Герої нашого часу

Останні новини

Герої нашого часу

Ходи конем

Андрій…І ось випала нагода познайомитися ближче у його офісі з відносно молодою людиною (йому і сорока немає) — Андрієм Риженком.

Дозвольте познайомитися

Це, як виявилося дещо пізніше, — син відомого у районі Віктора Миколайовича Риженка. У другій половині вісімдесятих минулого століття під час навчання секретарів парторганізацій в оздоровчому маєтку села Книшівки Пісківської сільради, після квітневого пленуму ЦК у 1985 році, суспільство вирувало. Держава узяла курс на перебудову. Дискусії — скрізь, починаючи із сімейної кухні, і закінчуючи ідеологічними чиновниками. Отож активним на той час був і батько Риженко. А тепер ось переповнений ідеями і син його, Андрій. Агрофахівець, підприємець, спортсмен, благодійник. Для чого йому все це і які нові проекти з’являються у нього?

«Відзначили» 6 грудня молоком і — у повну бойову готовність

 Бельмич Руслан1Отримавши повістку в зону АТО із рук сільського голови, Руслан Бельмич довго не роздумував. Пройшов медкомісію, мовчки зібрав валізу і, привітавши кохану дружину з Днем народження (незабутній подарунок!) та поцілувавши доньку, покинув рідні Дяченки, щоб виконувати свій прямий чоловічий обов’язок — захищати нашу землю від агресора.

«Напали на мою країну, а отже — і на мою родину»

Зустріч з учнями школиКоли перед очима постають кадри з новин і дивлячись, як тяжко доводиться нашим військовим на передовій, ми розуміємо, що вислів «душу й тіло ми положим за нашу свободу» став для сучасної української нації не просто словами з гімну, а станом душі. Наразі вже точно зрозуміло, про що ці слова, кому адресовані, і ні в кого немає сумнівів, що вони — про героїв нашого часу, які зі зброєю в руках захищають крихкий східний кордон України.
Сьогодні моя розмова —  з учителем історії Солоницької школи Олександром Володимировичем Дмитренком, який завжди висловлював активну життєву позицію, пліч-о-пліч стояв із патріотами на Майдані, а нині перебуває на службі у зоні АТО.

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
297
1575
8882
17858
28589
79093
1791952

Прогноз
1704

11.02%
7.36%
13.83%
0.57%
0.33%
66.89%
Online (15 minutes ago):12
12 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.188