«Птахи – наші друзі» — вважають козельщинські учні

Останні новини

  • Посилено відповідальність за несплату аліментів
    Благополуччя дітей та їхні права завжди викликали пильну увагу українського суспільства. Сімейне законодавство встановлює, що батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття. При цьому право на утримання не припиняється навіть у разі розлучення батьків та проживання дитини окремо від одного з батьків.
  • кого у цьому році залишать без субсидії?
     З ТРАВНЯ — НОВИЙ ПОРЯДОК НАДАННЯ СУБСИДІЙ 27 квітня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. №1022», якою впроваджено оновлений порядок надання житлових субсидій (набрала чинності з 01.05.2018 року).
  • ЧИ ЗМОЖУТЬ УКРАЇНЦІ ХОВАТИ РІДНИХ БЕЗ ДОЗВОЛУ СУДУ
    Зміни до КПК, що набули чинності  15 березня, насправді не спричинять зайвих клопотів близьким померлої людини.

«Птахи – наші друзі» — вважають козельщинські учні

Зима не страшна коли серце гарячеНа вулицях панує чарівниця-зима, падає блискучий сніжок, одягаючи все навкруги у білі шати. Люди вдягаються у теплі речі та взуття. Тварини, які не впадають у сплячку, рятуються приготованими восени запасами. Деякі птахи відлітають у теплі краї, а от доля зимуючих птахів багато в чому залежить від доброти і милосердя людей.

годіничкиУ Козельщинській ЗОШ І-ІІІ ст. стартував проект «Птахи – наші друзі». Акція «Годівничка» у рамках проекту мала на меті виховувати у дітей повагу й бережливе ставлення до природи та бажання допомогти зимуючим птахам вижити у скрутні зимові місяці. Одним із головних завдань цієї акції було виготовлення естетичних годівничок, які в майбутньому стануть ще й прикрасою не лише шкільного саду, а й території парку в нашому райцентрі та зони відпочинку біля ставу.
23 січня гамірно й весело відбувався конкурс акції «Годівничка». Юні захисники пташок та їхні батьки дуже відповідально і творчо підійшли до роботи. На конкурс  було представлено 69 годівничок, кожна з яких була ексклюзивною, оригінальною і неповторною. Учасники експериментували з матеріалами, формами, розмірами, стилями.  Виготовляли годівнички з дерева, картону, пластикових пляшок, природних та інших матеріалів. 
Частина годівничок, які були визнані найкращими, була розвішана на території парку, найоригінальніші — біля ставка і, звичайно, біля школи. Також учні 6 класів разом із учителем біології А.А.Фесюрою відвідали дитячий садочок і подарували годівнички. Тепер і мала дітлашня матиме можливість знайомитися зі пташками та спостерігати за ними.годінички1
Другий етап нашого проекту — це підгодівля птахів. А для цього було зібрано 36,6 кг різноманітного корму, який учні принесли до школи.
Тепер у нашому мікрорайоні безліч пернатих буде врятовано, адже територію нашого селища  вже прикрашають чудові годівнички, виготовлені юними захисниками природи.
Прикро, звичайно, що не всі односельчани через свою жадібність, меркантильність не цінують дитячі старання, батьківський клопіт, прагнення зробити наш райцентр затишним. Так, 26 січня, серед білого дня житель селища Козельщини зняв годівничку в парку, щоби забрати її додому! Добре, що поруч трапилася небайдужа людина, яка побачила ці дії, присоромила крадія. Тож він був змушений повернути годівничку на місце. Дивно, але цей чоловік так і не зрозумів благородної мети даної акції і ввечері знову повернувся до своїх злодійських намірів. І знову йому «не пощастило», я, за збігом обставин, таки завадила йому зняти годівничку.
Хочу подякувати всім небайдужим козельщанам, які разом із своїми дітьми долучилися до акції. Спасибі вам, шановні батьки, за підтримку доброї справи, адже лише своїм власним прикладом ми зможемо зробити наш світ кращим і навчити цього наших дітей. Але будьмо небайдужими, бережімо те, що створюємо, і станьмо на заваді безсовісним крадіям!

Олена ГОРДІЄНКО,
вчитель біології
та основ здоров’я
Козельщинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
318
3850
27176
17740
69568
58428
1308033

Прогноз
4056

11.09%
6.26%
15.63%
0.56%
0.43%
66.04%
Online (15 minutes ago):26
26 guests
no members

Ваш IP:91.107.69.70