ТУТ ШАНУЮТЬ І ЦІНУЮТЬ, ЛЮБЛЯТЬ І РОЗВИВАЮТЬ ТВОРЧІ ТАЛАНТИ

Останні новини

  • ШАНОВНІ НАШІ ЧИТАЧІ, ДРУЗІ, ПРИХИЛЬНИКИ!
    Для вас — чудова новина: «Козельщинські вісті» уперше за свою історію паралельно з поштовою передплатою на наше друковане видання оголошують про нову послугу:РОЗСИЛКУ ЕЛЕКТРОННОЇ ВЕРСІЇ ГАЗЕТИз ІІ півріччя 2017 року!
  • ХОЧ І ДЕШЕВО, ТА ВСЕ ОДНО — СЕРДИТО
    Чорногорія офіційно стала 29-ю державою — членом НАТО. Китайський вірус заразив більше 250 млн. комп’ютерів по усьому світу. Facebook планує запустити спеціальний месенджер для підлітків, який дозволить батькам контролювати своїх дітей, не вимагаючи аккаунта. У Туреччині знайшли стародавнє підземне місто з 52 печерами. Помер голова Української греко-католицької церкви 2005-2011 рр. Блаженніший Любомир Гузар.  Україна зайняла 60 місце в рейтингу найбільш конкурентоспроможних економік світу. Харків — єдине місто в Україні, де незабаром буде побудовано потужний сміттєпереробний завод.
  • «КОЗЕЛЬЩИНСЬКІ ВІСТІ» — ЗНОВУ СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ «ЖУРНАЛІСТ РОКУ-2017»
    Ось уже другий рік поспіль на Полтавщині проводять обласний творчий конкурс «Журналіст року». Цьогоріч участь у ньому взяло 44 журналісти, кореспонденти, блогери. Спільно вони подали 224 матеріали.Для порівняння: минулого року було 25 учасників, які подали на конкурс 190 матеріалів.

ТУТ ШАНУЮТЬ І ЦІНУЮТЬ, ЛЮБЛЯТЬ І РОЗВИВАЮТЬ ТВОРЧІ ТАЛАНТИ

IMG Ансамбль скрипаліНаближається кінець навчального року. Саме час підбити підсумки, відзвітувати перед громадою за діяльність протягом навчального року. Таким звітом і став звітний концерт Козельщинської дитячої музичної школи — найважливіша та найвідповідальніша подія для учнів школи, їх батьків і викладачів. Захід зібрав у глядацькій залі ДМШ (старе приміщення РБК) шанувальників і прихильників талантів юних музикантів, а вони, у свою чергу, подарували їм цікаву подорож у казковий світ музичного мистецтва. Вокальні та інструментальні ансамблі, оркестр, хор, солісти, дуети і тріо – концертна програма була побудована таким чином, аби познайомити глядачів з усіма музичними інструментами, грі на яких сьогодні можна навчитися у стінах школи, та з усіма її художніми колективами.

IMG ЗіненкоЗвітний концерт – свято мистецтва, головна подія навчального року, шлях до якого лежить через перемоги на конкурсах різних рівнів, через велику працю, наполегливість і тому участь у ньому зазвичай беруть найкращі вихованці школи. Захід подарував козельщанам зустріч із переможцями регіональних, обласних і всеукраїнських конкурсів виконавської майстерності. Зокрема, у концертній програмі взяли участь Антоніна Каір — постійна учасниця конкурсу «Юний віртуоз Полтавщини»; Вадим Бондаренко — учасник Відкритого обласного дитячо-юнацького конкурсу академічного сольного співу учнів шкіл естетичного виховання та Відкритого фестивалю-конкурсу пам’яті Раїси Кириченко; Юлія Цимбал — лауреат ІІ ступеня Всеукраїнського фестивалю-конкурсу виконавців на народних музичних інструментах «Провесінь»; Назар Зіненко — переможець обласної олімпіади з музично-теоретичних дисциплін; вокальне тріо у складі Дани та Софії Митнюк і Анастасії Лашко — учасники Відкритого фестивалю-конкурсу пам’яті Раїси Кириченко; а також духовий оркестр учнів і викладачів ДМШ — постійний учасник обласного марш-параду духових оркестрів. Їх виступи не залишили байдужими жодного глядача.
Гарним стимулом для сьогоднішніх учнів школи, поштовхом для вдосконалення своєї музичної майстерності став виступ Олега Нестеровича — випускника ДМШ, баяніста, лауреата ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу юних баяністів, акордеоністів та ансамблів «Сучасні ритми». 
Колектив і учні показали глядачам, батькам, гостям усе, чого вони досягли за рік навчання, та ще раз довели, що наша музична школа залишається важливим осередком культури юних громадян. 

Наш кор.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1005
1827
1862
17858
21569
79093
1784932

11.06%
7.33%
13.86%
0.57%
0.33%
66.86%
Online (15 minutes ago):15
15 guests
no members

Ваш IP:141.8.142.117