Успішну Україну творять успішні діти

Останні новини

  • А чому даєш хабарі ти?
    Мабуть, увесь район уже чув місцевий анекдот-бувальщину про «дві сковороди». Коли бабця запитала лікаря, що вона винна за порятунок її чоловіка, ескулап, ніби так і годиться, зверхньо заявив: «Дві «сковороди»!».  Без заперечень вдячна старенька почимчикувала  на базар, звідки принесла  лікарю замовлені дві сковороди — новесенькі, блискучі, хіба що… без водяних знаків.
  • Наскільки вільними ми стали?
    «Ми обіцяли — ми зробили, ура! Ми — вільні!», — радісні гасла останніми днями заполонили всі українські телеканали. Автори роликів малюють українцям справжні райдужні перспективи, стверджуючи, що введення безвізового режиму — чи не найголовніше досягнення України за останні роки, адже «безвіз — це не лише спосіб перетинання кордону, а й ще один крок до утвердження свободи людини і свободи нашої держави».
  • Квіти на могилі: штучні чи живі?
    Нещодавно з родичами виділили день, щоби поїхати прибрати на цвинтарі, упорядкувати могили. Дорогою заїхали купити квіти, бо це було напередодні того дня, коли  покійному свекру виповнилося б 70 років. Даючи мені чотири гвоздики, продавчиня мимохідь запитала: «А як Ви ставитеся до екологічної акції проти штучних квітів на кладовищах?» Я тоді лише знизала плечима. Чесно скажу: однозначно відповісти «за» чи «проти» — я не готова.

Успішну Україну творять успішні діти

Дорошенко 1дсУчениця 9 класу Лутовинівської ЗОШ I-II ст. Світлана Дорошенко у рамках Всеукраїнського форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» успішно презентувала проект «Флора і рослинність околиці села Лутовинівки Козельщинського району Полтавської області» та була запрошена взяти участь у фінальному етапі, що проходив у місті Києві. Учениця впевнено увійшла в десятку кращих учасників, позмагавшись із 162 ровесниками. Світлану підтримували наставники В.І.Клипаченко, Ю.І.Гай та вся шкільна родина.

Зіненко1Учень 7 класу Козельщинської ЗОШ I-III ст. Назар Зіненко традиційно здобуває перемогу на мовно-літературних конкурсах. Цього року юнак зайняв другі місця в обласному етапі XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

истанадсВипускниця Козельщинської ЗОШ I-III ст. Анюта Виставна щорічно є переможцем не лише районного, а й обласного етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Цього року Анюта здобула призове місце в області з історії.


ЛогіноадсДар’я Логінова, десятикласниця Мануйлівської ЗОШ I-III ст., — переможниця третього (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови. Здобувши почесне третє місце, дівчина підтвердила рівень знань з улюбленого предмета.


Адонченкодс

Ігор Авдонченков, учень 9 класу Мануйлівської ЗОШ I-III ст., отримав переможне третє місце в обласному етапі олімпіади з трудового навчання. Це перша оцінка його «золотих рук», що, будемо сподіватися, підтвердиться успіхами і в дорослому житті.

Кульбачкадс

 

Антон Кульбачка, восьмикласник Козельщинської ЗОШ I-III ст., отримав подвійну нагороду цього року, здобувши треті місця в обласному етапі олімпіад з історії, а також із географії.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
187
2853
5601
36418
84598
95067
1418130

Прогноз
3120

12.48%
5.96%
14.83%
0.52%
0.40%
65.81%
Online (15 minutes ago):31
one guest
no members

Ваш IP:54.159.91.117