Світлій пам'яті історика, енциклопедиста, архівіста

Останні новини

  • Електрокардіограф — екстреній медицині
    Нещодавно для підстанції екстреної медичної допомоги Козельщинського району придбано електрокардіограф з функцією дистанційної передачі ЕКГ – «ЮКАРД100».
  • ЩО ТО ЗА РОСЛИНА — «ХІРУРГ» БЕЗ НОЖА?
    «Чула, що є така рослина, яку називають «хірург без ножа». Кажуть,  що є цілющі рецепти застосування її від варикозу, навіть при відкритих виразках. Чи правда це? Розкажіть, будь ласка, про неї. А.САВЕЛІНА»
  • ПОПЕРЕДИТИ, ЩОБ ЖИТИ
    За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я,  від 30 до 50% випадків раку можна уникнути, якщо щорічно проходити профілактичні обстеження. Адже на початкових стадіях онкозахворювання значно краще піддається лікуванню. Симптоми, що можуть з’являтися у процесі розвитку хвороби, залежать від її виду.

Світлій пам'яті історика, енциклопедиста, архівіста

іри Жук2дсПошанувати пам'ять непересічної постаті історика, енциклопедиста, архівіста, вченої-болгариста, педагога Віри Никанорівни Жук зібралися у Полтавській науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського науковці, краєзнавці, педагоги, учні Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 ім. І.П.Котляревського та студенти Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка.

іри Жук1дсКраєзнавчі читання, присвячені 10-й річниці від дня смерті Віри Жук, ініціювала її учениця Ірина Петренко, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та суспільних наук ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».
Теплими спогадами про цю надзвичайно скромну, просту і приємну у спілкуванні людину ділилися Віктор Ревегук, який працював з Вірою Никанорівною у педагогічному інституті; Сергій іри ЖукдсКозлов – сусід ученої. Про своє знайомство та співпрацю з істориком розповідали доценти Полтавської державної аграрної академії – Леонід Колесніков та Віктор Самородов. Наталя Ковінська з садиби зеленого туризму «Шляхами хана Кубрата» зазначила, що саме ця дослідниця навчила її любити та вивчати історію рідного краю.
Серед гостей заходу був співавтор Віри Жук – Григорій Сердюк. Разом із Григорієм Дмитровичем вони написали книгу про Козельщинський монастир Різдва Пресвятої Богородиці.  У рамках краєзнавчих читань відбулася презентація нової книги Григорія Сердюка «Величний подвиг Козельщинського краю», присвячена землякам — учасникам Другої Світової війни. Приємно, що на цю подію завітала Неоніла Василівна — донька фронтовика Василя Даниловича Панасенка, про якого написав у своїй праці Григорій Сердюк.
Відгуки про книгу висловили Сергій Сушко, завдячуючи спонсорській допомозі якого книга побачила світ, а також Костянтин Тараненко, голова Козельщинської районної організації НСЖУ; Василь Онищенко, краєзнавець, член НСЖУ та Іван Дашівець, педагог, краєзнавець.

Марина Федорова

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
2764
2743
9690
20240
56288
56951
1740558

Прогноз
2880

11.29%
7.10%
13.89%
0.57%
0.34%
66.81%
Online (15 minutes ago):29
29 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.94