Країна Дитинства запалює Зірки

Останні новини

  • А чому даєш хабарі ти?
    Мабуть, увесь район уже чув місцевий анекдот-бувальщину про «дві сковороди». Коли бабця запитала лікаря, що вона винна за порятунок її чоловіка, ескулап, ніби так і годиться, зверхньо заявив: «Дві «сковороди»!».  Без заперечень вдячна старенька почимчикувала  на базар, звідки принесла  лікарю замовлені дві сковороди — новесенькі, блискучі, хіба що… без водяних знаків.
  • Наскільки вільними ми стали?
    «Ми обіцяли — ми зробили, ура! Ми — вільні!», — радісні гасла останніми днями заполонили всі українські телеканали. Автори роликів малюють українцям справжні райдужні перспективи, стверджуючи, що введення безвізового режиму — чи не найголовніше досягнення України за останні роки, адже «безвіз — це не лише спосіб перетинання кордону, а й ще один крок до утвердження свободи людини і свободи нашої держави».
  • Квіти на могилі: штучні чи живі?
    Нещодавно з родичами виділили день, щоби поїхати прибрати на цвинтарі, упорядкувати могили. Дорогою заїхали купити квіти, бо це було напередодні того дня, коли  покійному свекру виповнилося б 70 років. Даючи мені чотири гвоздики, продавчиня мимохідь запитала: «А як Ви ставитеся до екологічної акції проти штучних квітів на кладовищах?» Я тоді лише знизала плечима. Чесно скажу: однозначно відповісти «за» чи «проти» — я не готова.

Країна Дитинства запалює Зірки

садікдс6У Козельщинському закладі дошкільної освіти «Дзвіночок» відбувся районний етап обласного Фестивалю «Сузір`я талановитих дошкільнят».
На фестивалі були представлені найрізноманітніші  номери, не схожі один на одного, у кожного своя родзинка й неповторність.
Членам журі, а за сумісництвом — Богиням творчості, випала нелегка місія – вибрати кращих з кращих.

садікдсПереможцями у номінації «Музичне мистецтво (спів, танці)» визнано Каріну Чаричанську, вихованкусадікдс4 Новогалещинського закладу «Сонечко», з піснею «Що таке наш дитсадок?»; танцювальні колективи Пригарівського дитячого садка «Вишенька» з танцем на степ-платформах «Вишиванка» та Козельщинського «Дзвіночка» з хореографічною композицією «Україна».
Серед декламаторів віршів у номінації «Літературна творчість» кращими стали Дарина Мартиненко та Єва Гирман, вихованки садікдс1Хорішківського закладу дошкільної освіти «Пролісок» з віршем Ганни Черінь «Українські квіти».
У номінації «Образотворче мистецтво» першість вибороли вихованка Бреусівського ясел-садка «Сонечко» Злата Ярова та однойменного Новогалещинського ДНЗ Даша Дика. садікдс3
Маленькі музиканти із Лутовинівського дитячого садка «Ромашка» отримали перемогу у номінації «Гра на музичних інструментах».
Учасники та переможці районного етапу садікдс2обласного фестивалю нагороджені подяками і грамотами, солодкими призами та подарунками.
Свято дитинства та краси, таланту і творчості вдалося. Маленькі зірочки дошкілля засяяли ще яскравіше, оскільки їх талант було помічено і відзначено.

Юрій Операйло

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
187
2853
5601
36418
84598
95067
1418130

Прогноз
3120

12.48%
5.96%
14.83%
0.52%
0.40%
65.81%
Online (15 minutes ago):31
one guest
no members

Ваш IP:54.159.91.117