«Де була б ти сьогодні, Європо? Де була б ти, якби не вони?!»

Останні новини

  • Про все-все мені нагадують «три зозулі, з поклоном»…
    — А почитаймо, — раптом десь у надвечір’ї зверталася до мене дружина Надя, — таким чином і наснажимося, а потім знову за робочий стіл, за ручку з пером…— А що ж почитаємо? — уточнюю.— Та почнемо з Григора (це вона мала на увазі Григора Тютюнника): він так болісно писав.І стиха додавала:
  • Перші «Олесеволівські читання-2018»
    4 травня у Бреусівському Будинку культури відбулися перші районні літературно-краєзнавчі «Олесеволівські читання-2018». На захід із Києва прибув письменник-земляк, авторитетний дослідник Голодомору 1932-33 рр. в Україні, випускник місцевої школи Олесь Воля з дружиною Ганнусею, братом Михайлом та соратником-побратимом по перу Олександром Кавуненком.
  • Пам’яті видатного письменника-земляка
    Цей рік для жителів нашого району знаменний 100-річчям від дня народження славетного земляка, письменника, поета, літературного та громадського діяча Олеся Терентійовича Гончара.

«Де була б ти сьогодні, Європо? Де була б ти, якби не вони?!»

viber imageУ день 75-ї річниці визволення Козельщини від фашистських загарбників, коли ми вшановуємо відвагу і жертовність наших батьків, дідів і прадідів, у актовому залі Козельщинської районної ради відбулася презентація книги нашого земляка, бреусянина, відомого краєзнавця, педагога, літератора, патріота Григорія Сердюка «Величний подвиг Козельщинського краю»,  яка побачила світ завдяки фінансовій підтримці  Сергія Сушка та його сина Миколи.

Це книга-реквієм, книга-гімн мужності й героїзму наших земляків, яка розповідає про події страшних воєнних років. Розрахована на широке коло читачів, усіх кому небайдужа історія Козельщинського краю, книга вже з’явилася на полицях районної бібліотеки. книга сердюка1
Гостями презентації стали сільські й селищні голови та очільники старостинських округів; представники закладів культури; делегації педагогічних та учнівських колективів закладів загальної середньої освіти на чолі з керівниками органів управління освітою. З великою гордістю та щирістю лунали вітальні слова на адресу автора від гостей заходу — друзів і помічників, учителів і школярів, керівників району та громади.
Звучали уривки з презентованої книги, які читали учні Бреусівської, Козельщинської, Оленівської, Пригарівської шкіл. Аматори сільської сцени підготували проникливі художні номери воєнної тематики.
Після закінчення заходу відбулося покладення вінків та квітів до пам’ятника загиблим воїнам.
Наступного дня книга Григорія Сердюка «Величний подвиг Козельщинського краю» була презентована також і у Бреусівській сільській бібліотеці.
Подробиці презентації дивіться у відеосюжеті на нашому каналі на YouTube.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1005
1827
1862
17858
21569
79093
1784932

11.06%
7.33%
13.86%
0.57%
0.33%
66.86%
Online (15 minutes ago):15
15 guests
no members

Ваш IP:141.8.142.117