я дуже рада, що зможу оформити все тут, на місці. Працівники мобільного центру все детально пояснили, тож наступного разу я вже приїду у повному «озброєнні».

Наталія РОМАНЧЕНКО
Фото Лесі ЛИТВИН

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1712
2177
10806
16987
46260
57730
1927714

Прогноз
1656

10.48%
8.47%
13.32%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):17
17 guests
no members

Ваш IP:54.197.24.206