Сімейна медицина сьогодення

Останні новини

  • МЕДИЧНА РЕФОРМА: ВІД СЕЛА ДО СЕЛА, ВІД ПАЦІЄНТА ДО ЛІКАРЯ…
    Сушківська амбулаторія залишилася без власного сімейного лікаря. А ще кілька років тому місцева громада раділа: їм удалося за підтримки районної влади, фінансування тоді ще Пригарівської сільської ради, а також  завдяки ентузіазму та коштам місцевих фермерів, населення перетворити Сушківський ФАП на комфортну амбулаторію, забезпечити її кадрами, перш за все — молодим сімейним лікарем; купити автомобіль…
  • Найзатребуваніший сервісів Міністерства юстиції України
    Одним із найпопулярніших і найзатребуваніших сервісів Міністерства юстиції України насьогодні є видача свідоцтв про народження дітей безпосередньо у пологовому будинку.
  • ДЕ НА ПОЛТАВЩИНІ НАЙБІЛЬШЕ ХВОРІЮТЬ НА ГРИП ТА ГРВІ
    Протягом минулого тижня (станом на 28 січня) на Полтавщині продовжується сезонний підйом захворюваності на гострі респіраторні інфекції.

Сімейна медицина сьогодення

Ятушенко дсНині медична галузь в Україні перебуває у стані реформування. У рекордно короткі строки, 30 березня 2018 року, була створена Національна служба здоров’я України — центральний орган виконавчої влади, який реалізує основний принцип  медреформи «гроші йдуть за пацієнтом» — оплачує вартість реально наданих медичних послуг.

Національна кампанія з вибору сімейних лікарів, терапевтів і педіатрів стартувала у квітні 2018 року та продовжується до сьогодні. Уперше українці змогли вільно обирати лікаря, без прив’язки до місця прописки. У будь-який момент можна змінити лікаря, підписавши декларацію з іншим. Національна служба здоров’я перераховує кошти саме у той Центр ПМСД, де працює лікар, з яким уклали декларацію.
Із липня минулого року Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги був реорганізований і отримав нову назву — комунальне некомерційне підприємство «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради. А з жовтня він почав фінансуватися не за рахунок медичної субвенції, а за рахунок коштів, які надійшли за укладені декларації.
До складу КНП «Козельщинський ЦПМСД» Козельщинської районної ради входить 7 амбулаторій і працює 7 лікарів. Для забезпечення безперервної, своєчасної лікарської допомоги на первинному рівні, а також для забезпечення населення комплексними та інтегрованими послугами, спрямованими на відновлення та збереження здоров’я і для доступності медичної допомоги жителям нашого району, було створено групову практику з надання медичної допомоги. Чотири лікарі (Ольга Явтушенко, Анатолій Барабаш, Валентин Скрипник, Максим Пархоменко) за відповідним графіком надають первинну медико-санітарну допомогу у Козельщинській, Сушківській і Мануйлівській АЗПСМ.
Нині укладено 11022 декларації із сімейними лікарями нашого Центру, що становить 57,6% від населення нашого району (за даними Держстатистики населення Козельщинського району складає 19115 людей).

ЧОМУ ПОТРІБНО УКЛАСТИ ДЕКЛАРАЦІЄЮ З ЛІКАРЕМ?

По-перше: ви завжди перебуваєте під наглядом у свого лікаря, який знає вас і вашу сім’ю, за необхідності зробить потрібний комплекс безкоштовних лабораторних обстежень і дасть направлення до лікарів вторинної чи третинної спеціалізованої допомоги.
По-друге: із 01.07.2019 року НСЗУ оплатить чіткий перелік діагностичних і лікувальних послуг за принципом «гроші йдуть за пацієнтом». Для пацієнта це означає, що не потрібно буде приносити шприци, рукавички, вату та плівку для рентгена, вартість цих послуг покриє програма «Безкоштовна діагностика». Це буде можливо лише при направлені від вашого сімейного лікаря, з яким ви уклали декларацію. Планується, що у програму «Безкоштовна діагностика» увійдуть 12 лабораторних аналізів, мамографія і 5 видів рентгену: грудна клітка, суглоби, хребет, кістки і приносові пазухи; ЕКГ і моніторинг ЕКГ; 6 видів УЗД: шлунково-кишковий тракт, нирки, сечовий міхур, артерії ніг, щитовидна і молочна залоза; 4 види біопсії під контролем УЗД, ендоскопічні дослідження та операції одного дня, видалення новоутворень: м’яких тканин і шкіри у носі, гортані, вухах.

Шановні жителі Козельщинського району!

Комунальне некомерційне підприємство «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради доводить до вашого відома графік роботи та стаціонарні телефони амбулаторій загальної практики сімейної медицини, за якими ви можете записатися на прийом до свого сімейного лікаря, терапевта, викликати лікаря додому або отримати консультацію у телефонному режимі.

Графік роботи чергового кабінету комунального некомерційного підприємства «Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинської районної ради, який знаходиться на базі Козельщинської АЗПСМ, кабінет №12: з понеділка до п’ятниці: 16.43-18.00, субота — 8.00-12.00.
У позаробочі години та вихідні дні у разі різкого погіршення стану здоров’я прохання звертатися до приймального відділення Козельщинської ЦРЛ, що знаходиться за адресою: смт Козельщина, вул. Монастирська 20, або в службу екстреної медичної допомоги за телефоном 103.

Назва АЗПСМ                                  Дні та години праці                                      Телефони
Козельщинська АЗПСМ                 ПН-ПТ  8.00 – 16.42                           3-23-66 (реєстратура)
Лутовинівська АЗПСМ                   ПН-ПТ 8.00 – 16.42                            9-54-17
Бреусівська АЗПСМ                       ПН-ПТ 8.00 – 16.42                            9-82-38
Хорішківська АЗПСМ                      ПН-ПТ 8.00 – 16.42                           9-61-38
Говтвянська АЗПСМ                       ПН-ПТ 8.00 – 16.42                            9-91-17
Сушківська АЗПСМ                        ПН-ПТ 8.00 – 16.42                             9-96-17
Мануйлівська АЗПСМ                    ПН-ПТ 8.00 – 16.42                             9-31-68

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1112
2177
10806
16987
46260
57730
1927714

Прогноз
1656

10.48%
8.47%
13.32%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):26
26 guests
no members

Ваш IP:3.84.243.246