Країна Дитинства запалює Зірки

Останні новини

  • Спортивні новини
    Спортивне свято У Верхній Мануйлівці стало традицією на свято Трійці організовувати спортивні змагання. Не став виключенням і цей рік завдяки організаторам — спортивному інструктору Юрію Світличному, учителю фізичної культури Сергію Ковшару. У центрі села облаштували майданчик для гри в міні-футбол. Призи підготували спонсори — місцеві фермери Микола Світличний та депутат Козельщинської селищної ради Михайло Харченко.
  • Спортивні новини
    5 червня у Полтаві на веслувальній базі «Олімпійські надії» селища Климівки відбулася обласна спартакіада з рекреаційних видів спорту, цілями якої були: популяризація рекреаційних видів спорту як ефективного способу оздоровлення та реабілітації людей з інвалідністю та залучення їх до активного способу життя, залучення людей з інвалідністю до регулярного заняття рекреаційним спортом, виявлення здібних та обдарованих спортсменів.
  • Змагалися депутати
    4 травня у Полтаві відбулася фінальна частина обласної спартакіади депутатів усіх рівнів. Наш район представляла міні-футбольна команда, яка виграла районні змагання у Кременчуці, та депутат Василівської сільської ради Олександр Ковадло — у змаганнях шахістів.У змаганнях із міні-футболу наша команда зустрілася з депутатами Кременчуцького та Оржицького районів. Важка перемога над Кременчуком із рахунком 2:1 не залишила сил для проникнення оржицькій команді, і виграючи 1:0, наші спортсмени поступилися з рахунком 6:2 і не змогли втрутитися у розподіл нагород. У підсумку — 5 місце. У складі футбольної команди зіграли Юрій Марченко, Юрій Солодрай, Валерій Виставний, Валерій Срібний, Сергій Невідомий. Володимир БЕРЕЗОВСЬКИЙ, голова МО ГО...

Країна Дитинства запалює Зірки

садікдс6У Козельщинському закладі дошкільної освіти «Дзвіночок» відбувся районний етап обласного Фестивалю «Сузір`я талановитих дошкільнят».
На фестивалі були представлені найрізноманітніші  номери, не схожі один на одного, у кожного своя родзинка й неповторність.
Членам журі, а за сумісництвом — Богиням творчості, випала нелегка місія – вибрати кращих з кращих.

садікдсПереможцями у номінації «Музичне мистецтво (спів, танці)» визнано Каріну Чаричанську, вихованкусадікдс4 Новогалещинського закладу «Сонечко», з піснею «Що таке наш дитсадок?»; танцювальні колективи Пригарівського дитячого садка «Вишенька» з танцем на степ-платформах «Вишиванка» та Козельщинського «Дзвіночка» з хореографічною композицією «Україна».
Серед декламаторів віршів у номінації «Літературна творчість» кращими стали Дарина Мартиненко та Єва Гирман, вихованки садікдс1Хорішківського закладу дошкільної освіти «Пролісок» з віршем Ганни Черінь «Українські квіти».
У номінації «Образотворче мистецтво» першість вибороли вихованка Бреусівського ясел-садка «Сонечко» Злата Ярова та однойменного Новогалещинського ДНЗ Даша Дика. садікдс3
Маленькі музиканти із Лутовинівського дитячого садка «Ромашка» отримали перемогу у номінації «Гра на музичних інструментах».
Учасники та переможці районного етапу садікдс2обласного фестивалю нагороджені подяками і грамотами, солодкими призами та подарунками.
Свято дитинства та краси, таланту і творчості вдалося. Маленькі зірочки дошкілля засяяли ще яскравіше, оскільки їх талант було помічено і відзначено.

Юрій Операйло

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1644
2554
7231
14269
29216
54269
1531894

Прогноз
1800

12.07%
5.85%
14.56%
0.51%
0.38%
66.64%
Online (15 minutes ago):14
14 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.209