Свята і будні

Останні новини

  • з Вами Бога нема…
    Михайло МІШИН — Лікаря викликали?— Добрий день, лікарю, проходьте, будь-ласка.— Де хворий?— Я…
  • Вустами дітей
    Учитель учневі:— Сподіваюсь, я не побачу, як ти списуєш із чужого зошита.— Я теж на це сподіваюсь.
  • Як я зайшов у євротуалет
    (Із життя туриста з Інтернету) Хто не був у Європі, остерігайтеся туалетів — не по нашим мізкам вони! У Штутгарті мала потреба змусила зайти увечері у вуличний громадський біотуалет.Одномісна кабінка, дуже акуратна, блискуча, чиста, нашпигована датчиками і управляється комп’ютером. Кидаєш у проріз дверей монетку 2 євро, двері автоматично відкриваються, вмикається світло, заходиш, двері зачиняються. Клаустрофобією не страждаю, але через те, що все життя займаюся електронікою і комп’ютерними програмами, трохи напружує. Ну, зробив я свої справи, потрібно виходити, а кнопки для відкриття дверей ніякої немає. Інструкцій теж.

Заходи

ТРИМАЙСЯ, ЖЕНЕЧКО, МИ З ТОБОЮ!

женя2 дсУже майже два роки родина Лавренків із Пригарівки бореться за життя своєї семирічної донечки Жені.

Не забувать, що Божі руки завжди підтримають тебе

сліпіІнколи ви, певно, помічали на вулиці людину із білою тростиною. І що б ото значило? І що то за День — «Білої тростини»? І для кого він призначений? Багатьом людям це невідомо. А для людей із вадами зору, зокрема «тотальників», особливо помітний.
У цей день у всьому світі згадують про людей із вадами зору. Для людей, які перебувають у постійній темряві, «Біла тростина» — це наче промінь світла у пустелі, що дістається найглибших куточків душі.

Світлій пам'яті історика, енциклопедиста, архівіста

іри Жук2дсПошанувати пам'ять непересічної постаті історика, енциклопедиста, архівіста, вченої-болгариста, педагога Віри Никанорівни Жук зібралися у Полтавській науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського науковці, краєзнавці, педагоги, учні Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 ім. І.П.Котляревського та студенти Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка.

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
297
1575
8882
17858
28589
79093
1791952

Прогноз
1704

11.02%
7.36%
13.83%
0.57%
0.33%
66.89%
Online (15 minutes ago):12
12 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.188