БДЮТ: стартував набір на нові гуртки

Останні новини

  • Жити з людьми, жити для людей
    У ці дні близькі, рідні та друзі вшановують пам’ять Дмитра Івановича Піщаного і засвідчують йому свою повагу. Адже на 40-й день після смерті людини її душа постає перед Всевишнім, щоб дізнатися про своє місце у потойбічному світі. Тож нехай моя розповідь про Дмитра Івановича стане вагомим аргументом на користь його душі.
  • Щоб не плакать, сміємося…
    Ніхто не хоче бути батьками дитини з особливими потребами, не планує цього, коли уявляє себе батьком або матір'ю. На жаль, це — сліпа лотерея, від участі в якій не застрахований ніхто.
  • ДЛЯ НЕЇ ХОРІШКІВСЬКА ЗЕМЛЯ СТАЛА РІДНОЮ
    Із Сибіру — до ХорішокКоли онуки були малими (а їх у Раїси Єгорівни четверо: три хлопці й одна дівчина), вони сідали гуртом, брали географічний атлас, і бабуся Рая починала «урок географії»:— Дивіться, діти, де ваша бабуся навчалася, де жила і звідки сюди приїхала. А показувати було що… Ось тут, у Забайкаллі (Читинська область), народилася... Ось сюди, на Алтай, маленькою — у дитинстві боліли суглоби — медсестра возила дівчинку лікуватися. Середню й вищу освіту здобула у Тюменській області, вивчившись на вчителя російської мови та літератури. На четвертому курсі вийшла заміж, народила доньку; працювала у Бєлгородській області…

БДЮТ: стартував набір на нові гуртки

З 15 травня 2018 року розпочнеться прийом заяв для вступу на конкурсній основі до художньої студії ім. І.Дряпаченка Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості!

Навчання у студії проводитиметься за програмою Міністерства освіти і науки України. Основними напрямками роботи є графіка, живопис, декоративно-ужиткове мистецтво, скульптура, а також необхідні для творчої діяльності дисципліни: композиція та основи образотворчої грамоти. Проходитиме знайомство із новими техніками.
За умови зарахування вихованці студії братимуть участь у майстер-класах Полтавської художньої школи, знайомитимуться з історією мистецтв, зустрічатимуться із художниками, переглядатимуть художні роботи у Полтавському художньому музеї (Галереї мистецтв).
Вихованці студії матимуть змогу брати участь у обласних та Всеукраїнських мистецьких конкурсах «Барвисте перевесло», «Знай і люби свій край» та ін. Вік членів студії — від 10 до 18 років.
Для вступу до студії конкурсанту необхідно представити конкурсній комісії власні малюнки (роботи), грамоти (дипломи) за результатами участі у конкурсах та виставках з образотворчого мистецтва (при наявності), пройти співбесіду.
----------------------------------------------------
Також повідомляємо про набір учнів до «Мовної студії» для вивчення латині. Телефон керівника гуртка: 068 300 02 07, Катерина Сергіївна Онищенко.
----------------------------------------------------
Паралельно БДЮТ проводить набір до туристичного гуртка. Телефон керівника гуртка: 097 69 24 648, Геннадій Миколайович Кідалов.
----------------------------------------------------
Заяви від батьків приймаються  до 25 серпня 2018 року за адресою:
смт Козельщина, вул.Остроградського, 89, Будинок дитячої та юнацької творчості.
Телефон для довідок: 3-15-93.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
151
2215
7201
16987
42655
57730
1924109

Прогноз
1920

10.49%
8.44%
13.34%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):76
76 guests
no members

Ваш IP:54.173.237.152