До гармонії правди і краси із поезією Ліни Костенко

Останні новини

  • Електрокардіограф — екстреній медицині
    Нещодавно для підстанції екстреної медичної допомоги Козельщинського району придбано електрокардіограф з функцією дистанційної передачі ЕКГ – «ЮКАРД100».
  • ЩО ТО ЗА РОСЛИНА — «ХІРУРГ» БЕЗ НОЖА?
    «Чула, що є така рослина, яку називають «хірург без ножа». Кажуть,  що є цілющі рецепти застосування її від варикозу, навіть при відкритих виразках. Чи правда це? Розкажіть, будь ласка, про неї. А.САВЕЛІНА»
  • ПОПЕРЕДИТИ, ЩОБ ЖИТИ
    За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я,  від 30 до 50% випадків раку можна уникнути, якщо щорічно проходити профілактичні обстеження. Адже на початкових стадіях онкозахворювання значно краще піддається лікуванню. Симптоми, що можуть з’являтися у процесі розвитку хвороби, залежать від її виду.

До гармонії правди і краси із поезією Ліни Костенко

італьня 2У центральній районній бібліотеці відбулося чергове засідання літературної вітальні, присвячене 85-річчю з дня народження видатної поетеси сучасності, корифея української поезії, великої патріотки і Громадянина, непересічної постаті — Ліни Костенко.

італьняТого дня у стінах читального залу звучало як поетичне слово, так і музика: присутні любителі поезії, місцеві майстри пера переглянули відеозаписи декламованих віршів Ліни Костенко, пісень на її слова, а також фрагмент зустрічі великої поетеси з читачами у Харкові під час презентації її книги «Записки українського самашедшого». До цього дня викладачі дитячої музичної школи також підготували і представили кілька пісень на слова Ліни Костенко у живому виконанні.
Учасники засідання висловили своє захоплення талантом цієї геніальної української поетеси, а також читали власні вірші.
У роботі літературної вітальні взяли участь виконуюча обов’язки голови РДА Ганна Міщенко та начальник відділу культури і туризму РДА Віктор Мокієнко.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
644
2003
10094
13131
42234
58260
1603172

Прогноз
2568

12.04%
6.07%
14.38%
0.50%
0.36%
66.65%
Online (15 minutes ago):173
173 guests
no members

Ваш IP:178.63.26.114