Свята і будні

Останні новини

  • МЕДИЧНА РЕФОРМА: ВІД СЕЛА ДО СЕЛА, ВІД ПАЦІЄНТА ДО ЛІКАРЯ…
    Сушківська амбулаторія залишилася без власного сімейного лікаря. А ще кілька років тому місцева громада раділа: їм удалося за підтримки районної влади, фінансування тоді ще Пригарівської сільської ради, а також  завдяки ентузіазму та коштам місцевих фермерів, населення перетворити Сушківський ФАП на комфортну амбулаторію, забезпечити її кадрами, перш за все — молодим сімейним лікарем; купити автомобіль…
  • Найзатребуваніший сервісів Міністерства юстиції України
    Одним із найпопулярніших і найзатребуваніших сервісів Міністерства юстиції України насьогодні є видача свідоцтв про народження дітей безпосередньо у пологовому будинку.
  • ДЕ НА ПОЛТАВЩИНІ НАЙБІЛЬШЕ ХВОРІЮТЬ НА ГРИП ТА ГРВІ
    Протягом минулого тижня (станом на 28 січня) на Полтавщині продовжується сезонний підйом захворюваності на гострі респіраторні інфекції.

Заходи

Ярмарок добра — щоб дати шанс Юрі ходити

благодійний ярмарок18-річний Юрій Недавній з Козельщини — інвалід дитинства з діагнозом «асептичний некроз голівки правого стегна». Улітку йому зробили операцію — тунелізацію голівки та шийки правої стегнової кістки. На жаль, на цьому лікування не закінчилося і юнакові знову призначено операційне втручання з ендопротезування кульшового суглоба в Харківському інституті патології хребта та суглобів ім. Сітенка. Завдяки цій операції Юрій зможе ходити і взагалі — жити повноцінним життям.  Та це лікування потребує великих коштів, яких родина Юрія не має. Тож йому необхідна допомога кожного з нас.

ТРИМАЙСЯ, ЖЕНЕЧКО, МИ З ТОБОЮ!

женя2 дсУже майже два роки родина Лавренків із Пригарівки бореться за життя своєї семирічної донечки Жені.

Не забувать, що Божі руки завжди підтримають тебе

сліпіІнколи ви, певно, помічали на вулиці людину із білою тростиною. І що б ото значило? І що то за День — «Білої тростини»? І для кого він призначений? Багатьом людям це невідомо. А для людей із вадами зору, зокрема «тотальників», особливо помітний.
У цей день у всьому світі згадують про людей із вадами зору. Для людей, які перебувають у постійній темряві, «Біла тростина» — це наче промінь світла у пустелі, що дістається найглибших куточків душі.

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
75
2215
7201
16987
42655
57730
1924109

Прогноз
1920

10.49%
8.44%
13.34%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):25
25 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.103