РАЗОМ ПОСТАВИЛИ МЕНЕ НА НОГИ

Останні новини

  • ПРАВИЛА І ПОМИЛКИ купання в ополонці
    Хрещення — одне з головних християнських свят, яким закінчуються Різдвяні святки, які тривають із 7 до 19 січня. А занурення в ополонку вже давно стало невід’ємною частиною святкування Водохреща. Для того, щоб купання у крижаній воді пройшло максимально корисно і безпечно, особливо у тих, хто у цьому році вперше зважився на подібне, існує кілька правил і типових помилок.
  • ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО РІЗДВО
    Як відомо, наука й досі сперечається про достовірність дати народження Ісуса і про те, скільки насправді зараз років від Різдва Христового. Дослідники розходяться у термінах на кілька століть. Багато богословів вважають, що Ісус народився не 25 грудня (7 січня), а у вересні. Однак Різдво ми, як і раніше, святкуємо взимку.

РАЗОМ ПОСТАВИЛИ МЕНЕ НА НОГИ

DSC04701Я служив у зоні антитерористичної операції із червня 2014 по березень 2015 року, мене мобілізували одним із перших у районі. Мобілізованим у той час було нелегко, адже в армії не було достатнього матеріального забезпечення. Тож  у цей період своє плече підставили фермери: коли я йшов на службу, мене повністю спорядили — від білизни і до армійського намету.

Не думав, що доведеться ще звертатися за допомогою, але у березні минулого року я отримав важке поранення в коліно, через яке мене комісували. Потрібна була вартісна операція із застосуванням імпланта, який теж коштує дорого і придбати його нам самотужки нереально.

Звернувся до Спілки ветеранів АТО, а її керівник Олег Найдьон — до районної Асоціації фермерів. Пізніше я дізнався, що вона створила спеціальний банківський рахунок, куди аграрні підприємства, фермерські господарства, приватні землевласники перераховують кошти на нагальні потреби учасників АТО з Козельщинського району. Саме за кошти аграріїв — більше 15 тис. грн. — було придбано імплант для моєї ноги.

До того ж,  знайшовся хірург у Кременчуці, який не взяв з мене грошей ні за роботу, ні за медикаменти, рахунок виписали тільки на імплант (лікар-ортопед травматолог Андрій Авраменко з «Придніпровської лікарні» (колишня залізнична лікарня — ред.).

Зараз я уже пройшов реабілітацію, працюю у ТОВ «Агрофірма «Добробут», почуваюся добре. І дуже вдячний фермерам, медикам, — усім, хто допоміг мені стати на ноги. Нехай доля дарує вам усілякі гаразди і завжди буде прихильною!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
667
1745
10486
11666
28232
70044
1098558

Прогноз
1896

10.97%
6.42%
16.48%
0.62%
0.49%
65.01%
Online (15 minutes ago):28
28 guests
no members

Ваш IP:54.82.78.213