ПОМІЖ МИРОМ ТА ВІЙНОЮ

Останні новини

  • Про все-все мені нагадують «три зозулі, з поклоном»…
    — А почитаймо, — раптом десь у надвечір’ї зверталася до мене дружина Надя, — таким чином і наснажимося, а потім знову за робочий стіл, за ручку з пером…— А що ж почитаємо? — уточнюю.— Та почнемо з Григора (це вона мала на увазі Григора Тютюнника): він так болісно писав.І стиха додавала:
  • Перші «Олесеволівські читання-2018»
    4 травня у Бреусівському Будинку культури відбулися перші районні літературно-краєзнавчі «Олесеволівські читання-2018». На захід із Києва прибув письменник-земляк, авторитетний дослідник Голодомору 1932-33 рр. в Україні, випускник місцевої школи Олесь Воля з дружиною Ганнусею, братом Михайлом та соратником-побратимом по перу Олександром Кавуненком.
  • Пам’яті видатного письменника-земляка
    Цей рік для жителів нашого району знаменний 100-річчям від дня народження славетного земляка, письменника, поета, літературного та громадського діяча Олеся Терентійовича Гончара.

ПОМІЖ МИРОМ ТА ВІЙНОЮ

Фото 0710Війна на сході нашої країни вимагає від усіх нас неабиякої єдності. Чи не найзгуртованіша громадська організація — товариство мисливців та рибалок — не стоїть осторонь подій в Україні. Принаймні Козельщинська района організація мисливців та рибалок постійно через волонтерів допомагає землякам, які перебувають у зоні АТО, переселенцям зі сходу нашої країни.


Нещодавно члени Козельщинської районної організації УТМР доправили до Полтавського Свято-Успенського кафедрального собору, де знаходиться штаб благодійної організації «Полтавський батальйон небайдужих», одяг, здебільшого дитячий, іграшки. Призначений вантаж із Козельщини для діток, що волею долі опинилися у Полтаві та області, переважно для вихованців дитячих інтернатних закладів.
Найбільш активними були голови первинних колективів, зокрема Ю.М.Литвин (Вакулівський ПМО), В.В.Швець (Новогалещинська ПМО), С.О.Бірюков (Пісківська ПМО). Чоловіки швидко, лише за тиждень після заклику про допомогу, організували збір речей для переселенців. До цієї роботи підключились і небайдужі члени товариства.
Наразі ж ми ні на день не припиняємо роботи — збір допомоги для наших воїнів та переселенців триває постійно.

Comments are now closed for this entry

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1005
1827
1862
17858
21569
79093
1784932

11.06%
7.33%
13.86%
0.57%
0.33%
66.86%
Online (15 minutes ago):15
15 guests
no members

Ваш IP:141.8.142.117