ТУТ ШАНУЮТЬ І ЦІНУЮТЬ, ЛЮБЛЯТЬ І РОЗВИВАЮТЬ ТВОРЧІ ТАЛАНТИ

Останні новини

  • ЛІТО У РОЗПАЛІ. У ПРЯМОМУ СЕНСІ
    5 червня о 22 год. 15 хв. на приватній земельній ділянці в селі Новоселівці Бреусівської сільської ради виникла пожежа, вогнем знищено тюк цьогорічного лугового сіна масою близько 300 кг.
  • ШАР-ГОРА: ВТРИМАТИ МАРКУ
    Минулої суботи на Шар-горі у Приліпці традиційно пройшло обласне свято «Козацької слави цілюще джерело», що знову зібрало сотні гостей і дало привід ділитися враженнями протягом не одного дня. Як і в минулі роки, повсюди кипіла жвава торгівля, звучала народна пісня. Почесні гості свята на чолі з легендарним «Яковом Остряницею» пройшли колоною і поклали квіти до пам’ятного знаку на честь древньої  Говтви та її славних козаків.  Після офіційних привітань перед глядачами виступали артисти Полтавської обласної філармонії та фольклорні колективи. «Цвяхом програми» стала історична реконструкція бою, підготовлена сучасним козацтвом. Навколо було барвисто від вишиванок, рушників, сувенірів, картин; гамірно від звуків різноманітної музики,...
  • СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО ДАЄ НОВІ РЕЗУЛЬТАТИ
    Нещодавно комунальне господарство Козельщинської об’єднаної територіальної громади поповнилося новою технікою — трактором «Беларус» вартістю понад півмільйона гривень.

ТУТ ШАНУЮТЬ І ЦІНУЮТЬ, ЛЮБЛЯТЬ І РОЗВИВАЮТЬ ТВОРЧІ ТАЛАНТИ

IMG Ансамбль скрипаліНаближається кінець навчального року. Саме час підбити підсумки, відзвітувати перед громадою за діяльність протягом навчального року. Таким звітом і став звітний концерт Козельщинської дитячої музичної школи — найважливіша та найвідповідальніша подія для учнів школи, їх батьків і викладачів. Захід зібрав у глядацькій залі ДМШ (старе приміщення РБК) шанувальників і прихильників талантів юних музикантів, а вони, у свою чергу, подарували їм цікаву подорож у казковий світ музичного мистецтва. Вокальні та інструментальні ансамблі, оркестр, хор, солісти, дуети і тріо – концертна програма була побудована таким чином, аби познайомити глядачів з усіма музичними інструментами, грі на яких сьогодні можна навчитися у стінах школи, та з усіма її художніми колективами.

IMG ЗіненкоЗвітний концерт – свято мистецтва, головна подія навчального року, шлях до якого лежить через перемоги на конкурсах різних рівнів, через велику працю, наполегливість і тому участь у ньому зазвичай беруть найкращі вихованці школи. Захід подарував козельщанам зустріч із переможцями регіональних, обласних і всеукраїнських конкурсів виконавської майстерності. Зокрема, у концертній програмі взяли участь Антоніна Каір — постійна учасниця конкурсу «Юний віртуоз Полтавщини»; Вадим Бондаренко — учасник Відкритого обласного дитячо-юнацького конкурсу академічного сольного співу учнів шкіл естетичного виховання та Відкритого фестивалю-конкурсу пам’яті Раїси Кириченко; Юлія Цимбал — лауреат ІІ ступеня Всеукраїнського фестивалю-конкурсу виконавців на народних музичних інструментах «Провесінь»; Назар Зіненко — переможець обласної олімпіади з музично-теоретичних дисциплін; вокальне тріо у складі Дани та Софії Митнюк і Анастасії Лашко — учасники Відкритого фестивалю-конкурсу пам’яті Раїси Кириченко; а також духовий оркестр учнів і викладачів ДМШ — постійний учасник обласного марш-параду духових оркестрів. Їх виступи не залишили байдужими жодного глядача.
Гарним стимулом для сьогоднішніх учнів школи, поштовхом для вдосконалення своєї музичної майстерності став виступ Олега Нестеровича — випускника ДМШ, баяніста, лауреата ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу юних баяністів, акордеоністів та ансамблів «Сучасні ритми». 
Колектив і учні показали глядачам, батькам, гостям усе, чого вони досягли за рік навчання, та ще раз довели, що наша музична школа залишається важливим осередком культури юних громадян. 

Наш кор.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
213
1801
5450
13924
31483
114877
1479892

Прогноз
1824

12.20%
5.86%
14.67%
0.52%
0.39%
66.36%
Online (15 minutes ago):50
50 guests
no members

Ваш IP:54.224.103.239