ТУТ ШАНУЮТЬ І ЦІНУЮТЬ, ЛЮБЛЯТЬ І РОЗВИВАЮТЬ ТВОРЧІ ТАЛАНТИ

Останні новини

  • ЩОБ РОСЛИ, ПЛОДИЛИСЯ І ПРИМНОЖУВАЛИСЯ
    Уже вкотре у дику природу Козельщинського краю випускають поголів’я фазана мисливського. Цим займається Козельщинське госпрозрахункове мисливсько-рибальське підприємство.
  • Отрута проти меду: захист бджіл при обробках полів пестицидами
    Останні місяці в Україні не вщухають скандали через масові потрави бджіл на полях та у лісових господарствах. Обробка недоброчесними агрофірмами, фермерами, одноосібниками у денний час своїх полів інсектицидами, період розпаду яких більше 3-4 годин, призводить до масової загибелі бджіл та інших корисних комах, які є запилювачами медоносних культур.
  • СПРАВЖНЯ БІДА ДЛЯ АГРОНОМІВ
    Ваточник сирійський — дуже естетична рослина з цікавим та незвичайним зовнішнім виглядом, привабливим запахом та їстівним листям. Його можуть вирощувати у декоративних цілях, а раніше ваточник культивували як кормову культуру та використовували у якості зеленого корму для великої рогатої худоби.Здавалося б, корисна та красива рослина — кому вона може завадити?

ТУТ ШАНУЮТЬ І ЦІНУЮТЬ, ЛЮБЛЯТЬ І РОЗВИВАЮТЬ ТВОРЧІ ТАЛАНТИ

IMG Ансамбль скрипаліНаближається кінець навчального року. Саме час підбити підсумки, відзвітувати перед громадою за діяльність протягом навчального року. Таким звітом і став звітний концерт Козельщинської дитячої музичної школи — найважливіша та найвідповідальніша подія для учнів школи, їх батьків і викладачів. Захід зібрав у глядацькій залі ДМШ (старе приміщення РБК) шанувальників і прихильників талантів юних музикантів, а вони, у свою чергу, подарували їм цікаву подорож у казковий світ музичного мистецтва. Вокальні та інструментальні ансамблі, оркестр, хор, солісти, дуети і тріо – концертна програма була побудована таким чином, аби познайомити глядачів з усіма музичними інструментами, грі на яких сьогодні можна навчитися у стінах школи, та з усіма її художніми колективами.

IMG ЗіненкоЗвітний концерт – свято мистецтва, головна подія навчального року, шлях до якого лежить через перемоги на конкурсах різних рівнів, через велику працю, наполегливість і тому участь у ньому зазвичай беруть найкращі вихованці школи. Захід подарував козельщанам зустріч із переможцями регіональних, обласних і всеукраїнських конкурсів виконавської майстерності. Зокрема, у концертній програмі взяли участь Антоніна Каір — постійна учасниця конкурсу «Юний віртуоз Полтавщини»; Вадим Бондаренко — учасник Відкритого обласного дитячо-юнацького конкурсу академічного сольного співу учнів шкіл естетичного виховання та Відкритого фестивалю-конкурсу пам’яті Раїси Кириченко; Юлія Цимбал — лауреат ІІ ступеня Всеукраїнського фестивалю-конкурсу виконавців на народних музичних інструментах «Провесінь»; Назар Зіненко — переможець обласної олімпіади з музично-теоретичних дисциплін; вокальне тріо у складі Дани та Софії Митнюк і Анастасії Лашко — учасники Відкритого фестивалю-конкурсу пам’яті Раїси Кириченко; а також духовий оркестр учнів і викладачів ДМШ — постійний учасник обласного марш-параду духових оркестрів. Їх виступи не залишили байдужими жодного глядача.
Гарним стимулом для сьогоднішніх учнів школи, поштовхом для вдосконалення своєї музичної майстерності став виступ Олега Нестеровича — випускника ДМШ, баяніста, лауреата ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу юних баяністів, акордеоністів та ансамблів «Сучасні ритми». 
Колектив і учні показали глядачам, батькам, гостям усе, чого вони досягли за рік навчання, та ще раз довели, що наша музична школа залишається важливим осередком культури юних громадян. 

Наш кор.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
644
2003
10094
13131
42234
58260
1603172

Прогноз
2568

12.04%
6.07%
14.38%
0.50%
0.36%
66.65%
Online (15 minutes ago):173
173 guests
no members

Ваш IP:178.63.26.114