РАЗОМ ПОСТАВИЛИ МЕНЕ НА НОГИ

Останні новини

  • МЕДИЧНА РЕФОРМА: ВІД СЕЛА ДО СЕЛА, ВІД ПАЦІЄНТА ДО ЛІКАРЯ…
    Сушківська амбулаторія залишилася без власного сімейного лікаря. А ще кілька років тому місцева громада раділа: їм удалося за підтримки районної влади, фінансування тоді ще Пригарівської сільської ради, а також  завдяки ентузіазму та коштам місцевих фермерів, населення перетворити Сушківський ФАП на комфортну амбулаторію, забезпечити її кадрами, перш за все — молодим сімейним лікарем; купити автомобіль…
  • Найзатребуваніший сервісів Міністерства юстиції України
    Одним із найпопулярніших і найзатребуваніших сервісів Міністерства юстиції України насьогодні є видача свідоцтв про народження дітей безпосередньо у пологовому будинку.
  • ДЕ НА ПОЛТАВЩИНІ НАЙБІЛЬШЕ ХВОРІЮТЬ НА ГРИП ТА ГРВІ
    Протягом минулого тижня (станом на 28 січня) на Полтавщині продовжується сезонний підйом захворюваності на гострі респіраторні інфекції.

РАЗОМ ПОСТАВИЛИ МЕНЕ НА НОГИ

DSC04701Я служив у зоні антитерористичної операції із червня 2014 по березень 2015 року, мене мобілізували одним із перших у районі. Мобілізованим у той час було нелегко, адже в армії не було достатнього матеріального забезпечення. Тож  у цей період своє плече підставили фермери: коли я йшов на службу, мене повністю спорядили — від білизни і до армійського намету.

Не думав, що доведеться ще звертатися за допомогою, але у березні минулого року я отримав важке поранення в коліно, через яке мене комісували. Потрібна була вартісна операція із застосуванням імпланта, який теж коштує дорого і придбати його нам самотужки нереально.

Звернувся до Спілки ветеранів АТО, а її керівник Олег Найдьон — до районної Асоціації фермерів. Пізніше я дізнався, що вона створила спеціальний банківський рахунок, куди аграрні підприємства, фермерські господарства, приватні землевласники перераховують кошти на нагальні потреби учасників АТО з Козельщинського району. Саме за кошти аграріїв — більше 15 тис. грн. — було придбано імплант для моєї ноги.

До того ж,  знайшовся хірург у Кременчуці, який не взяв з мене грошей ні за роботу, ні за медикаменти, рахунок виписали тільки на імплант (лікар-ортопед травматолог Андрій Авраменко з «Придніпровської лікарні» (колишня залізнична лікарня — ред.).

Зараз я уже пройшов реабілітацію, працюю у ТОВ «Агрофірма «Добробут», почуваюся добре. І дуже вдячний фермерам, медикам, — усім, хто допоміг мені стати на ноги. Нехай доля дарує вам усілякі гаразди і завжди буде прихильною!

 

Comments are now closed for this entry

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1112
2177
10806
16987
46260
57730
1927714

Прогноз
1656

10.48%
8.47%
13.32%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):26
26 guests
no members

Ваш IP:3.84.243.246