Ярмарок добра — щоб дати шанс Юрі ходити

Останні новини

  • МЕДИЧНА РЕФОРМА: ВІД СЕЛА ДО СЕЛА, ВІД ПАЦІЄНТА ДО ЛІКАРЯ…
    Сушківська амбулаторія залишилася без власного сімейного лікаря. А ще кілька років тому місцева громада раділа: їм удалося за підтримки районної влади, фінансування тоді ще Пригарівської сільської ради, а також  завдяки ентузіазму та коштам місцевих фермерів, населення перетворити Сушківський ФАП на комфортну амбулаторію, забезпечити її кадрами, перш за все — молодим сімейним лікарем; купити автомобіль…
  • Найзатребуваніший сервісів Міністерства юстиції України
    Одним із найпопулярніших і найзатребуваніших сервісів Міністерства юстиції України насьогодні є видача свідоцтв про народження дітей безпосередньо у пологовому будинку.
  • ДЕ НА ПОЛТАВЩИНІ НАЙБІЛЬШЕ ХВОРІЮТЬ НА ГРИП ТА ГРВІ
    Протягом минулого тижня (станом на 28 січня) на Полтавщині продовжується сезонний підйом захворюваності на гострі респіраторні інфекції.

Ярмарок добра — щоб дати шанс Юрі ходити

благодійний ярмарок18-річний Юрій Недавній з Козельщини — інвалід дитинства з діагнозом «асептичний некроз голівки правого стегна». Улітку йому зробили операцію — тунелізацію голівки та шийки правої стегнової кістки. На жаль, на цьому лікування не закінчилося і юнакові знову призначено операційне втручання з ендопротезування кульшового суглоба в Харківському інституті патології хребта та суглобів ім. Сітенка. Завдяки цій операції Юрій зможе ходити і взагалі — жити повноцінним життям.  Та це лікування потребує великих коштів, яких родина Юрія не має. Тож йому необхідна допомога кожного з нас.

Бажаючи допомогти Юрію, Козельщинський ліцей провів благодійний ярмарок «Раз добром зігріте серце вік не прохолоне», який завершився минулого тижня. Продавали випічку, картини, сувеніри, різноманітні вироби. Виручка ярмарку склала 2580 гривень. До акції долучилися й інші навчальні заклади Козельщинської об’єднаної територіальної громади: Лутовинівська гімназія (передала благодійні кошти в сумі 1080 грн.), Мануйлівський ліцей (1000 грн.), Хорішківський ліцей (340 грн.), Сушківська гімназія (200 грн.), разом — 5200 гривень. Та головне у благодійності — не так суми коштів, як здатність до співчуття, милосердя, прояв турботи і любові до ближнього, готовність допомогти тому, хто потребує уваги й підтримки. Не будемо байдужими й надалі — дамо молодій людині шанс на одужання.
Збір коштів триває!

благодійний ярмарок дс

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1086
2177
10806
16987
46260
57730
1927714

Прогноз
1656

10.48%
8.47%
13.32%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):15
15 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.115