Плекаємо інтелектуалів

Останні новини

  • ПРОСО: ЧИ МАЄ ЗНАЧЕННЯ КОЛІР?
    «Я щороку сію на своїй присадибній ділянці просо. І от у чому проблема: у позаминулому році після обмолоту я помітила, що серед звичайного жовтуватого проса де-не-де траплялося чорне на колір. А коли змолотили у минулому році, виявилося що тепер майже усе зерно чорного забарвлення. Не знаю, що й робити. Куди його можна використовувати? Чи можна його згодовувати хоча б курям? І чи його можна також застосовувати від пролежнів, як і звичайне просо? Лідія Петрівна РАДЧЕНКО, пенсіонерка, с.Бреусівка»
  • Ювелірні вироби виглядатимуть, ніби нові
    Хочете повернути блиск вашим улюбленим прикрасам?  Зробити це досить легко. Вам лише знадобляться: по одній столовій ложці солі, соди, засобу для миття посуду, склянка води та шматок алюмінієвої фольги.Відріжте шматок алюмінієвої фольги і покладіть на дно невеликої миски або склянки. Налийте гарячу воду в миску. Додайте сіль, соду, і рідину для миття посуду. Покладіть ювелірні вироби на фольгу і залиште на 5-10 хвилин.Промийте ювелірні вироби у прохолодній воді і протріть сухою м'якою тканиною.
  • «Бомбочки» для ванни
    Ваші дітки не завжди із задоволенням біжать у ванну? Можливо, це зміниться, коли ви зробите для них різнокольорові «бомбочки». Додаючи ті чи інші косметичні інгредієнти, ви підсилите корисні властивості «бомбочок». Згодом  ви й самі захочете купатися тільки з цими ароматними кульками. Залежно від настрою, можна додавати тонізуючі, заспокійливі, розігріваючі, пом’якшувальні та інші добавки.  Для прикладу пропонуємо вам кілька найпопулярніших рецептів.

Плекаємо інтелектуалів

плекаємо інтелектуалі 2«У природі немає дитини безталанної, ні на що не здатної.
Кожному можна дати щастя творення, кожного треба вивести в люди», — говорив В.О. Сухомлинський.

плекаємо інтелектуалі1Талант і творча обдарованість особистості стають сьогодні запорукою інтенсивного розвитку країни, її престижу. Інтелектуала не можна замінити ні роботом, ні колективом працівників із середнім рівнем здібностей. Тому підтримка учнівської молоді, що володіє високим потенціалом, є одним із пріоритетних напрямків сучасної освіти.
Програма роботи з обдарованими дітьми, що реалізується у Козельщинській ЗОШ І-ІІІ ст., сприяє розкриттю інтелектуального і творчого потенціалу обдарованих учнів, спрямована на стимулювання творчого самовдосконалення.
Формою виявлення здібностей і реалізації талантів учнів школи є їхня участь у різноманітних творчих та інтелектуальних конкурсах, предметних олімпіадах, науково-дослідницькій роботі МАН. Традиційно хороші результати показали учні нашої школи у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів — 21 перше місце. Переможцями стали: Анна плекаємо інтелектуаліВиставна, Владислава Жеребило, Марина Костиря, Вадим Шаповал, Артем Штефан (11-А клас); Яків Лобач, Дарина Мудряк (10-А клас); Анна Наріжна, Альона Овчаренко (9-А клас); Ольга Мороз, Мілана Москаленко (9-Б клас); Андрій Злидень, Ярослава Курись (8-А клас); Віолета Карташова, Антон Кульбачка, Павло Луценко (8-Б клас); Назарій Зіненко (7-А клас).
Добре знають учні Козельщинської школи і рідну мову, як результат — у ІІІ (обласному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учніської та студентської молоді імені Тараса Шевченка учень 7-А класу Назарій Зіненко посів 2 місце, Анастасія Лашко (11-А клас) — 4 місце; у ІІІ (обласному) етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика Назар Зіненко — 2 місце, Софія Бутенко (3-Б клас) — 5 місце, Віолета Карташова (8-Б клас) — 6 місце.
Активно працює і НТУ «Ерудит». Так, у цьому році на районний етап конкурсу-захисту науково-плекаємо інтелектуалі3дослідницьких робіт четверо учнів школи подали результати своїх досліджень й успішно їх захистили: Анна Виставна (секція «правознавство») — 1 місце, Анастасія Лашко (секція «літературна творчість») — 1 місце, Владислава Жеребило (секція «валеологія») — 1 місце, Анатолій Найдьон (секція «психологія») — 2 місце.
В обласному конкурсі «Здорове життя — успіх буття» учениця 7-А класу Марія Костина виборола 3 місце.
Можна з гордістю сказати, що учні Козель-щинської школи талановиті й обдаровані, креативні і творчі, уміють і люблять навчатися!

Людмила Горпинченко,
заступник директора з НВР Козельщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
751
1626
4072
10947
32765
70044
1103091

Прогноз
1944

10.93%
6.41%
16.47%
0.62%
0.49%
65.07%
Online (15 minutes ago):22
22 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.39