Комунальні й валютні новації та чергове подорожчання

Останні новини

  • МЕДИЧНА РЕФОРМА: ВІД СЕЛА ДО СЕЛА, ВІД ПАЦІЄНТА ДО ЛІКАРЯ…
    Сушківська амбулаторія залишилася без власного сімейного лікаря. А ще кілька років тому місцева громада раділа: їм удалося за підтримки районної влади, фінансування тоді ще Пригарівської сільської ради, а також  завдяки ентузіазму та коштам місцевих фермерів, населення перетворити Сушківський ФАП на комфортну амбулаторію, забезпечити її кадрами, перш за все — молодим сімейним лікарем; купити автомобіль…
  • Найзатребуваніший сервісів Міністерства юстиції України
    Одним із найпопулярніших і найзатребуваніших сервісів Міністерства юстиції України насьогодні є видача свідоцтв про народження дітей безпосередньо у пологовому будинку.
  • ДЕ НА ПОЛТАВЩИНІ НАЙБІЛЬШЕ ХВОРІЮТЬ НА ГРИП ТА ГРВІ
    Протягом минулого тижня (станом на 28 січня) на Полтавщині продовжується сезонний підйом захворюваності на гострі респіраторні інфекції.

Комунальні й валютні новації та чергове подорожчання

ПЕРЕДВИБОРЧА КАМПАНІЯ в Україні в лютому увійде в нову фазу. Сьогодні, 8 лютого, — останній день реєстрації кандидатів у президенти. До 13 лютого зареєстровані кандидати у президенти мають право подати до Центральної виборчої комісії свої пропозиції щодо членів окружних виборчих комісій — по одному в кожну комісію. Такі комісії повинні бути створені не пізніше 18 лютого.

ПІСЛЯ 22 ЛЮТОГО власники авто на єврономерах платитимуть за оформлення повну ставку акцизу (а не пільгову, як було передбачено в перші три місяці). Крім того, вже з травня до осіб, які так і не узаконили свої евробляхи, правоохоронці почнуть застосовувати жорсткі фінансові санкції аж до конфіскації транспортного засобу.
В УКРАЇНІ проходить чергова реформа. Цього разу у сфері ринку електроенергії. Згідно зі змінами, відтепер споживачі будуть отримувати послуги від двох окремих компаній — оператора розподільних систем і постачальника. З лютого кінцевий споживач отримає квитанції на оплату, в яких будуть ці послуги розбиті на два окремих платежі: рахунок за послуги розподілу, а також за послуги постачання електроенергії. Новація не передбачає укладення нових угод.
Стосовно нашого регіону, кошти за використану у січні електроенергію споживачі сплачують на рахунок ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ».
УКРАЇНА продовжує розширювати перелік країн, з якими укладено угоди про безвізові поїздки. Новим пунктом призначення для вітчизняних мандрівників може стати Уругвай. З 15 лютого українці зможуть їздити в цю країну за безвізом.
ІЗ ЛЮТОГО буде розширено перелік речей, які входять в одноразову допомогу «Пакунок малюка», заявили в Кабміні.
В УКРАЇНІ з 7 лютого набув чинності Закон «Про валюту і валютні операції». Згідно з новим законом українці отримають можливість здійснювати обмін валют онлайн (обмеження до 150 тисяч гривень у день), укладати договори страхування у валюті та перераховувати валюту за кордон без спеціального рахунку. Це нововведення покликане полегшити перерахування зарплат, стипендій, аліментів, виплат за судовими документами, оплату лікування, купівлю книжок, оплату стажування і т. д. Однак і тут встановлений ліміт, який складе 150 тис. грн. у день.
У ЛЮТОМУ в Україні мають подорожчати ліки. Експерти очікують здорожчання медикаментів приблизно на 5 відсотків, бо постачальники закупили ліки за високим курсом долара.
ЗНОВУ дорожчає цукор. Його вартість може зрости майже на 20 відсотків: до 11 тисяч гривень за тонну. Стрибок цін пов’язують із великими обсягами експорту.
ПОЧАВ дорожчати Інтернет. Українські інтернет-провайдери, яких у нашій країні майже 7 000, через інфляцію будуть змушені підняти ціни на Інтернет до середини 2019 року в середньому на 25%. Про це заявив голова Інтернет Асоціації України Олександр Федієнко. 

За матеріалами Інтернет-джерел

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1112
2177
10806
16987
46260
57730
1927714

Прогноз
1656

10.48%
8.47%
13.32%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):26
26 guests
no members

Ваш IP:3.84.243.246