ПОМІЖ МИРОМ ТА ВІЙНОЮ

Останні новини

  • ДЛЯ НЕЇ ХОРІШКІВСЬКА ЗЕМЛЯ СТАЛА РІДНОЮ
    Із Сибіру — до ХорішокКоли онуки були малими (а їх у Раїси Єгорівни четверо: три хлопці й одна дівчина), вони сідали гуртом, брали географічний атлас, і бабуся Рая починала «урок географії»:— Дивіться, діти, де ваша бабуся навчалася, де жила і звідки сюди приїхала. А показувати було що… Ось тут, у Забайкаллі (Читинська область), народилася... Ось сюди, на Алтай, маленькою — у дитинстві боліли суглоби — медсестра возила дівчинку лікуватися. Середню й вищу освіту здобула у Тюменській області, вивчившись на вчителя російської мови та літератури. На четвертому курсі вийшла заміж, народила доньку; працювала у Бєлгородській області…
  • ВІДГУКНІТЬСЯ, РОДИЧІ!
    Я сама харків’янка, але родина моя уся, із першого коліна, з Козельщини, а точніше — з хутору Омельничого. Я хочу знайти нащадків своїх родичів. У мене є лише деякі відомості про них та одна фотокартка. На цій світлині зображені моя прабабця та її сестра. Прабабусю звали Тетяна Соха, а її сестру — Анастасія (баба Настя, як звали її родичі). Прадідуся звали Федір Прус. 
  • ЖИТТЯ БУЛО Б НУДНИМ БЕЗ ДИВАКІВ
    У світі, де панує відчайдушна боротьба за економічне виживання, будь-яка оригінальність видається дивацтвом — зумисним, нарочитим. Але коли заходиш до цієї садиби, розумієш: усе, що потрапляє тобі на очі, навіть ненароком, — невигадливе, простеньке — вписується в інтер’єр і екстер’єр природно й невимушено, прикрашаючи двір і хату і водночас характеризуючи їхнього господаря.

ПОМІЖ МИРОМ ТА ВІЙНОЮ

Фото 0710Війна на сході нашої країни вимагає від усіх нас неабиякої єдності. Чи не найзгуртованіша громадська організація — товариство мисливців та рибалок — не стоїть осторонь подій в Україні. Принаймні Козельщинська района організація мисливців та рибалок постійно через волонтерів допомагає землякам, які перебувають у зоні АТО, переселенцям зі сходу нашої країни.


Нещодавно члени Козельщинської районної організації УТМР доправили до Полтавського Свято-Успенського кафедрального собору, де знаходиться штаб благодійної організації «Полтавський батальйон небайдужих», одяг, здебільшого дитячий, іграшки. Призначений вантаж із Козельщини для діток, що волею долі опинилися у Полтаві та області, переважно для вихованців дитячих інтернатних закладів.
Найбільш активними були голови первинних колективів, зокрема Ю.М.Литвин (Вакулівський ПМО), В.В.Швець (Новогалещинська ПМО), С.О.Бірюков (Пісківська ПМО). Чоловіки швидко, лише за тиждень після заклику про допомогу, організували збір речей для переселенців. До цієї роботи підключились і небайдужі члени товариства.
Наразі ж ми ні на день не припиняємо роботи — збір допомоги для наших воїнів та переселенців триває постійно.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
11
2035
2904
12935
34754
47964
1153044

Прогноз
2016

10.94%
6.35%
16.38%
0.60%
0.48%
65.25%
Online (15 minutes ago):8
8 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.228