ПОМІЖ МИРОМ ТА ВІЙНОЮ

Останні новини

  • Електрокардіограф — екстреній медицині
    Нещодавно для підстанції екстреної медичної допомоги Козельщинського району придбано електрокардіограф з функцією дистанційної передачі ЕКГ – «ЮКАРД100».
  • ЩО ТО ЗА РОСЛИНА — «ХІРУРГ» БЕЗ НОЖА?
    «Чула, що є така рослина, яку називають «хірург без ножа». Кажуть,  що є цілющі рецепти застосування її від варикозу, навіть при відкритих виразках. Чи правда це? Розкажіть, будь ласка, про неї. А.САВЕЛІНА»
  • ПОПЕРЕДИТИ, ЩОБ ЖИТИ
    За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я,  від 30 до 50% випадків раку можна уникнути, якщо щорічно проходити профілактичні обстеження. Адже на початкових стадіях онкозахворювання значно краще піддається лікуванню. Симптоми, що можуть з’являтися у процесі розвитку хвороби, залежать від її виду.

ПОМІЖ МИРОМ ТА ВІЙНОЮ

Фото 0710Війна на сході нашої країни вимагає від усіх нас неабиякої єдності. Чи не найзгуртованіша громадська організація — товариство мисливців та рибалок — не стоїть осторонь подій в Україні. Принаймні Козельщинська района організація мисливців та рибалок постійно через волонтерів допомагає землякам, які перебувають у зоні АТО, переселенцям зі сходу нашої країни.


Нещодавно члени Козельщинської районної організації УТМР доправили до Полтавського Свято-Успенського кафедрального собору, де знаходиться штаб благодійної організації «Полтавський батальйон небайдужих», одяг, здебільшого дитячий, іграшки. Призначений вантаж із Козельщини для діток, що волею долі опинилися у Полтаві та області, переважно для вихованців дитячих інтернатних закладів.
Найбільш активними були голови первинних колективів, зокрема Ю.М.Литвин (Вакулівський ПМО), В.В.Швець (Новогалещинська ПМО), С.О.Бірюков (Пісківська ПМО). Чоловіки швидко, лише за тиждень після заклику про допомогу, організували збір речей для переселенців. До цієї роботи підключились і небайдужі члени товариства.
Наразі ж ми ні на день не припиняємо роботи — збір допомоги для наших воїнів та переселенців триває постійно.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
471
2003
10094
13131
42234
58260
1603172

Прогноз
2568

12.04%
6.07%
14.38%
0.50%
0.36%
66.65%
Online (15 minutes ago):41
one guest
no members

Ваш IP:178.154.200.73