новини педагочного життя

Останні новини

  • СПРАВЕДЛИВІСТЬ ЗА РАХУНОК БЛИЖНЬОГО: ОСОБЛИВІСТЬ МЕНТАЛІТЕТУ ЧИ ВИКЛЮЧЕННЯ З ПРАВИЛ?
    У горах Японії зник рятувальний вертоліт із людьми на борту. На фестивалі в Іспанії впала дерев’яна конструкція, постраждали 130 осіб. Французькі винороби створили вино блакитного кольору. У Єгипті знайшли сир віком понад 3000 років; на заході Румунії — стародавню фортецю, якій приблизно 3400 років; а в Австралії — рідкісний набір зубів гігантської доісторичної мега-акули, яка жила 25 мільйонів років тому. У Білорусі легалізували онлайн-казино.
  • НАЙКОРОТШИЙ ШЛЯХ ДО МЕТИ — ПРЯМИЙ
    Засновник компанії Amazon став найбагатшою людиною в сучасній історії – капітал 54-річного Джеффа Безоса перевищив позначку в 150 мільярдів доларів. Браузер Chrome отримав масштабне оновлення: нова версія використовуватиме на 13% більше оперативної пам’яті, ніж зараз. Учені перерахували площу річок на Землі: вона виявилася майже вполовину більшою, ніж вважалося. У Вірменії чоловік 23 роки самостійно будував підземний храм за допомогою долота й молотка. У Нігерії жертвами повені стали 44 людини; в Японії ж через ливні загинули майже 220 людей.
  • ЦИВІЛІЗАЦІЯ: ПЛЮСИ — ПРИМНОЖУВАТИ, МІНУСИ — НІВЕЛЮВАТИ
    Уперше за 11 років делегації КНДР і Південної Кореї уклали угоду про відновлення військової комунікації. Американець протягом 18 років використовував у лотереї одні й ті ж числа і виграв $2 мільйони. Сполучені Штати готуються залишити ООН. У Китаї внаслідок стихії випав дощ із креветками, морськими зірками та восьминогами. У Нігерії син поховав батька у новому BMW за 88 тисяч доларів, не встигнувши порадувати його новим автомобілем за життя. У Японії стався потужний землетрус: троє загиблих, понад 200 поранених. А у Верховні Раді знову сталася бійка між депутатами…

новини педагочного життя

ОлесеоліськіРАЙОННИЙ РIВЕНЬ

ЗАХІД РОКУ. Таке визнання по праву належить «Олесеволівським читанням», які нещодавно пройшли на базі Бреусівської ЗОШ I-III за участі письменника-земляка, громадського діяча і патріота Олександра Міщенка.
ТВОРЧОЮ ЗНАХІДКОЮ РОКУ стала «Поетична кав’ярня» (на базі Лутовинівської ЗОШ I-II ст.) — форма засідання літературно обдарованих учнів району, членів поетичної вітальні «Росинка».

НАЙКРЕАТИВНІШИМ ВТІЛЕННЯМ ІДЕЇ ЦЬОГО РОКУ стала акція «Обіймаєм рідну школу», проведена учнями та вчителями Пригарівської ЗОШ I-III ст. У стисканні рук і єднанні сердець учасники акції формували позитивний імідж свого закладу та виявляли почуття дружби і взаємодопомоги один до одного.

Готові зустріти першачків

12 учителів майбутніх першокласників пройшли успішно підготовку для роботи в умовах Нової української школи та підтвердили готовність упроваджувати Державний стандарт початкової освіти у 2018-2019 навчальному році.

Випускник на порозі життєвого вибору
У 2018 році зі стін школи у самостійне життя вирушать 95 одинадцятикласників.
141 дев’ятикласник також постане перед вибором подальшого кроку в житті.

Працюватимуть табори відпочинку
Цьогорічна відпочинкова зміна у закладах загальної середньої освіти проходитиме з 29 травня до 15 червня. 815 дітей (у тому числі 432 пільгових категорій) проводитимуть змістовно й весело час у 12 таборах із денним перебуванням, 6 — праці та відпочинку, 6 – профільних таборах та в одному наметовому містечку.

ОБЛАСНИЙ РIВЕНЬ

Перемогла креативність
На Фестивалі ідей керівників методичних служб області у числі кращих відзначено матеріали про діяльність Козельщинського районного методичного кабінету, презентований його завідувачем Т.О.Бутенко. Учасники заходу відзначили не лише наповнення, а й креативний підхід до презентації, що особливо вирізняло нас серед інших та вивело у число лідерів.

Не тільки вчимося,  але й навчаємо
Психолог Козельщинської ЗОШ I-III ст. В.П.Берднікова провела на базі Полтавського обласного інституту післядипломної освіти імені М.В.Остроградського майстер-клас для психологів закладів загальної середньої освіти області «Калейдоскоп досвіду роботи спеціалістів психологічної служби». Фахівці інституту та безпосередні учасники заходу високо оцінили напрацювання козельщан як такі, що є актуальними за сучасних умов розвитку освіти і варті поширення.

Формуємо лідерську компетентність
Солоницька ЗОШ I-III ст. стала учасником Полтавської обласної мережі шкіл лідерської освіти, концепція діяльності якої успішно реалізується з вересня 2017 року. У складі спеціальної дослідницької групи заступник директора цього закладу Т.М.Смерчинська досліджує засоби формування лідерської компетентності у школі, напрямки формування моделі учня-лідера, сучасного вчителя-лідера, проектуючи дані новації на свій заклад освіти та напрацьовуючи матеріал для поширення серед колег-управлінців освітньої галузі району.

Школа майбутнього починається з нас
Новогалещинську ЗОШ I-III ст. на чолі з директорм В.П.Кіріченком включено в групу активних розробників моделей «Школи майбутнього» на тему «Соціальне проектування як засіб набуття учнями життєвого досвіду в умовах випереджаючої освіти для сталого розвитку». Насамперед, мова йде про вивчення і запозичення досвіду роботи шкіл щодо організації соціального проектування, знайомство з формами й методами соціального планування в умовах випереджаючої освіти.

МIЖРЕГIОНАЛЬНИЙ РIВЕНЬ

Самовдосконалення  заради успіху дітей
Група творчо налаштованих учителів та методистів РМК цієї весни взяла участь у відкритому засіданні міжрегіональної творчої групи вчителів зарубіжної літератури «Методики і технології конструювання компетентнісно спрямованого уроку». Разом із представниками багатьох областей України наші колеги шукали шляхи формування стійкого інтересу учнів до предмета та створення умов для професійного самовдосконалення педагогів.

Екологічна освіта  починається із конкретних справ
Серед 200 шкіл-переможців навчальних закладів у всіх куточках України, зокрема серед семи закладів Полтавщини, Козельщинська ЗОШ I-III ст. впевнено здобула можливість узяти участь у проекті «Компола». Задля підвищення рівня екологічної свідомості молоді та дорослих на території школи буде встановлено компостер для переробки органічних відходів, проводитиметься компостування органічних відходів зі шкільної їдальні. До речі, ініціатива такого проекту, підтриманого міністерствами екології та природних ресурсів, а також освіти і науки, належить 11-річному киянину, що свідчить про екологічну свідомість юних і їх готовність до перетворень в ім’я збереження природних багатств.

МIЖНАРОДНИЙ РIВЕНЬtmp 3847 PicsArt 12 01 07.50.1999512707

Отримають можливість залучити іноземних волонтерів
Новогалещинська ЗОШ I-III ст. стала повноправним учасником Міжнародного проекту GoCamp, ініційованого GoGlobal спільно з Міністерством освіти і науки в Україні та підтриманого Адміністрацією Президента України, Посольством Сполучених Штатів Америки, волонтерами ООН та іншими партнерами.
GoCamp – це інноваційний формат табору з поглибленим вивченням іноземних мов. Така участь є своєрідним способом вивчення мови, завдяки якому діти навчатимуться працювати у команді, критично мислити та бути толерантними до інших. Це, насамперед, змога залучити до проведення табору іноземних волонтерів. Школа обиралася за такими критеріями: мотивація, яку заклад продемонстрував у креативному завданні, та якість заповненої анкети. Запалила ідеєю та успішно презентувала свій освітній заклад учитель англійської мови І.В.Троцько. Таким кроком Новогалещинська школа підтвердила, що молоде покоління відкрите до пізнання інших культур і досвіду.

НОВИНИ З ПОЗАШКIЛЬНОI ОСВIТИ

Перші успіхи
Два роки поспіль при Будинку дитячої та юнацької творчості діє гурток «Початкове технічне моделювання», проте і його вихованці, і керівник мають уже перші здобутки: вони брали участь в обласних змаганнях з авіамодельного спорту, а керівник С.В.Беззубченко представив результати роботи і поділився методичними напрацюваннями з колегами області.туризм

Нові гуртки – нові можливості
Зовсім скоро на базі позашкільного закладу розпочне роботу художня студія імені І.Дряпаченка, що дасть можливість не лише відточити художню майстерність і познайомити вихованців із новими техніками, а й відкриє нові партнерські зв’язки з Полтавським художнім музеєм (Галереєю мистецтв), іншими закладами та професійними художниками.

Розширюючи можливості долучитися школярам до здорового способу життя заклад розпочинає набір бажаючих до туристичного гуртка.

Приємною новиною для дітвори стає можливість опанувати латинську мову. Таку нагоду готує мовна студія вивчення латині, що також працюватиме при БДЮТ.

Матеріали підготувала Тетяна БУТЕНКО,

член Національної спілки журналістів України.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
96
1635
14236
14236
36317
54269
1538995

Прогноз
1992

12.05%
5.85%
14.54%
0.51%
0.37%
66.68%
Online (15 minutes ago):14
14 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.109