РАЗОМ ПОСТАВИЛИ МЕНЕ НА НОГИ

Останні новини

  • Електрокардіограф — екстреній медицині
    Нещодавно для підстанції екстреної медичної допомоги Козельщинського району придбано електрокардіограф з функцією дистанційної передачі ЕКГ – «ЮКАРД100».
  • ЩО ТО ЗА РОСЛИНА — «ХІРУРГ» БЕЗ НОЖА?
    «Чула, що є така рослина, яку називають «хірург без ножа». Кажуть,  що є цілющі рецепти застосування її від варикозу, навіть при відкритих виразках. Чи правда це? Розкажіть, будь ласка, про неї. А.САВЕЛІНА»
  • ПОПЕРЕДИТИ, ЩОБ ЖИТИ
    За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я,  від 30 до 50% випадків раку можна уникнути, якщо щорічно проходити профілактичні обстеження. Адже на початкових стадіях онкозахворювання значно краще піддається лікуванню. Симптоми, що можуть з’являтися у процесі розвитку хвороби, залежать від її виду.

РАЗОМ ПОСТАВИЛИ МЕНЕ НА НОГИ

DSC04701Я служив у зоні антитерористичної операції із червня 2014 по березень 2015 року, мене мобілізували одним із перших у районі. Мобілізованим у той час було нелегко, адже в армії не було достатнього матеріального забезпечення. Тож  у цей період своє плече підставили фермери: коли я йшов на службу, мене повністю спорядили — від білизни і до армійського намету.

Не думав, що доведеться ще звертатися за допомогою, але у березні минулого року я отримав важке поранення в коліно, через яке мене комісували. Потрібна була вартісна операція із застосуванням імпланта, який теж коштує дорого і придбати його нам самотужки нереально.

Звернувся до Спілки ветеранів АТО, а її керівник Олег Найдьон — до районної Асоціації фермерів. Пізніше я дізнався, що вона створила спеціальний банківський рахунок, куди аграрні підприємства, фермерські господарства, приватні землевласники перераховують кошти на нагальні потреби учасників АТО з Козельщинського району. Саме за кошти аграріїв — більше 15 тис. грн. — було придбано імплант для моєї ноги.

До того ж,  знайшовся хірург у Кременчуці, який не взяв з мене грошей ні за роботу, ні за медикаменти, рахунок виписали тільки на імплант (лікар-ортопед травматолог Андрій Авраменко з «Придніпровської лікарні» (колишня залізнична лікарня — ред.).

Зараз я уже пройшов реабілітацію, працюю у ТОВ «Агрофірма «Добробут», почуваюся добре. І дуже вдячний фермерам, медикам, — усім, хто допоміг мені стати на ноги. Нехай доля дарує вам усілякі гаразди і завжди буде прихильною!

 

Comments are now closed for this entry

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
60
2041
5758
13457
40736
66381
1668055

Прогноз
2640

11.70%
6.21%
14.17%
0.58%
0.35%
67.01%
Online (15 minutes ago):10
10 guests
no members

Ваш IP:54.80.87.166