Події. Факти. Коментарі.

Останні новини

  • Чи можна виписати сина без його згоди?
    «У мене прописаний син, який зі мною не проживає більше 10 років. Він ніде не працює. Тепер, згідно з новим законодавством, я можу через це не отримати субсидію. Я пенсіонерка, пенсія у мене мала. Я б хотіла дізнатися, як можна виписати сина без його згоди. Чи можливо це? Тому що він добровільно виписуватися не бажає, хоча мешкає окремо зі своєю сім’єю, мені нічим не допомагає, дуже рідко приїжджає. Ольга, с.Хорішки»
  • Автобус їздитиме раз у три місяці?
    «Лише кілька тижнів тому Козельщинська громада голосно розрекламувала, що почав курсувати рейсовий автобус «Кременчук — Приліпка». Як ви знаєте, з весни три місяці ця маршрутка не ходила. Тепер автобус проїздив… тиждень. Знову водієві не подобається, що мало пасажирів, каже, бензин дорогий і йому не вистачає навіть на заправку.
  • Коли буде банкомат у Новій Галещині?
    «У нас у Новій Галещині є величезна проблема — відсутність банкомата. Раніше був «приватбанківський» банкомат біля біофабрики, у приватному магазині, де зараз відділення «Нової пошти». Було дуже зручно — термінал розташовувався надворі, тож  люди вдень і вночі могли ним безперешкодно користуватися. Але щось не склалося. Поставили  банкомат на машзавод: буцімто там і охорона, і т. д., і т. п. Хай би був, аби був. Але ж  факт у тому, що й там банкомат зараз не працює. Чутки ходять, що селищна рада щось не поділила чи то із машзаводом, чи із Приватбанком. А що ж  нам, людям, робити? Уявляєте, яка кількість...

Події. Факти. Коментарі.

Андрій Остапенко: «Особисте спілкування з кожним значно зменшує випадки пожеж»

запобігти2 дсТрадиційно у рятувальників зима вважається найбільш небезпечним періодом.  У цей час різко зростає кількість пожеж у житловому секторі, переохолодження та обмороження під час відпочинку, нещасних випадків на льоду. У зведеннях про пожежі та пригоди ми вже звично читаємо інформації про житло, яке згоріло, людей, які постраждали. На жаль, реалії сучасного життя настільки суворі, що від такого роду бід і нещасть сьогодні не застрахований практично ніхто. Отож, саме про те, які заходи проводяться для попередження нещасних випадків та як уберегтися від «червоного півня» у холодну пору року, наша розмова з начальником Козельщинського районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області Андрієм Остапенком.

Комунальні й валютні новації та чергове подорожчання

ПЕРЕДВИБОРЧА КАМПАНІЯ в Україні в лютому увійде в нову фазу. Сьогодні, 8 лютого, — останній день реєстрації кандидатів у президенти. До 13 лютого зареєстровані кандидати у президенти мають право подати до Центральної виборчої комісії свої пропозиції щодо членів окружних виборчих комісій — по одному в кожну комісію. Такі комісії повинні бути створені не пізніше 18 лютого.

В Україні перейменують коньяк: вже вибрали нову назву

коньякУкраїнські винороби будуть зобов’язані відмовитися від назви «коньяк» до 2026 року.

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1112
2177
10806
16987
46260
57730
1927714

Прогноз
1656

10.48%
8.47%
13.32%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):26
26 guests
no members

Ваш IP:3.84.243.246