Цієї весни з Козельщинського району на строкову службу відправили 14 юнаків

Останні новини

  • Жити з людьми, жити для людей
    У ці дні близькі, рідні та друзі вшановують пам’ять Дмитра Івановича Піщаного і засвідчують йому свою повагу. Адже на 40-й день після смерті людини її душа постає перед Всевишнім, щоб дізнатися про своє місце у потойбічному світі. Тож нехай моя розповідь про Дмитра Івановича стане вагомим аргументом на користь його душі.
  • Щоб не плакать, сміємося…
    Ніхто не хоче бути батьками дитини з особливими потребами, не планує цього, коли уявляє себе батьком або матір'ю. На жаль, це — сліпа лотерея, від участі в якій не застрахований ніхто.
  • ДЛЯ НЕЇ ХОРІШКІВСЬКА ЗЕМЛЯ СТАЛА РІДНОЮ
    Із Сибіру — до ХорішокКоли онуки були малими (а їх у Раїси Єгорівни четверо: три хлопці й одна дівчина), вони сідали гуртом, брали географічний атлас, і бабуся Рая починала «урок географії»:— Дивіться, діти, де ваша бабуся навчалася, де жила і звідки сюди приїхала. А показувати було що… Ось тут, у Забайкаллі (Читинська область), народилася... Ось сюди, на Алтай, маленькою — у дитинстві боліли суглоби — медсестра возила дівчинку лікуватися. Середню й вищу освіту здобула у Тюменській області, вивчившись на вчителя російської мови та літератури. На четвертому курсі вийшла заміж, народила доньку; працювала у Бєлгородській області…

Цієї весни з Козельщинського району на строкову службу відправили 14 юнаків

Призо 2018У понеділок, 28 травня, на строкову військову службу відправили останніх призовників із району.
За словами військового комісара Козельщинського РВК майора Юрія КУШКА, призовна кампанія пройшла на високому організаційному рівні.

Проводжати призовників приїхали їхні батьки, рідні та друзі. Перед відправкою у світлиці військкомату їм вручили військові квитки та подякували батькам за виховання захисників Вітчизни. Їх заспокоїли, пояснивши що згідно з указом Президента України строковики не залучаються до виконання бойових завдань у зоні проведення ООС.
Перед посадкою в автобус легкої дороги та гарної служби хлопцям побажав військовий комісар Козельщинського РВК майор Юрій Кушко. Ще раз попрощавшись із рідними, майбутні захисники України вирушили до Полтави на збірний пункт обласного військкомату, де призовників розподіляють по військових частинах і навчальних центрах.
В останній партії на строкову військову службу призвали Максима Дзюбу з села Задовги та Романа Крутася з Говтви. Як повідомив головний спеціаліст військкомату Іван Гурин, Максим буде проходити службу в Державній прикордонній службі України, а Роман – у Національній гвардії. Тож побажаємо нашим землякам успіхів у службі, мужності та витримки, а їх рідним — терпіння й оптимізму. І нагадаємо, що кожний справжній чоловік має пройти армійську службу та навчитися володіти зброєю, щоб у разі необхідності вміти захистити свою країну.
На жаль, один з призовників – Дмитро Баранник з с. Калашників без поважних причин не прибув на відправку зі своїми земляками. У військкоматі повідомили, що інформація про дане правопорушення передана до Національної поліції для вжиття заходів реагування, передбачених чинним законодавством.

Віктор КРУК

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
151
2215
7201
16987
42655
57730
1924109

Прогноз
1920

10.49%
8.44%
13.34%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):76
76 guests
no members

Ваш IP:54.173.237.152