Цієї весни з Козельщинського району на строкову службу відправили 14 юнаків

Останні новини

  • КУРС НА ОСВІТНЮ РЕФОРМУ ВЗЯТО
    Слово «новий», здається, ніколи не вибуває з лексикону мешканців населених пунктів Новогалещинської об’єднаної територіальної громади. По-перше, сама назва громади містить його. По-друге, ОТГ утворилася не так давно, і багато чого для неї нове. Як, наприклад, з нуля утворено галузеві відділи виконкому. По-третє, заклади освіти Новогалещинської ОТГ розпочали новий навчальний рік у новій іпостасі, будучи підпорядкованими новоствореному відділу освіти виконкому. І, нарешті, усі ці нововведення відбуваються в умовах запровадження освітньої реформи — Концепції «Нова українська школа» в освітніх закладах громади.
  • ВЛЕТІЛО В КОПІЄЧКУ…
    Непомітно збіг останній місяць літа. Якраз час підвести риску: скільки ж витратили батьки на те, щоби зібрати улюблене чадо до школи?
  • НА СТАРТІ
    Відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників Козельщинського краю, присвячена впровадженню Нової української школи та визначенню стратегічних напрямів розвитку системи освіти регіону в 2018/2019 навчальному роціУчасники конференції обговорили здобутки освітньої галузі за минулий, окреслили основні завдання на новий 2018/2019 навчальний рік та обговорили шляхи запровадження концепції Нової української школи, створення сучасного освітнього середовища. Традиційно працівників освітньої галузі Козельщинського краю відзначили нагородами за сумлінну працю та професійні досягнення.У роботі конференції взяли участь і привітали освітян голова районної ради Юрій Марченко, Козельщинський селищний голова Олександр Троцький, заступник голови райдержадміністрації Світлана Тригубенко.

Цієї весни з Козельщинського району на строкову службу відправили 14 юнаків

Призо 2018У понеділок, 28 травня, на строкову військову службу відправили останніх призовників із району.
За словами військового комісара Козельщинського РВК майора Юрія КУШКА, призовна кампанія пройшла на високому організаційному рівні.

Проводжати призовників приїхали їхні батьки, рідні та друзі. Перед відправкою у світлиці військкомату їм вручили військові квитки та подякували батькам за виховання захисників Вітчизни. Їх заспокоїли, пояснивши що згідно з указом Президента України строковики не залучаються до виконання бойових завдань у зоні проведення ООС.
Перед посадкою в автобус легкої дороги та гарної служби хлопцям побажав військовий комісар Козельщинського РВК майор Юрій Кушко. Ще раз попрощавшись із рідними, майбутні захисники України вирушили до Полтави на збірний пункт обласного військкомату, де призовників розподіляють по військових частинах і навчальних центрах.
В останній партії на строкову військову службу призвали Максима Дзюбу з села Задовги та Романа Крутася з Говтви. Як повідомив головний спеціаліст військкомату Іван Гурин, Максим буде проходити службу в Державній прикордонній службі України, а Роман – у Національній гвардії. Тож побажаємо нашим землякам успіхів у службі, мужності та витримки, а їх рідним — терпіння й оптимізму. І нагадаємо, що кожний справжній чоловік має пройти армійську службу та навчитися володіти зброєю, щоб у разі необхідності вміти захистити свою країну.
На жаль, один з призовників – Дмитро Баранник з с. Калашників без поважних причин не прибув на відправку зі своїми земляками. У військкоматі повідомили, що інформація про дане правопорушення передана до Національної поліції для вжиття заходів реагування, передбачених чинним законодавством.

Віктор КРУК

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
43
1730
6781
17858
26488
79093
1789851

Прогноз
1536

11.03%
7.35%
13.83%
0.57%
0.33%
66.89%
Online (15 minutes ago):12
12 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.72