НЕХАЙ НЕ ЗАРОСТАЄ ТРАВОЮ БІГОВА ДОРІЖКА І ПОВНЯТЬСЯ ТРИБУНИ ВБОЛІВАЛЬНИКАМИ!

Останні новини

  • До дітей, онуків, правнуків
    Яків БІЛОУСЬКО, с.Панасівка (Продовження. Початок — у №39 від 28.09.18 р., №42 від 19.10.18 р., №44 від 2.11.18 р., №45 від 9.11.2018 р. №46 від 16.11.18 р., №47 від 23.11.18 р., №49 від 7.12.18 р., №51 від 21.12.18 р., №52 від 28.12.18 р.)
  • До дітей, онуків, правнуків
    Яків БІЛОУСЬКО, с.Панасівка (Продовження. Початок — у №39 від 28.09.18 р., №42 від 19.10.18 р., №44 від 2.11.18 р., №45 від 9.11.2018 р. №46 від 16.11.18 р., №47 від 23.11.18 р., №49 від 7.12.18 р., №51 від 21.12.18 р.)  
  • До дітей, онуків, правнуків
    Яків БІЛОУСЬКО, с.Панасівка (Продовження. Початок — у №39 від 28.09.18 р., №42 від 19.10.18 р., №44 від 2.11.18 р., №45 від 9.11.2018 р. №46 від 16.11.18 р., №47  від 23.11.18 р., №49 від 7.12.18 р.)

НЕХАЙ НЕ ЗАРОСТАЄ ТРАВОЮ БІГОВА ДОРІЖКА І ПОВНЯТЬСЯ ТРИБУНИ ВБОЛІВАЛЬНИКАМИ!

стадіон2

Погожий, золотий день свята Покрови додав іще одну сторіночку до історії Козельщини — теж золоту. Нарешті відкрив свої ворота для відвідувачів реконструйований стадіон, який тепер може сміливо претендувати на статус районного. Адже його територія та споруди докорінно змінилися.

Перше, що бачиш на підході до стадіону, — це добротна бетонна огорожа по всьому його периметру; а крім неї — гарні металеві ворота й обладнане місце для стоянки автомобілів. Далі — більше. Змінилася й адміністративна споруда з роздягальнею для спортсменів: вона, окрім внутрішнього оздоблювального ремонту, отримала ще один поверх, де розмістилася справжня VIP-ложа і звідки повністю відкривається панорама футбольного поля та дуже зручно вести фото- і відеозйомку.

стадіон 3DSC01865Оглянувши споруду та зійшовши сходами вниз, потрапляєш на трибуну глядачів (чи то пак — уболівальників). Замість незграбних, холодних бетонних коробів, які слугували місцями для сидіння, вкрай незручних і неестетичних, з’явилися комфортні лави, а над самими трибунами збудовано капітальний металевий навіс. Оцінивши, наскільки зручно сидіти на нових лавах, проходимо вниз, випробовуємо свіжозасипану й обрамлену акуратними бордюрчиками бігову доріжку, обдивляємося футбольне поле, майданчик для міні-футболу за тільки-но пофарбованою огорожею… Доходимо до висновку: сюди можна приходити і з задоволенням займатися тим видом спорту, який тобі до душі. І щоби створити необхідні для цього умови, знадобилися зусилля багатьох людей і координації численних чинників. І, звичайно ж, — немалих коштів.
стадіон4стадіонА почалося все з ініціативи депутатського корпусу районної ради взяти участь в обласному конкурсі проектів громад 2016 року, представивши на розгляд конкурсної комісії свій проект «Спорт та здоровий спосіб життя — запорука розвитку громади» (реконструкція районного стадіону). І він таки увійшов до числа переможців, отримавши на свою реалізацію близько 600 тисяч гривень з обласного бюджету. Ці кошти були спрямовані на закупівлю паркану та будівельних матеріалів. Більше року тривав підготовчий процес, бо реконструкція вимагає, перш за все, складної, тривалої та вартісної процедури з документами відповідно до чинного законодавства. Потім виявилося, що заплановані джерела фінансових надходжень докорінно змінилися, і коштів катастрофічно не вистачає. І тут на допомогу, як завжди, прийшов депутат обласної ради Олександр Коваленко, який постійно активно відстоює інте-реси району на обласних теренах, тож спрямував мільйон гривень зі свого депутатського фонду на будівництво стадіону.
стадіон 1Також надійне плече підставила, образно кажучи, група компаній «FERREXPO», додавши у громадську скарбничку півмільйона гривень.DSC01899
Нагадаємо, підприємства групи «FERREXPO» діють у рамках ініціативи корпоративної соціальної відповідальності, що передбачає надання безповоротної благодійної допомоги місцевим територіальним громадам. Тому постійно підтримують розвиток медицини, освіти та спорту Козельщинського району та вважають, що розвиток спорту і здорового способу життя, безперечно, є запорукою подальшого розвитку громад і збереження здоров’я їх населення.
Так спільними зусиллями й довели до ладу цей важливий об’єкт інфраструктури.
І ось тепер 14 жовтня на оновленому стадіоні зібралися всі причетні до будівництва, а також небайдужі до розвитку спорту Козельщинського краю земляки та спортсмени, щоби стати учасниками урочистої події — відкриття районного стадіону. Перед цим зранку його поле випробували футболісти, змагаючись у районному товариському турнірі з нагоди Дня захисника України. Перемогу здобули рибалківські футболісти, друге місце — за Солоницею, третє — у команди з Лутовинівки.
Почесну місію — перерізати символічну стрічку — було покладено на головних винуватців свята: голову районної ради Юрія Марченка, генеральних директорів ТОВ «Полтавський ГЗК» та «Біланівський ГЗК» Віктора Лотоуса та Юрія Химича, депутата Полтавської обласної ради Олександра Коваленка.
Потім відбулася коротенька церемонія нагородження: Юрій Марченко оголосив подяки названим вище гостям і спонсорам, а також начальникові Козельщинської філії ПАТ «Полтаваобленерго» Миколі Заїчку, начальникові філії «Козельщинський райавтодор» Іванові Касаю, директорові комбікормового заводу Василю Решетніченку, депутатові Козельщинської селищної ради Андрію Тихомирову, які допомагали у будівельних роботах технікою, послугами. Голова районної ради зазначив:
— Цей стадіон — наче вистраждане дитя. Сьогодні ми нарешті можемо пишатися ще одним спортивним комплексом на теренах району. Але на цьому не зупиняємося. Хочемо в майбутньому поставити тут ще спортивні знаряддя і споруди для занять воркаутом (вуличною гімнастикою), продовжити бігову доріжку, забезпечити умови для занять волейболом, баскетболом, тенісом. Це розширить можливості для любителів фізкультури та спорту.
Олександр Коваленко, у свою чергу, наголосив:
— Головне у будь-якій справі — здорова ініціатива. Якби її не було з боку Юрія Борисовича Марченка та Дмитра Івановича Піщаного, то сьогодні б і тут нічого не було. А я як директор підприємства ТОВ «Партнер Агро Груп» заявляю, що по максимуму буду фінансувати розвиток фізкультури та спорту нашого району.
Віктор Лотоус теж привітав присутніх, зауваживши:
— Це якраз той випадок, до якого можна застосувати вислів «Мрії збуваються». І сьогоднішня подія доводить, що група компаній «FERREXPO» є соціально відповідальним підприємством. Наша мета полягала у тому, щоб відволікти дітей від комп’ютерів, і сподіваюся, що вона буде досягнута, що районна влада стимулюватиме, заохочуватиме дітвору до участі у змаганнях, до занять спортом; і що слава про спортивні досягнення козельщинських спортсменів поширюватиметься далеко за ме-жами Полтавщини.
Не обійшлося того дня і без подарунків: районна організація ВФСТ «Колос» отримала сертифікат на три тисячі гривень для придбання футбольних м’ячів від генерального директора Біланівського ГЗК Юрія Химича.
Як і годиться, новозбудовані та оновлені споруди освятив протоієрей Костянтин, після чого футболісти вже могли спокійно, не боячись ніяких казусів, із Божим благословенням продовжувати свою гру.
А ми полишали стадіон з надією, що ці трибуни не залишатимуться порожніми, що тут частими гостями будуть, перш за все, діти й підлітки; що буде чутно овації та вигуки численних вболівальників; що на великому полі точитимуться запеклі футбольні баталії, а на майданчиках вируватимуть пристрасті баскетбольних, волейбольних чи хокейних змагань.

Відеосюжет події дивіться на нашому каналі на YouTube.

Надія ЛИТВИН,
Юрій ОПЕРАЙЛО (фото)

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1956
1510
3466
13026
38274
60361
1861998

Прогноз
2016

10.73%
7.97%
13.56%
0.61%
0.33%
66.80%
Online (15 minutes ago):20
20 guests
no members

Ваш IP:54.36.149.97