«КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ» — ПІДРОСЛА ГІДНА ЗМІНА ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ

Останні новини

  • Спортивні новини
    Спортивне свято У Верхній Мануйлівці стало традицією на свято Трійці організовувати спортивні змагання. Не став виключенням і цей рік завдяки організаторам — спортивному інструктору Юрію Світличному, учителю фізичної культури Сергію Ковшару. У центрі села облаштували майданчик для гри в міні-футбол. Призи підготували спонсори — місцеві фермери Микола Світличний та депутат Козельщинської селищної ради Михайло Харченко.
  • Спортивні новини
    5 червня у Полтаві на веслувальній базі «Олімпійські надії» селища Климівки відбулася обласна спартакіада з рекреаційних видів спорту, цілями якої були: популяризація рекреаційних видів спорту як ефективного способу оздоровлення та реабілітації людей з інвалідністю та залучення їх до активного способу життя, залучення людей з інвалідністю до регулярного заняття рекреаційним спортом, виявлення здібних та обдарованих спортсменів.
  • Змагалися депутати
    4 травня у Полтаві відбулася фінальна частина обласної спартакіади депутатів усіх рівнів. Наш район представляла міні-футбольна команда, яка виграла районні змагання у Кременчуці, та депутат Василівської сільської ради Олександр Ковадло — у змаганнях шахістів.У змаганнях із міні-футболу наша команда зустрілася з депутатами Кременчуцького та Оржицького районів. Важка перемога над Кременчуком із рахунком 2:1 не залишила сил для проникнення оржицькій команді, і виграючи 1:0, наші спортсмени поступилися з рахунком 6:2 і не змогли втрутитися у розподіл нагород. У підсумку — 5 місце. У складі футбольної команди зіграли Юрій Марченко, Юрій Солодрай, Валерій Виставний, Валерій Срібний, Сергій Невідомий. Володимир БЕРЕЗОВСЬКИЙ, голова МО ГО...

«КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ» — ПІДРОСЛА ГІДНА ЗМІНА ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ

9У неділю, 20 травня, близько тридцяти учнів 10-11 класів зі шкіл  Козельщинського району виконали вправи стрільби з автомата  АК-74 на військовому навчальному центрі під Полтавою.

На стрільбище вони виїхали разом із викладачами предмету «Захист Вітчизни» та під керівництвом заступника військового комісара Козельщинського РВК капітана Анатолія Фалюша.12
На військовому стрільбищі навчально-тренувального центру в с. Вакулинцях із допризовниками досвідчені інструктори провели заняття з вогневої підготовки – вивчення стрілецької зброї та правил поводження з нею, правил стрільби по нерухомих цілях і цілях, що з’являються; правил поводження з ручними гранатами та правил безпеки при проведення стрільб бойовими набоями з АК-74.
У ході заняття з тактичної підготовки юнаки вивчали індивідуальні дії солдата і взаємодію у складі двійок, груп і відділення. А під час військово-медичної підготовки інструктори показали порядок надання першої медичної допомоги пораненим у бою.
Виконання вправи проводилося з положення для стрільби лежачи 9 патронами з розрахунку: три — одиночними та 6 — чергою. Перед виконанням стрільб учні надягали на себе справжні бронежилети й каски.
Практичні заняття з військової підготовки усім старшокласникам дуже сподобалися. Відчувалася справжня зацікавленість і бажання набути військових навичок, особливо з боку тих, хто вирішив цього року після закінчення школи вступати до вищих військових навчальних закладів.
Нагадаємо, що Полтавський обласний військовий комісаріат разом із Департаментом освіти і науки ОДА в період з 18 по 21 травня вперше за останні роки провели зі старшокласниками навчально-польові заняття з виконанням початкової вправи стрільби з автомата бойовими набоями. За повідомленням ОВК, одночасно на декілька військових полігонів області протягом 4 днів прибудуть понад 9 тисяч учнів, із якими проведуть заняття з вогневої, тактичної та військово-медичної підготовки.

Віктор КРУК

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1644
2554
7231
14269
29216
54269
1531894

Прогноз
1800

12.07%
5.85%
14.56%
0.51%
0.38%
66.64%
Online (15 minutes ago):14
14 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.209