Півсотні козельщан здали документи на реєстрацію скутерів

Останні новини

  • Зці­ли­лась і ощас­ли­ви­лась
    Че­рез хво­ро­бу не скла­ло­ся у ме­не сі­мей­не жи­ття, щас­тя. Моє одру­жен­ня — всь­о­го на пі­вро­ку. Не ві­ри­ли ба­ть­ки, що я ко­лись ви­ду­жаю, тож не по­ві­ри­ли і чу­жі лю­ди.
  • Приведи нас, Маріе, до Сина!…
    Од­не з най­ве­лич­ні­ших в іс­то­рії люд­с­т­ва свят — Різ­д­во Гос­по­да Бо­га і Спа­са  на­шо­го Ісу­са Хрис­та. Ду­ша зав­ми­рає, ко­ли по­ду­ма­єш: це ж са­ма Лю­бов, са­ма  Бла­го­дать опус­ка­є­ть­ся до нас із своїх Не­бес­них ви­сот... Яко­го ще да­рун­ку тре­ба?
  • Пройшов Спас - пішло літо від нас...
    До найбільших серед дванадцяти річних свят християнського календарного циклу належить і Преображення Господнє, або Спас (Великий Спас), що припадає на 19 серпня. Він вважається третім святом після Різдва та Великодня. Перший Спас збігається з Маковеєм, тобто 14 серпня, а третій збігається з післясвятом Успіння (29 серпня). Згідно з переказами, одного разу Ісус Христос з трьома своїми учнями піднявся на гору під назвою – Фавор. Як тільки добрався він до самої вершини і безпосередньо зійшов на неї, він змінився на краще. Неймовірною білизною засяяло його вбрання, і обличчя його також засяяло. Преображення — явлення Сина, під час якого Отець свідчить голосом зі світлої хмари Святого Духа: «Цей є...

Півсотні козельщан здали документи на реєстрацію скутерів

реєстрація мопеді дс20 вересня мобільний сервісний центр Регіонального сервісного центру МВС у Полтавській області побував у Козельщині, де розмістився на площі біля адмінбудівлі райдержадміністрації і районної ради.

Нагадаємо, із серпня у Центрі надання адміністративних послуг РДА приймалися документи на здійснення державної реєстрації (за спрощеною системою) моторолерів та скутерів, придбаних до 23 грудня 2009 року.
Усього для реєстрації прибуло більше ста громадян із транспортними засобами, у 50 було прийнято відповідні документи. Решту громадян співробітники сервісного центру обіцяли прийняти в одному із наступних місяців, а точну дату повідомити додатково.
— Багатьом із бажаючих зареєструвати мопед ми змушені були відмовити у прийнятті документів, — розповідає провідний консультант-адміністратор ТСЦ 5341 РСЦ МВС у Полтавській області Роман Тищенко. — Проблема у не-обізнаності громадян. Приганяють на огляд досить заїжджений транспортний засіб і при цьому пред’являють… новісінький талон, щойно придбаний у місцевого підприємця. Причому таких талонів — десятки, ще потрібно розібратися, звідки той підприємець їх узяв. Пояснюю для тих, хто планує приїхати знову на реєстрацію під час нашого наступного візиту: якщо скутер чи мопед придбані до 23 грудня 2009 року, то зареєструвати їх можна без надання документів, що підтверджують факт покупки даного транспортного засобу. Тобто, бігти й купувати талон не потрібно. Якщо у власника відсутні такі документи, він може довести законність придбання транспортного засобу іншим способом. Достатньо пред’явити пояснення двох сусідів, які можуть підтвердити факт придбання і користування мопеда, на час його купівлі мешкали і були прописані на вашій вулиці (до пояснення сусіда подати копію його паспорта (першої, другої і сторінки з реєстрацією)).реєстрація дс
І хоча задоволеними лишилися далеко не всі відвідувачі центру на колесах, та нововведення таки оцінили, відзначивши зручність, доцільність і необхідність такої послуги на місці.
— Автомобілісти не мають проблем із тим, щоби самим поїхати за 30-40 кілометрів у найближчий сервісний центр, — жаліється пані Тетяна. Того дня їй так і не вдалося здати документи на реєстрацію. — А от для нас, власників двоколісних, це вже проблема. Тому я дуже рада, що зможу оформити все тут, на місці. Працівники мобільного центру все детально пояснили, тож наступного разу я вже приїду у повному «озброєнні».

Наталія РОМАНЧЕНКО
Фото Лесі ЛИТВИН

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
107
1827
1862
17858
21569
79093
1784932

11.06%
7.33%
13.86%
0.57%
0.33%
66.86%
Online (15 minutes ago):22
22 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.73