Герої нашого часу

Останні новини

  • Жити з людьми, жити для людей
    У ці дні близькі, рідні та друзі вшановують пам’ять Дмитра Івановича Піщаного і засвідчують йому свою повагу. Адже на 40-й день після смерті людини її душа постає перед Всевишнім, щоб дізнатися про своє місце у потойбічному світі. Тож нехай моя розповідь про Дмитра Івановича стане вагомим аргументом на користь його душі.
  • Щоб не плакать, сміємося…
    Ніхто не хоче бути батьками дитини з особливими потребами, не планує цього, коли уявляє себе батьком або матір'ю. На жаль, це — сліпа лотерея, від участі в якій не застрахований ніхто.
  • ДЛЯ НЕЇ ХОРІШКІВСЬКА ЗЕМЛЯ СТАЛА РІДНОЮ
    Із Сибіру — до ХорішокКоли онуки були малими (а їх у Раїси Єгорівни четверо: три хлопці й одна дівчина), вони сідали гуртом, брали географічний атлас, і бабуся Рая починала «урок географії»:— Дивіться, діти, де ваша бабуся навчалася, де жила і звідки сюди приїхала. А показувати було що… Ось тут, у Забайкаллі (Читинська область), народилася... Ось сюди, на Алтай, маленькою — у дитинстві боліли суглоби — медсестра возила дівчинку лікуватися. Середню й вищу освіту здобула у Тюменській області, вивчившись на вчителя російської мови та літератури. На четвертому курсі вийшла заміж, народила доньку; працювала у Бєлгородській області…

Герої нашого часу

Солодкі ялиночки в зону ООС

ялиночки7Уже традицією стало у Козельщинській школі (нині — ліцеї), що перед новорічними святами учні пишуть листи, малюють малюнки та виготовляють вітальні листівки  у зону ООС (до 30.04.2018 — АТО)  для українських воїнів.

Ходи конем

Андрій…І ось випала нагода познайомитися ближче у його офісі з відносно молодою людиною (йому і сорока немає) — Андрієм Риженком.

Дозвольте познайомитися

Це, як виявилося дещо пізніше, — син відомого у районі Віктора Миколайовича Риженка. У другій половині вісімдесятих минулого століття під час навчання секретарів парторганізацій в оздоровчому маєтку села Книшівки Пісківської сільради, після квітневого пленуму ЦК у 1985 році, суспільство вирувало. Держава узяла курс на перебудову. Дискусії — скрізь, починаючи із сімейної кухні, і закінчуючи ідеологічними чиновниками. Отож активним на той час був і батько Риженко. А тепер ось переповнений ідеями і син його, Андрій. Агрофахівець, підприємець, спортсмен, благодійник. Для чого йому все це і які нові проекти з’являються у нього?

«Відзначили» 6 грудня молоком і — у повну бойову готовність

 Бельмич Руслан1Отримавши повістку в зону АТО із рук сільського голови, Руслан Бельмич довго не роздумував. Пройшов медкомісію, мовчки зібрав валізу і, привітавши кохану дружину з Днем народження (незабутній подарунок!) та поцілувавши доньку, покинув рідні Дяченки, щоб виконувати свій прямий чоловічий обов’язок — захищати нашу землю від агресора.

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
151
2215
7201
16987
42655
57730
1924109

Прогноз
1920

10.49%
8.44%
13.34%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):76
76 guests
no members

Ваш IP:54.173.237.152