«КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ» — ПІДРОСЛА ГІДНА ЗМІНА ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ

Останні новини

  • ЛІТО У РОЗПАЛІ. У ПРЯМОМУ СЕНСІ
    5 червня о 22 год. 15 хв. на приватній земельній ділянці в селі Новоселівці Бреусівської сільської ради виникла пожежа, вогнем знищено тюк цьогорічного лугового сіна масою близько 300 кг.
  • ШАР-ГОРА: ВТРИМАТИ МАРКУ
    Минулої суботи на Шар-горі у Приліпці традиційно пройшло обласне свято «Козацької слави цілюще джерело», що знову зібрало сотні гостей і дало привід ділитися враженнями протягом не одного дня. Як і в минулі роки, повсюди кипіла жвава торгівля, звучала народна пісня. Почесні гості свята на чолі з легендарним «Яковом Остряницею» пройшли колоною і поклали квіти до пам’ятного знаку на честь древньої  Говтви та її славних козаків.  Після офіційних привітань перед глядачами виступали артисти Полтавської обласної філармонії та фольклорні колективи. «Цвяхом програми» стала історична реконструкція бою, підготовлена сучасним козацтвом. Навколо було барвисто від вишиванок, рушників, сувенірів, картин; гамірно від звуків різноманітної музики,...
  • СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО ДАЄ НОВІ РЕЗУЛЬТАТИ
    Нещодавно комунальне господарство Козельщинської об’єднаної територіальної громади поповнилося новою технікою — трактором «Беларус» вартістю понад півмільйона гривень.

«КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ» — ПІДРОСЛА ГІДНА ЗМІНА ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ

9У неділю, 20 травня, близько тридцяти учнів 10-11 класів зі шкіл  Козельщинського району виконали вправи стрільби з автомата  АК-74 на військовому навчальному центрі під Полтавою.

На стрільбище вони виїхали разом із викладачами предмету «Захист Вітчизни» та під керівництвом заступника військового комісара Козельщинського РВК капітана Анатолія Фалюша.12
На військовому стрільбищі навчально-тренувального центру в с. Вакулинцях із допризовниками досвідчені інструктори провели заняття з вогневої підготовки – вивчення стрілецької зброї та правил поводження з нею, правил стрільби по нерухомих цілях і цілях, що з’являються; правил поводження з ручними гранатами та правил безпеки при проведення стрільб бойовими набоями з АК-74.
У ході заняття з тактичної підготовки юнаки вивчали індивідуальні дії солдата і взаємодію у складі двійок, груп і відділення. А під час військово-медичної підготовки інструктори показали порядок надання першої медичної допомоги пораненим у бою.
Виконання вправи проводилося з положення для стрільби лежачи 9 патронами з розрахунку: три — одиночними та 6 — чергою. Перед виконанням стрільб учні надягали на себе справжні бронежилети й каски.
Практичні заняття з військової підготовки усім старшокласникам дуже сподобалися. Відчувалася справжня зацікавленість і бажання набути військових навичок, особливо з боку тих, хто вирішив цього року після закінчення школи вступати до вищих військових навчальних закладів.
Нагадаємо, що Полтавський обласний військовий комісаріат разом із Департаментом освіти і науки ОДА в період з 18 по 21 травня вперше за останні роки провели зі старшокласниками навчально-польові заняття з виконанням початкової вправи стрільби з автомата бойовими набоями. За повідомленням ОВК, одночасно на декілька військових полігонів області протягом 4 днів прибудуть понад 9 тисяч учнів, із якими проведуть заняття з вогневої, тактичної та військово-медичної підготовки.

Віктор КРУК

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
187
2853
5601
36418
84598
95067
1418130

Прогноз
3120

12.48%
5.96%
14.83%
0.52%
0.40%
65.81%
Online (15 minutes ago):31
one guest
no members

Ваш IP:54.159.91.117