Успішну Україну творять успішні діти

Останні новини

  • Зці­ли­лась і ощас­ли­ви­лась
    Че­рез хво­ро­бу не скла­ло­ся у ме­не сі­мей­не жи­ття, щас­тя. Моє одру­жен­ня — всь­о­го на пі­вро­ку. Не ві­ри­ли ба­ть­ки, що я ко­лись ви­ду­жаю, тож не по­ві­ри­ли і чу­жі лю­ди.
  • Приведи нас, Маріе, до Сина!…
    Од­не з най­ве­лич­ні­ших в іс­то­рії люд­с­т­ва свят — Різ­д­во Гос­по­да Бо­га і Спа­са  на­шо­го Ісу­са Хрис­та. Ду­ша зав­ми­рає, ко­ли по­ду­ма­єш: це ж са­ма Лю­бов, са­ма  Бла­го­дать опус­ка­є­ть­ся до нас із своїх Не­бес­них ви­сот... Яко­го ще да­рун­ку тре­ба?
  • Пройшов Спас - пішло літо від нас...
    До найбільших серед дванадцяти річних свят християнського календарного циклу належить і Преображення Господнє, або Спас (Великий Спас), що припадає на 19 серпня. Він вважається третім святом після Різдва та Великодня. Перший Спас збігається з Маковеєм, тобто 14 серпня, а третій збігається з післясвятом Успіння (29 серпня). Згідно з переказами, одного разу Ісус Христос з трьома своїми учнями піднявся на гору під назвою – Фавор. Як тільки добрався він до самої вершини і безпосередньо зійшов на неї, він змінився на краще. Неймовірною білизною засяяло його вбрання, і обличчя його також засяяло. Преображення — явлення Сина, під час якого Отець свідчить голосом зі світлої хмари Святого Духа: «Цей є...

Успішну Україну творять успішні діти

Дорошенко 1дсУчениця 9 класу Лутовинівської ЗОШ I-II ст. Світлана Дорошенко у рамках Всеукраїнського форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» успішно презентувала проект «Флора і рослинність околиці села Лутовинівки Козельщинського району Полтавської області» та була запрошена взяти участь у фінальному етапі, що проходив у місті Києві. Учениця впевнено увійшла в десятку кращих учасників, позмагавшись із 162 ровесниками. Світлану підтримували наставники В.І.Клипаченко, Ю.І.Гай та вся шкільна родина.

Зіненко1Учень 7 класу Козельщинської ЗОШ I-III ст. Назар Зіненко традиційно здобуває перемогу на мовно-літературних конкурсах. Цього року юнак зайняв другі місця в обласному етапі XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

истанадсВипускниця Козельщинської ЗОШ I-III ст. Анюта Виставна щорічно є переможцем не лише районного, а й обласного етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Цього року Анюта здобула призове місце в області з історії.


ЛогіноадсДар’я Логінова, десятикласниця Мануйлівської ЗОШ I-III ст., — переможниця третього (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови. Здобувши почесне третє місце, дівчина підтвердила рівень знань з улюбленого предмета.


Адонченкодс

Ігор Авдонченков, учень 9 класу Мануйлівської ЗОШ I-III ст., отримав переможне третє місце в обласному етапі олімпіади з трудового навчання. Це перша оцінка його «золотих рук», що, будемо сподіватися, підтвердиться успіхами і в дорослому житті.

Кульбачкадс

 

Антон Кульбачка, восьмикласник Козельщинської ЗОШ I-III ст., отримав подвійну нагороду цього року, здобувши треті місця в обласному етапі олімпіад з історії, а також із географії.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1595
2041
4130
13457
39108
66381
1666427

Прогноз
3144

11.70%
6.20%
14.17%
0.58%
0.35%
67.00%
Online (15 minutes ago):17
17 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.254