«КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ» — ПІДРОСЛА ГІДНА ЗМІНА ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ

Останні новини

  • Жити з людьми, жити для людей
    У ці дні близькі, рідні та друзі вшановують пам’ять Дмитра Івановича Піщаного і засвідчують йому свою повагу. Адже на 40-й день після смерті людини її душа постає перед Всевишнім, щоб дізнатися про своє місце у потойбічному світі. Тож нехай моя розповідь про Дмитра Івановича стане вагомим аргументом на користь його душі.
  • Щоб не плакать, сміємося…
    Ніхто не хоче бути батьками дитини з особливими потребами, не планує цього, коли уявляє себе батьком або матір'ю. На жаль, це — сліпа лотерея, від участі в якій не застрахований ніхто.
  • ДЛЯ НЕЇ ХОРІШКІВСЬКА ЗЕМЛЯ СТАЛА РІДНОЮ
    Із Сибіру — до ХорішокКоли онуки були малими (а їх у Раїси Єгорівни четверо: три хлопці й одна дівчина), вони сідали гуртом, брали географічний атлас, і бабуся Рая починала «урок географії»:— Дивіться, діти, де ваша бабуся навчалася, де жила і звідки сюди приїхала. А показувати було що… Ось тут, у Забайкаллі (Читинська область), народилася... Ось сюди, на Алтай, маленькою — у дитинстві боліли суглоби — медсестра возила дівчинку лікуватися. Середню й вищу освіту здобула у Тюменській області, вивчившись на вчителя російської мови та літератури. На четвертому курсі вийшла заміж, народила доньку; працювала у Бєлгородській області…

«КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ» — ПІДРОСЛА ГІДНА ЗМІНА ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ

9У неділю, 20 травня, близько тридцяти учнів 10-11 класів зі шкіл  Козельщинського району виконали вправи стрільби з автомата  АК-74 на військовому навчальному центрі під Полтавою.

На стрільбище вони виїхали разом із викладачами предмету «Захист Вітчизни» та під керівництвом заступника військового комісара Козельщинського РВК капітана Анатолія Фалюша.12
На військовому стрільбищі навчально-тренувального центру в с. Вакулинцях із допризовниками досвідчені інструктори провели заняття з вогневої підготовки – вивчення стрілецької зброї та правил поводження з нею, правил стрільби по нерухомих цілях і цілях, що з’являються; правил поводження з ручними гранатами та правил безпеки при проведення стрільб бойовими набоями з АК-74.
У ході заняття з тактичної підготовки юнаки вивчали індивідуальні дії солдата і взаємодію у складі двійок, груп і відділення. А під час військово-медичної підготовки інструктори показали порядок надання першої медичної допомоги пораненим у бою.
Виконання вправи проводилося з положення для стрільби лежачи 9 патронами з розрахунку: три — одиночними та 6 — чергою. Перед виконанням стрільб учні надягали на себе справжні бронежилети й каски.
Практичні заняття з військової підготовки усім старшокласникам дуже сподобалися. Відчувалася справжня зацікавленість і бажання набути військових навичок, особливо з боку тих, хто вирішив цього року після закінчення школи вступати до вищих військових навчальних закладів.
Нагадаємо, що Полтавський обласний військовий комісаріат разом із Департаментом освіти і науки ОДА в період з 18 по 21 травня вперше за останні роки провели зі старшокласниками навчально-польові заняття з виконанням початкової вправи стрільби з автомата бойовими набоями. За повідомленням ОВК, одночасно на декілька військових полігонів області протягом 4 днів прибудуть понад 9 тисяч учнів, із якими проведуть заняття з вогневої, тактичної та військово-медичної підготовки.

Віктор КРУК

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
151
2215
7201
16987
42655
57730
1924109

Прогноз
1920

10.49%
8.44%
13.34%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):76
76 guests
no members

Ваш IP:54.173.237.152