РАЗОМ ПОСТАВИЛИ МЕНЕ НА НОГИ

Останні новини

  • ШАНОВНІ НАШІ ЧИТАЧІ, ДРУЗІ, ПРИХИЛЬНИКИ!
    Для вас — чудова новина: «Козельщинські вісті» уперше за свою історію паралельно з поштовою передплатою на наше друковане видання оголошують про нову послугу:РОЗСИЛКУ ЕЛЕКТРОННОЇ ВЕРСІЇ ГАЗЕТИз ІІ півріччя 2017 року!
  • ХОЧ І ДЕШЕВО, ТА ВСЕ ОДНО — СЕРДИТО
    Чорногорія офіційно стала 29-ю державою — членом НАТО. Китайський вірус заразив більше 250 млн. комп’ютерів по усьому світу. Facebook планує запустити спеціальний месенджер для підлітків, який дозволить батькам контролювати своїх дітей, не вимагаючи аккаунта. У Туреччині знайшли стародавнє підземне місто з 52 печерами. Помер голова Української греко-католицької церкви 2005-2011 рр. Блаженніший Любомир Гузар.  Україна зайняла 60 місце в рейтингу найбільш конкурентоспроможних економік світу. Харків — єдине місто в Україні, де незабаром буде побудовано потужний сміттєпереробний завод.
  • «КОЗЕЛЬЩИНСЬКІ ВІСТІ» — ЗНОВУ СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ «ЖУРНАЛІСТ РОКУ-2017»
    Ось уже другий рік поспіль на Полтавщині проводять обласний творчий конкурс «Журналіст року». Цьогоріч участь у ньому взяло 44 журналісти, кореспонденти, блогери. Спільно вони подали 224 матеріали.Для порівняння: минулого року було 25 учасників, які подали на конкурс 190 матеріалів.

РАЗОМ ПОСТАВИЛИ МЕНЕ НА НОГИ

DSC04701Я служив у зоні антитерористичної операції із червня 2014 по березень 2015 року, мене мобілізували одним із перших у районі. Мобілізованим у той час було нелегко, адже в армії не було достатнього матеріального забезпечення. Тож  у цей період своє плече підставили фермери: коли я йшов на службу, мене повністю спорядили — від білизни і до армійського намету.

Не думав, що доведеться ще звертатися за допомогою, але у березні минулого року я отримав важке поранення в коліно, через яке мене комісували. Потрібна була вартісна операція із застосуванням імпланта, який теж коштує дорого і придбати його нам самотужки нереально.

Звернувся до Спілки ветеранів АТО, а її керівник Олег Найдьон — до районної Асоціації фермерів. Пізніше я дізнався, що вона створила спеціальний банківський рахунок, куди аграрні підприємства, фермерські господарства, приватні землевласники перераховують кошти на нагальні потреби учасників АТО з Козельщинського району. Саме за кошти аграріїв — більше 15 тис. грн. — було придбано імплант для моєї ноги.

До того ж,  знайшовся хірург у Кременчуці, який не взяв з мене грошей ні за роботу, ні за медикаменти, рахунок виписали тільки на імплант (лікар-ортопед травматолог Андрій Авраменко з «Придніпровської лікарні» (колишня залізнична лікарня — ред.).

Зараз я уже пройшов реабілітацію, працюю у ТОВ «Агрофірма «Добробут», почуваюся добре. І дуже вдячний фермерам, медикам, — усім, хто допоміг мені стати на ноги. Нехай доля дарує вам усілякі гаразди і завжди буде прихильною!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1439
2554
7231
14269
29216
54269
1531894

Прогноз
1800

12.07%
5.85%
14.56%
0.51%
0.38%
66.64%
Online (15 minutes ago):7
7 guests
no members

Ваш IP:66.249.64.94