«Де була б ти сьогодні, Європо? Де була б ти, якби не вони?!»

Останні новини

  • МЕДИЧНА РЕФОРМА: ВІД СЕЛА ДО СЕЛА, ВІД ПАЦІЄНТА ДО ЛІКАРЯ…
    Сушківська амбулаторія залишилася без власного сімейного лікаря. А ще кілька років тому місцева громада раділа: їм удалося за підтримки районної влади, фінансування тоді ще Пригарівської сільської ради, а також  завдяки ентузіазму та коштам місцевих фермерів, населення перетворити Сушківський ФАП на комфортну амбулаторію, забезпечити її кадрами, перш за все — молодим сімейним лікарем; купити автомобіль…
  • Найзатребуваніший сервісів Міністерства юстиції України
    Одним із найпопулярніших і найзатребуваніших сервісів Міністерства юстиції України насьогодні є видача свідоцтв про народження дітей безпосередньо у пологовому будинку.
  • ДЕ НА ПОЛТАВЩИНІ НАЙБІЛЬШЕ ХВОРІЮТЬ НА ГРИП ТА ГРВІ
    Протягом минулого тижня (станом на 28 січня) на Полтавщині продовжується сезонний підйом захворюваності на гострі респіраторні інфекції.

«Де була б ти сьогодні, Європо? Де була б ти, якби не вони?!»

viber imageУ день 75-ї річниці визволення Козельщини від фашистських загарбників, коли ми вшановуємо відвагу і жертовність наших батьків, дідів і прадідів, у актовому залі Козельщинської районної ради відбулася презентація книги нашого земляка, бреусянина, відомого краєзнавця, педагога, літератора, патріота Григорія Сердюка «Величний подвиг Козельщинського краю»,  яка побачила світ завдяки фінансовій підтримці  Сергія Сушка та його сина Миколи.

Це книга-реквієм, книга-гімн мужності й героїзму наших земляків, яка розповідає про події страшних воєнних років. Розрахована на широке коло читачів, усіх кому небайдужа історія Козельщинського краю, книга вже з’явилася на полицях районної бібліотеки. книга сердюка1
Гостями презентації стали сільські й селищні голови та очільники старостинських округів; представники закладів культури; делегації педагогічних та учнівських колективів закладів загальної середньої освіти на чолі з керівниками органів управління освітою. З великою гордістю та щирістю лунали вітальні слова на адресу автора від гостей заходу — друзів і помічників, учителів і школярів, керівників району та громади.
Звучали уривки з презентованої книги, які читали учні Бреусівської, Козельщинської, Оленівської, Пригарівської шкіл. Аматори сільської сцени підготували проникливі художні номери воєнної тематики.
Після закінчення заходу відбулося покладення вінків та квітів до пам’ятника загиблим воїнам.
Наступного дня книга Григорія Сердюка «Величний подвиг Козельщинського краю» була презентована також і у Бреусівській сільській бібліотеці.
Подробиці презентації дивіться у відеосюжеті на нашому каналі на YouTube.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1112
2177
10806
16987
46260
57730
1927714

Прогноз
1656

10.48%
8.47%
13.32%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):26
26 guests
no members

Ваш IP:3.84.243.246