«КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ» — ПІДРОСЛА ГІДНА ЗМІНА ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ

Останні новини

  • КУРС НА ОСВІТНЮ РЕФОРМУ ВЗЯТО
    Слово «новий», здається, ніколи не вибуває з лексикону мешканців населених пунктів Новогалещинської об’єднаної територіальної громади. По-перше, сама назва громади містить його. По-друге, ОТГ утворилася не так давно, і багато чого для неї нове. Як, наприклад, з нуля утворено галузеві відділи виконкому. По-третє, заклади освіти Новогалещинської ОТГ розпочали новий навчальний рік у новій іпостасі, будучи підпорядкованими новоствореному відділу освіти виконкому. І, нарешті, усі ці нововведення відбуваються в умовах запровадження освітньої реформи — Концепції «Нова українська школа» в освітніх закладах громади.
  • ВЛЕТІЛО В КОПІЄЧКУ…
    Непомітно збіг останній місяць літа. Якраз час підвести риску: скільки ж витратили батьки на те, щоби зібрати улюблене чадо до школи?
  • НА СТАРТІ
    Відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників Козельщинського краю, присвячена впровадженню Нової української школи та визначенню стратегічних напрямів розвитку системи освіти регіону в 2018/2019 навчальному роціУчасники конференції обговорили здобутки освітньої галузі за минулий, окреслили основні завдання на новий 2018/2019 навчальний рік та обговорили шляхи запровадження концепції Нової української школи, створення сучасного освітнього середовища. Традиційно працівників освітньої галузі Козельщинського краю відзначили нагородами за сумлінну працю та професійні досягнення.У роботі конференції взяли участь і привітали освітян голова районної ради Юрій Марченко, Козельщинський селищний голова Олександр Троцький, заступник голови райдержадміністрації Світлана Тригубенко.

«КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ» — ПІДРОСЛА ГІДНА ЗМІНА ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ

9У неділю, 20 травня, близько тридцяти учнів 10-11 класів зі шкіл  Козельщинського району виконали вправи стрільби з автомата  АК-74 на військовому навчальному центрі під Полтавою.

На стрільбище вони виїхали разом із викладачами предмету «Захист Вітчизни» та під керівництвом заступника військового комісара Козельщинського РВК капітана Анатолія Фалюша.12
На військовому стрільбищі навчально-тренувального центру в с. Вакулинцях із допризовниками досвідчені інструктори провели заняття з вогневої підготовки – вивчення стрілецької зброї та правил поводження з нею, правил стрільби по нерухомих цілях і цілях, що з’являються; правил поводження з ручними гранатами та правил безпеки при проведення стрільб бойовими набоями з АК-74.
У ході заняття з тактичної підготовки юнаки вивчали індивідуальні дії солдата і взаємодію у складі двійок, груп і відділення. А під час військово-медичної підготовки інструктори показали порядок надання першої медичної допомоги пораненим у бою.
Виконання вправи проводилося з положення для стрільби лежачи 9 патронами з розрахунку: три — одиночними та 6 — чергою. Перед виконанням стрільб учні надягали на себе справжні бронежилети й каски.
Практичні заняття з військової підготовки усім старшокласникам дуже сподобалися. Відчувалася справжня зацікавленість і бажання набути військових навичок, особливо з боку тих, хто вирішив цього року після закінчення школи вступати до вищих військових навчальних закладів.
Нагадаємо, що Полтавський обласний військовий комісаріат разом із Департаментом освіти і науки ОДА в період з 18 по 21 травня вперше за останні роки провели зі старшокласниками навчально-польові заняття з виконанням початкової вправи стрільби з автомата бойовими набоями. За повідомленням ОВК, одночасно на декілька військових полігонів області протягом 4 днів прибудуть понад 9 тисяч учнів, із якими проведуть заняття з вогневої, тактичної та військово-медичної підготовки.

Віктор КРУК

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
43
1730
6781
17858
26488
79093
1789851

Прогноз
1536

11.03%
7.35%
13.83%
0.57%
0.33%
66.89%
Online (15 minutes ago):12
12 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.72