БДЮТ: стартував набір на нові гуртки

Останні новини

  • «А й справдI, воно менI нужне?..»
    На хуторі Худенках, де пройшло моє дитинство, було у кінці 50-х років минулого століття щось трохи більше двох десятків осель. Жили тут дві багатодітні сім’ї — по семеро і більше дітей. Усі вони зростали, як правило, працьовитими, уміли постояти за себе. «Зірок» у науках не знімали, але лайливими були — до неможливості. Ми, інші хутірські діти, з самого малечку пізнавали від них новий курс наук зі вживання… матюків та й, що гріха таїти, інших «заборонених» речей.
  • Який домисел? Це ж брехня!..
    Це було у 80-і роки минулого століття. Я працював тоді власкором «Кіровоградської правди». Якось прибув у відрядження в один із районів області. За звичаєм, перш за все, завітав до колег у редакцію районної газети, де редактором віднедавна працював мій однокашник по Київському університету Толя.Не встиг ступити на поріг редакції, як назустріч стрімко вибігає явно розгніваний літній чоловік з буйною сивою шевелюрою.— Ідіоти, писаки хренові, матір вашу! — репетує дядько, вже простуючи по вулиці. — Морди б вам понабивати за таку писанину!..Заходжу в кабінет до редактора.
  • Приколи, притчі, побрехеньки від Костянтина Тараненка
    Від автора:Ось і знову, шановні читачі, ми зустрічаємося з вами у нашому жвавому, непересічному і такому «смачному» «Веселому варенику»!Звичайно, не винайду велосипеда і не відкрию Америку, коли згадаю, до певної міри, банальну, але таку живучу, як українці за вибриків різних режимів, істину: народ живе до того часу, доки уміє сміятися над собою.Отже, до вашої уваги — чергова пригорща приколів, притч і побрехеньок, почутих, записаних та пережитих у різні часи і періоди мого життя. Якщо до вподоби — смійтеся на здоров’я, а ні — вибачте. Як зумів, так і написав. З повагою і до нових зустрічей! Назавжди ваш — К.Т.

БДЮТ: стартував набір на нові гуртки

З 15 травня 2018 року розпочнеться прийом заяв для вступу на конкурсній основі до художньої студії ім. І.Дряпаченка Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості!

Навчання у студії проводитиметься за програмою Міністерства освіти і науки України. Основними напрямками роботи є графіка, живопис, декоративно-ужиткове мистецтво, скульптура, а також необхідні для творчої діяльності дисципліни: композиція та основи образотворчої грамоти. Проходитиме знайомство із новими техніками.
За умови зарахування вихованці студії братимуть участь у майстер-класах Полтавської художньої школи, знайомитимуться з історією мистецтв, зустрічатимуться із художниками, переглядатимуть художні роботи у Полтавському художньому музеї (Галереї мистецтв).
Вихованці студії матимуть змогу брати участь у обласних та Всеукраїнських мистецьких конкурсах «Барвисте перевесло», «Знай і люби свій край» та ін. Вік членів студії — від 10 до 18 років.
Для вступу до студії конкурсанту необхідно представити конкурсній комісії власні малюнки (роботи), грамоти (дипломи) за результатами участі у конкурсах та виставках з образотворчого мистецтва (при наявності), пройти співбесіду.
----------------------------------------------------
Також повідомляємо про набір учнів до «Мовної студії» для вивчення латині. Телефон керівника гуртка: 068 300 02 07, Катерина Сергіївна Онищенко.
----------------------------------------------------
Паралельно БДЮТ проводить набір до туристичного гуртка. Телефон керівника гуртка: 097 69 24 648, Геннадій Миколайович Кідалов.
----------------------------------------------------
Заяви від батьків приймаються  до 25 серпня 2018 року за адресою:
смт Козельщина, вул.Остроградського, 89, Будинок дитячої та юнацької творчості.
Телефон для довідок: 3-15-93.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
771
2743
7907
20240
54505
56951
1738775

Прогноз
3384

11.30%
7.08%
13.90%
0.57%
0.34%
66.82%
Online (15 minutes ago):34
34 guests
no members

Ваш IP:40.77.167.77