Успішну Україну творять успішні діти

Останні новини

  • Спортивні новини
    Спортивне свято У Верхній Мануйлівці стало традицією на свято Трійці організовувати спортивні змагання. Не став виключенням і цей рік завдяки організаторам — спортивному інструктору Юрію Світличному, учителю фізичної культури Сергію Ковшару. У центрі села облаштували майданчик для гри в міні-футбол. Призи підготували спонсори — місцеві фермери Микола Світличний та депутат Козельщинської селищної ради Михайло Харченко.
  • Спортивні новини
    5 червня у Полтаві на веслувальній базі «Олімпійські надії» селища Климівки відбулася обласна спартакіада з рекреаційних видів спорту, цілями якої були: популяризація рекреаційних видів спорту як ефективного способу оздоровлення та реабілітації людей з інвалідністю та залучення їх до активного способу життя, залучення людей з інвалідністю до регулярного заняття рекреаційним спортом, виявлення здібних та обдарованих спортсменів.
  • Змагалися депутати
    4 травня у Полтаві відбулася фінальна частина обласної спартакіади депутатів усіх рівнів. Наш район представляла міні-футбольна команда, яка виграла районні змагання у Кременчуці, та депутат Василівської сільської ради Олександр Ковадло — у змаганнях шахістів.У змаганнях із міні-футболу наша команда зустрілася з депутатами Кременчуцького та Оржицького районів. Важка перемога над Кременчуком із рахунком 2:1 не залишила сил для проникнення оржицькій команді, і виграючи 1:0, наші спортсмени поступилися з рахунком 6:2 і не змогли втрутитися у розподіл нагород. У підсумку — 5 місце. У складі футбольної команди зіграли Юрій Марченко, Юрій Солодрай, Валерій Виставний, Валерій Срібний, Сергій Невідомий. Володимир БЕРЕЗОВСЬКИЙ, голова МО ГО...

Успішну Україну творять успішні діти

Дорошенко 1дсУчениця 9 класу Лутовинівської ЗОШ I-II ст. Світлана Дорошенко у рамках Всеукраїнського форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» успішно презентувала проект «Флора і рослинність околиці села Лутовинівки Козельщинського району Полтавської області» та була запрошена взяти участь у фінальному етапі, що проходив у місті Києві. Учениця впевнено увійшла в десятку кращих учасників, позмагавшись із 162 ровесниками. Світлану підтримували наставники В.І.Клипаченко, Ю.І.Гай та вся шкільна родина.

Зіненко1Учень 7 класу Козельщинської ЗОШ I-III ст. Назар Зіненко традиційно здобуває перемогу на мовно-літературних конкурсах. Цього року юнак зайняв другі місця в обласному етапі XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

истанадсВипускниця Козельщинської ЗОШ I-III ст. Анюта Виставна щорічно є переможцем не лише районного, а й обласного етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Цього року Анюта здобула призове місце в області з історії.


ЛогіноадсДар’я Логінова, десятикласниця Мануйлівської ЗОШ I-III ст., — переможниця третього (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови. Здобувши почесне третє місце, дівчина підтвердила рівень знань з улюбленого предмета.


Адонченкодс

Ігор Авдонченков, учень 9 класу Мануйлівської ЗОШ I-III ст., отримав переможне третє місце в обласному етапі олімпіади з трудового навчання. Це перша оцінка його «золотих рук», що, будемо сподіватися, підтвердиться успіхами і в дорослому житті.

Кульбачкадс

 

Антон Кульбачка, восьмикласник Козельщинської ЗОШ I-III ст., отримав подвійну нагороду цього року, здобувши треті місця в обласному етапі олімпіад з історії, а також із географії.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1644
2554
7231
14269
29216
54269
1531894

Прогноз
1800

12.07%
5.85%
14.56%
0.51%
0.38%
66.64%
Online (15 minutes ago):14
14 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.209