Країна Дитинства запалює Зірки

Останні новини

  • Зці­ли­лась і ощас­ли­ви­лась
    Че­рез хво­ро­бу не скла­ло­ся у ме­не сі­мей­не жи­ття, щас­тя. Моє одру­жен­ня — всь­о­го на пі­вро­ку. Не ві­ри­ли ба­ть­ки, що я ко­лись ви­ду­жаю, тож не по­ві­ри­ли і чу­жі лю­ди.
  • Приведи нас, Маріе, до Сина!…
    Од­не з най­ве­лич­ні­ших в іс­то­рії люд­с­т­ва свят — Різ­д­во Гос­по­да Бо­га і Спа­са  на­шо­го Ісу­са Хрис­та. Ду­ша зав­ми­рає, ко­ли по­ду­ма­єш: це ж са­ма Лю­бов, са­ма  Бла­го­дать опус­ка­є­ть­ся до нас із своїх Не­бес­них ви­сот... Яко­го ще да­рун­ку тре­ба?
  • Пройшов Спас - пішло літо від нас...
    До найбільших серед дванадцяти річних свят християнського календарного циклу належить і Преображення Господнє, або Спас (Великий Спас), що припадає на 19 серпня. Він вважається третім святом після Різдва та Великодня. Перший Спас збігається з Маковеєм, тобто 14 серпня, а третій збігається з післясвятом Успіння (29 серпня). Згідно з переказами, одного разу Ісус Христос з трьома своїми учнями піднявся на гору під назвою – Фавор. Як тільки добрався він до самої вершини і безпосередньо зійшов на неї, він змінився на краще. Неймовірною білизною засяяло його вбрання, і обличчя його також засяяло. Преображення — явлення Сина, під час якого Отець свідчить голосом зі світлої хмари Святого Духа: «Цей є...

Країна Дитинства запалює Зірки

садікдс6У Козельщинському закладі дошкільної освіти «Дзвіночок» відбувся районний етап обласного Фестивалю «Сузір`я талановитих дошкільнят».
На фестивалі були представлені найрізноманітніші  номери, не схожі один на одного, у кожного своя родзинка й неповторність.
Членам журі, а за сумісництвом — Богиням творчості, випала нелегка місія – вибрати кращих з кращих.

садікдсПереможцями у номінації «Музичне мистецтво (спів, танці)» визнано Каріну Чаричанську, вихованкусадікдс4 Новогалещинського закладу «Сонечко», з піснею «Що таке наш дитсадок?»; танцювальні колективи Пригарівського дитячого садка «Вишенька» з танцем на степ-платформах «Вишиванка» та Козельщинського «Дзвіночка» з хореографічною композицією «Україна».
Серед декламаторів віршів у номінації «Літературна творчість» кращими стали Дарина Мартиненко та Єва Гирман, вихованки садікдс1Хорішківського закладу дошкільної освіти «Пролісок» з віршем Ганни Черінь «Українські квіти».
У номінації «Образотворче мистецтво» першість вибороли вихованка Бреусівського ясел-садка «Сонечко» Злата Ярова та однойменного Новогалещинського ДНЗ Даша Дика. садікдс3
Маленькі музиканти із Лутовинівського дитячого садка «Ромашка» отримали перемогу у номінації «Гра на музичних інструментах».
Учасники та переможці районного етапу садікдс2обласного фестивалю нагороджені подяками і грамотами, солодкими призами та подарунками.
Свято дитинства та краси, таланту і творчості вдалося. Маленькі зірочки дошкілля засяяли ще яскравіше, оскільки їх талант було помічено і відзначено.

Юрій Операйло

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1595
2041
4130
13457
39108
66381
1666427

Прогноз
3144

11.70%
6.20%
14.17%
0.58%
0.35%
67.00%
Online (15 minutes ago):17
17 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.254